ZA PREGLED SLIKA KLIKNITE NA LINK ISPOD !
Turnir 31.7.2011
|
ZA PREGLED SLIKA KLIKNITE NA LINK ISPOD !
Par dojmova s turnira
|
DJECA 98-MLAĐI:
19.00 KOLODVORSKA-JURIŠIĆEVA 0:2
DJECA 96-98:
19.30 STROSSMAYEROVA-KOLODVORSKA 1:4
20.00 CURE S KLUPE-MENĐUŠIĆ 0.0
ROĐENDANSKA TORTA-Udruga Kordun slavi petu godinu postojanja
20.30 STROSSMAYEROVA-ŠIŠKOVCI 3:2
21.15 ANTE STARČEVIĆA B-KOLODVORSKA 4:4
22.00 RADIĆEVA-BOROVO 9:0
VEČERAS SE GRATIS DIJELI KUHANI KUKURUZ I LUBENICE-OPG STEPIĆ IVAN-PIVEK sponzor
|
DJECA 98-MLAĐI
19.00 MALA CERNA-BOROVO 0:0
DJECA 96-98
19.30 MERAVA-VELOKA CERNA DRVOMONT 6:0
SENIORI:
20.00 ANTE STARČEVIĆA A-BOROVO 5:0
20.45 KOLODVORSKA-JURIŠIĆEVA 2:3
21.30 CURE SA NJIVE-CURE BEZ IMENA----UTAKMICA ŽENA -REVIJALNA UTAKMICA
22.15 ŠIŠKOVCI-MALA CERNA 1:4
|
Večeras se sastaju sljedeće ekipe:
20.00 ANTE STARČEVIĆA A-JURIŠIĆEVA 1:1
20.45 RADIĆEVA-ŠIŠKOVCI 3:2
21.30 ZVONIMIROVA-KOLODVORSKA 3:0
22.15 BOROVO-MALA CERNA 3:5
TRENUTAČNA TABLICA:
1.ZVONIMIROVA 9
2.JURIŠIĆEVA 9
3.KOLODVORSKA 8
4.RADIĆEVA 7
5.ANTE STARČEVIĆA B 6
6.ANTE STARČEVIĆA A 4
7.ŠIŠKOVCI 4
8.BOROVO 4
9.MALA CERNA 3
10.STROSSMAYEROVA 3
LISTA STRIJELACA:
TONI KATIĆ 5
MIHOVIL RAJKOVIĆ 5
MARKO MIOČ 4
SLAVKO TRPAKIS JURAKIĆ 4.....................
|
20.00 RADIĆEVA-KOLODVORSKA 3:3
20.45 BOROVO-STROSSMAYEROVA 1:3
21.30 ZVONIMIROVA-ANTE STARČEVIĆA B 2:4
22.15 ANTE STARČEVIĆA A-ŠIŠKOVCI 2:2
|
Večeras se staju sljedeće ekipe:
20.00 ZVONIMIROVA-ŠIŠKOVCI 4:2
20.45 ANTE STARČEVIĆA B-MALA CERNA 3:5
21.30 BOROVO-JURIŠIĆEVA 1:3
22.15 KOLODVORSKA-STROSSMAYEROVA 1:0
Prvu utakmicu sude Kolodvorska i Strossmayerova.
|
Utorak 26.07.2011
20.00 ANTE STARČEVIĆA A-STROSSMAYEROVA 5:3
20.45 BOROVO-KOLODVORSKA 1:1
21.30 RADIĆEVA-ANTE STARČEVIĆA B 3:5
22.15 MALA CERNA JURIŠIĆEVA 3:4
Utakmice u 20.00 i 21.30 sudi Borovo,20.45 i 22.15 sudi Ante Starčevića B
|
ZBOG LOŠIH VREMENSKIH UVIJETA VEČERAS SE ODGAĐAJU UTAKMICE.
EKIPE KOJE SU TREBALE IGRATI VEČERAS IGRAJU SUTRA U NEDJELJU 24.07.2011.
|
Prijavljene ekipe za nočni turnir ulica 2011:
1.MALA CERNA
2.KOLODVORSKA
3.ZVONIMIROVA
4.ŠIŠKOVCI DO MOSTA
5.RADIĆEVA
6.BOROVO
7.ANTE STARČEVIĆA A
8.ANTE STARČEVIĆA B
9.STROSSMAYEROVA
10.JURIŠIĆEVA
Petak 22.07.2011 sa početkom u 20.00h sastaju se sljedeće ekipe:
20.00 BOROVO-ŠIŠKOVCI DO MOSTA 4:1
20.45 RADIĆEVA-ANTE STARČEVIĆA A 6:3
21.30 ZVONIMIROVA-STROSSMAYEROVA 3:1
22.15 ANTE STARČEVIĆA B-JURIŠIĆEVA 2:3
Sude sudci iz Radićeve i Ante starčevića b
Sistem natjecanja ove godine je da igra svako sa svakim u daljnje natjecanje ide prvih osam ekipa.
NEMA naknadnih prijava,odlukom svih prijavljenih ekipa.
Ponedjeljak 25.07.2011
20.00 MALA CERNA-KOLODVORSKA 1:2 plačena objava: Miro Gotovac postigao dva gola glavom.
20.45 ZVONIMIROVA-JURIŠIĆEVA 2:1
21.30 ŠIŠKOVCI DO MOSTA-ANTE STARČEVIĆA B 2:1
22.15 STROSSMAYEROVA-RADIĆEVA 1:4
Sude sudci iz Jurišićeve i Šiškovci
Utorak 26.07.2011
20.00 ANTE STARČEVIĆA A-STROSSMAYEROVA
20.45 BOROVO-KOLODVORSKA
21.30 RADIĆEVA-ANTE STARČEVIĆA B
22.15 MALA CERNA JURIŠIĆEVA
Utakmice u 20.00 i 21.30 sudi Borovo,20.45 i 22.15 sudi Ante Starčevića B
|