Žrk Vinodol

23.01.2009., petak

NOVA 4 BODA VELIKA KO KUĆA

Odigran je 3. krug I. HRL za djevojčice 96/97.

U uzavreloj atmosferi gradske dvorane u Crikvenici, nošene hukom sa tribina, naše djevojčice došle su do dvije velike pobjede i to protiv ŽRK "Sesvete", te ŽRK "Lokomotiva".

U prvoj utakmici, teže nego očekivano, savladane su djevojčice ŽRK "Sesvete" rezultatom 18 : 13 (6:7). Do poluvremena naše djevojčice pokazale su mnogo nervoze, ali i dozu "pospanosti" Free Smiley Face Courtesy of www.FreeSmileys.org što je kumovalo mnogim tehničkim pogreškama i vodstvom gošći od jedan razlike. Na poluvremenu treneri uspjevaju prenit naše djevojčice iz sna koje "probuđene" Free Smiley Face Courtesy of www.FreeSmileys.org slažu svoje redove, te drugo poluvrijeme dobivaju 12 : 6.

Za ŽRK "Vinodol" igrale su: Mataija, Nježić 2, Lekaj 5 (2), Petrinović 1, Kocmanić 1, Halepović, Komadina 4, Mešinović 2, Papić 1, Smolčić, Begčević, Smoljan 2.

Jezikova juha koju su naše curke primile nakon utakmice od svog trenera pokazala se i više nego učinkovita. U prilog tome ide činjenica da i više nego dobro otvorena utakmice protiv "Lokomotive" (2 : 0), te vodstvo od 3 gola razlike (5 : 2) do kojeg su naše djevojčice došle u 7. minuti, nisu ispuštale do kraja utakmice. Poluvrijeme 9 : 6, kraj 17 : 13. Još jednom su pokazale ali i dokazale da mogu odigrat zrelo i racionalno u napadu, te borbeno i požrtvovno u obrani, te imat kontrolu nad tijekom utakmice.

U utakmici protiv ŽRK "Lokomotiva" za ŽRK "Vinodol" iskrile su: Mataija, Nježić, Lekaj 7 (3), Petrinović 5 (1), Kocmanić, Halepović 2, Komadina 2, Mešinović, Papić 1, Smolčić, Begčević, Smoljan.

Nadamo se da će biti sve više ovakvih utakmica kao protiv "Lokomotive", a sve manje onakvih kao protiv ŽRK "Sesvete".

Usprkos svemu one su i dalje samo djevojčice od 12, 13 godina, te im još uvijek ne možemo uzeti za zlo, tu i tamo, neko "pospanstvo", tj. nervozu kao u utakmici sa ŽRK "Sesvete".

Čestitamo još jednom na osvojenim bodovima, te vas ljube i pozdravljaju vaši urednici.

JEDINE I PRAVE ISKRICE MALE
- 22:59 - Komentari (24) - Isprintaj - #

16.01.2009., petak

JAČE OD "JAČEG SPOLA"

U srijedu, 14.01.2009.godine, u crikveničkoj gradskoj sportskoj dvorani naše Iskrice rođene 1996.godine i mlađe, odigrale su prijateljsku utakmicu protiv dječaka iz Primorske škole rukometa Crikvenica.

Curke su oduševile malobrojnu publiku Free Smiley Face Courtesy of www.FreeSmileys.org i u krajnje fer i korektnoj utakmici pobjedile crikveničke dečke. Jači je spol ovaj put bio slabiji.

Drage Iskrice, kako vam se svidjelo igrati protiv "jačeg spola"? KOMENTIRAJTE!!! Free Smiley Face Courtesy of www.FreeSmileys.org U čemu ste bile bolje, što je doprinjelo pobjedi, komentirajte napad, obranu, čitavu utakmicu, naughty dečke, suđenje Free Smiley Face Courtesy of www.FreeSmileys.org!!!
- 09:57 - Komentari (17) - Isprintaj - #