

Dajte malo bolje, malo puuuuuuno bolje...

Ajmo dalje;
U mom životu, za sada, niš posebno. Skompala sam se s nekim novim ljudima itd.
Jedna mi stvar fuuuul ide na živce kod mene;
Ful sam promijenjivog raspoloženja, kao peseki, oni slatki, zlatni retriveri...ma, malo smo skrenuli s teme...dakle,
Danas ujutro sam bila pravi mrgud! Bila sam tako mrzovoljna da bi se nadurila na svaku sitnicu, tako je bilo prva tri sata, a onda, stara ja; POLUDJELA!!!


Nakon toga sam cijelo vrijeme meljala o nekoj kornjači, ananasu i vulkanizeru, te kotačima. Na Omladinskom sam se derala "ananas" kao neka luđakinja, a Lori se skoro ugušila i popišala od smijeha









Sutra je Tei roćkas, a nemam blage veze šta da joj kupim!!!

Onda me Gracinka (iva) stalno pita: "Šuky, ćeš mi doć na roćkas?"
Joj, ma ona je odlična curka, ali mi malo dosađuje o jednom dečku. Ona misli da se ja u njega palim, pa me stalno neš ispituje i te gluposti, ali je fuuuuuuuuuuuul super curka, s njom mi je ful zabavno!!!









E, sjetila samse jedne smiješne scene;
Prije neki dan bila sam s drušvom u gradu i otišli smo se sprdat kod onog automata za plišane u Korzu. Iva je digla jdnog slonića, pa mi ga je poklonila, ali ga je Nino htjeo. Ja mu namijerno nisam dala slonića, pa ga se on pokušavao domoći.
Kako sam imala torbu na leđima, zamolila sam ninota da uvali slonića u torbu, no on ga je drpio i spićio ća. Meni se nije dalo trčat za njim, pa se on vratio i dao mi slonića. Nakon toga sam zamolila Ivu da ona sonića uvali u torbu, a Nino ga je na to silom htjeo uzet i on ga spremit u torbu, no ja mu nisam dala i grčevito sam stiskala slonića, a nino je skočio na mene (da uzme slonića) i stao vikati "ja ću ti ga uvaliti, ja ću ti ga uvaliti..."
A sve se babe oko nas na korzu okrenule i stale nešto komentirati...
Bože sramote...Eto, to je to od mene (za sada)...
Hoću puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuno komentara, stoga "mrdnite guzu" i komentirajte!!!


Pussa!!!
Kissam vas SVIH!!!




