U zimskom prijelaznom roku, u svlačionici seniora "dogodile" su se slijedeće promjene:

Novi trener seniora je BABIĆ JOSIP, viši trener nogometa, bivši igrač Karlovca, Ilovca i Zadom Croatie, a trenerski zanat ispekao je u slovenskim ligašima NK Kolpi i NK Beli Krajini.

Klubu su pristupili slijedeći igrači:
Šumar Šefik iz NK Krka Novo mesto
Brčina Zoran iz NK Vrlovke
Nemanič Marko iz Nk Kolpe

Nogometu se vratio i puzdani stoper Crnić Ivica, a ozljede, radi kojih nisu nastupali u jesenjem dijelu sanirali su vratar Lukežić Ivan te Tkalac Robert.

Klub je napustio jedino Dotlić Mladen, koji je otišao u NK Duga Resa.

- 14:30 - Komentari (5) - Isprintaj - #

Pripremne utakmice u nedjelju

Seniori u nedjelju igraju pripremnu utakmicu u Ogulinu protiv NK Ogulin, početak je u 14 sati, a polazak u 12.00

Juniori igraju u Karlovcu protiv juniora Ilovca u 11 sati, polazak u 9.30.

Kadeti također igraju protiv Ilovca, u 13 sati, polazak u 11.30

- 14:10 - Komentari (0) - Isprintaj - #

SKUPŠTINA KLUBA

Redovna godišnja skupština NK CROATIA 78 održat će se slijedeću nedjelju, 04.03.2007, u vatrogasnom domu u JUROVSKOM BRODU sa početkom u 15.00 sati.

- 13:58 - Komentari (0) - Isprintaj - #

17.02.2007., subota

Croatia '78 - NK Vinogradar 2:0

Stariji pioniri Croatie pobijedili su u pripremnoj utakmici odigranoj danas u Jastrabarskom rezultatom 2:0 starije pionire Vinogradara.

- 15:15 - Komentari (1) - Isprintaj - #

16.02.2007., petak

Najava vikenda

U subotu (17.02.2007.) kadeti igraju sa Vinogradarom u vojarni u Jasci, u nedjelju (18.02.2007.) seniori sa Vrlovkom u 11 na pomoćnom igralištu Nk Karlovca, a limaći i pioniri imaju trening u topuskom i kupanje.

- 21:11 - Komentari (2) - Isprintaj - #

12.02.2007., ponedjeljak

NK Krka - NK Croatia '78 3:1

Stariji pioniri u subotu su odigrali prijateljsku utakmicu u Novom Mestu protiv svojih vršnjaka iz NK Krke (slovenska prva liga) - www.nkkrka.com . Nakon ravnopravne borbe na umjetnom terenu utakmica je završila rezultatom 3:1 za domaćine.

- 08:38 - Komentari (8) - Isprintaj - #

10.02.2007., subota

NK Zrinski Ozalj - Croatia 78 0:2

U svom drugom pripremnom susretu Croatia 78 savladala je NK Zrinski Ozalj rezultatom 2:0. Bila je to utakmica dviju neravnopravnih ekipa. Rezultat je mogao biti još bolji, ali nije zbog slabe realizacije.

- 18:20 - Komentari (1) - Isprintaj - #

09.02.2007., petak

Novi ispit!!!

U subotu (10.02.2007.) u 15:00 sati na stadionu u Ozlju sastaju se NK Zrinski Ozalj i NK Croatia ''78.

- 20:51 - Komentari (5) - Isprintaj - #

03.02.2007., subota

Krka - Croatia 78 3:0

Hladno vrijeme uoči utakmice odrazilo se na odaziv navijača, pa je na se na tribinama moglo naći dosta praznih sjedala.

Od 29. minute domaći vode 1:0! Bio je to fantastičan pogodak kojim je okrunjena brza akcija preko lijevog krila. Ubačena lopta činila se na prvi pogled bezopasna i neuhvatljiva za napadače u šesnaestercu, no napadač Krke izvodi rijetko viđene škarice i šalje loptu neobranjivo uz desnu stativu. Vratar ne da nije ništa mogao učiniti u toj situaciji, nego umalo da nije zapljeskao ovom potezu. Nekoliko minuta kasnije gosti su uspjeli doći do prilike probivši se tamo gdje je u pravilu najgušće - kroz sredinu. Tri brza dodavanja u sredini bila su dovoljna da se napravi višak igrača. Napadač Croatie našao se oči u oči s vratarom, oklijevao je samo na trenutak, što je bilo dovoljno da vratar izađe s crte i skrati kut, te na kraju obrani udarac koji je išao u njegov lijevi kut. Ništa od izjednačenja. 5 minuta prije kraja poluvremena ozljedio se vratar Croatie te je morao biti zamijenjen. Nakon prvog poluvremena semafor je pokazivao rezultat 1:0.

Unatoč glasnom i poticajnom skandiranju svojih navijača: "Šampioni!", od početka drugog dijela utakmice bilo je vidljivo kako su se igrači ekipe Croatia, osim s protivničkom ekipom, morali boriti i s nedostatkom vlastite motivacije. Bilo je očito da ekipa Krke koristi presing kao glavnu taktiku. Taktika presinga igrača momčadi Krke nije dopuštala razvoj povezanih akcija kod protivnika. Krka je stigla do vodstva od 2:0 nakon što je vezni igrač Krke natrčao na odbijenu loptu unutar 16erca te je uz pomoć stative postigao pogodak. Na samom kraju utakmice dosuđen je nepostoječi jedanaesterac koji je pretvoren u pogodak za 3:0, a tim je rezultatom i završila utakmica.

SLIKE

Napominjemo kako su ovo neslužbene stranice, te se ograđujemo od izjava pojedinaca na ovim stranicama. Stranice su zasnovane na volonterskoj osnovi i plod su rada igrača kluba sa željom informiranja igrača i navijača o utakmicama našeg kluba. Stranice su također mjesto za kontakt i zabavu igrača i simpatizera. Preuzimanje sadržaja i njihovo korištenje u komercijalne svrhe nije dopušteno.