• starbury

Zede, dovedi ga u kkknezija dogodine, platit cemo ti pice.

avatar

• Guerilla

U subotu u 21:00 sat KK Zapad gostuje u Sv. Klari gdje ih dočekuju domaćini KK Odra Pesi.

avatar

18.01.2008. (22:33)    -   -   -   -

• Guerilla

KK Zapad je izgubio prijateljskoj utakmici 113:115 od B1 ligaša KK Podsused.Zaboravio sam napisati da utakmica protiv Odra Pesa je utakmica 8. kola C1 lige(skupina A).

avatar

18.01.2008. (22:37)    -   -   -   -

• Guerilla

U subotu na DSF-u će u 14 sati skraćena snimka utakmice NBA lige koja se igra noćas,a to je utakmica između Miamija i Portlanda.

avatar

18.01.2008. (22:48)    -   -   -   -

• GM

Da, DA, Odra Pesi. To je dugo očekivana utakmica na kojoj je floor leader Zapada a.k.a. najavio dugo očekivano obaranje apsolutno svih scoring recorda na cro-parketima all-time..

avatar

18.01.2008. (22:52)    -   -   -   -

• Hrc

Ovaj Muraya odkad je došao na Srednjake nije napisao ni jedan post :)))

avatar

18.01.2008. (23:48)    -   -   -   -

• zokki

Jarvis Varnado...nema bas 7'7'' ali je definitivno bolji bloker pd georgea....

Kasun hospitaliziran :
    HRVATSKI košarkaš Mario Kasun hospitaliziran je u jednoj bolnici na Kanarima nakon što je tijekom dvoboja njegove Barcelone s Gran Canarijom osjetio neugodnu bol u prsima.

Izjavu je medijima dao tehnički tajnik Barcelone Zoran Savić: "Kasun se povukao s parketa zbog tahikardije koja mu je otežavala disanje. Njegovo je stanje stabilno, ali smo ga ostavili u bolnici kako bi posvršavao sve potrebne pretrage."

avatar

19.01.2008. (23:54)    -   -   -   -

• Guerilla

KK Odra Pesi-KK Odra 47:123,Suhi je zabio 82 koša što je klupski rekord,a Zapad je ostvario najveću pobjedu u služenim utakmicama.Šteta Muraya što nisi mogao prisustvovati toj utakmici.Igrali samo sa 9 igrača,a Šime nije igrao tako da je moglo biti i uvjerljivije.

avatar

20.01.2008. (02:15)    -   -   -   -

• a.k.a. Muraya

@ Zoki: Odlično si primijetio Varnada, gledao sam ga prije par dana. No upravo sam provjerio i per minute je George (avg.22 min) bolji bloker od Varnada (avg.26 minuta) i Thabeeta (avg.28 minuta), naravno zahvaljujući natprirodnoj visini u njegovom slučaju...moguća je uskora exclusiva s Kenny Georgeom (UNC Asheville), toliko za sada o tome...

avatar

20.01.2008. (13:33)    -   -   -   -

• zokki

thabeet me inace malo razocarao....sjecam se da je prosle sezone kotirao vrlo visoko,ali kako je sezona odmicala na svim mock draftovima je lagano padao...po meni bi trebao ostati jos koju sezonu na sveucilistu jer bi se vrlo lako mogao izgubiti u nba...fizicki potencijal je ogroman...napadacki se poboljsao...ali jos uvijek preslabo za nba(moje misljenje)