srijeda, 27.03.2013.

RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA

RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA ZAVRŠNICA ZA DJEVOJČICE ( igračice rođene 1998 i mlađe ) ČAKOVEC, od 04.04. do 07.04.2013. : KLIKNI

- 15:26 -

Komentari (0) - Isprintaj - #

ponedjeljak, 18.03.2013.

KARLOVAČKA BANKA - OBAVIJEST ZA MEDIJE

Poštovani.

U utorak, 19. ožujka 2013. godine u 13,00 sati, u poslovnici Karlovačke banke u Karlovcu, Mačekova 8 /3. kat biti će potpisivanje Sporazuma o pokroviteljstvu i Ugovora o reklami za 13. Otvoreno prvenstvo Hrvatske u mini i super mini rukometu koje će se 14. i 21. travnja ove godine održati u Karlovcu, organizaciji Rukometne škole Karlovac i Hrvatskog rukometnog saveza.

Sporazum će potpisati u ime pokrovitelja Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta ministar dr. Željko Jovanović, a Ugovor o reklami u ime Karlovačke banke predsjednik Uprave Josip Delaš.

Potpisivanju će biti nazočan i predsjednik HRS-a Sandi Šola.

Hvala na dosadašnjoj suradnji te se nadamo da ćete u vašem mediju pronaći prostora i za ovu informaciju.

S poštovanjem,
Marijan Bakić

- 10:23 -

nedjelja, 17.03.2013.

IZBORNA SKUPŠTINA RŠK KARLOVAC

Dana 16.03.2013. godine u prostorijama Školske Športske Dvorane u Karlovcu s početkom u 15,00 sati, održana je IZBORNA GODIŠNJA SKUPŠTINA RŠK KARLOVAC.

Na Izbornoj godišnjoj Skupštini RŠK Karlovac izabrani su slijedeći:

1. Predsjednik Skupštine RŠK Karlovac je IVICA MARGARIN

2. Predsjednik udruge RŠK Karlovac ujedno i predsjednik Upravnog odbora RŠK Karlovac je MILOŠ ĐANKOVIĆ

3) GORAN ŠVAJCER – član

Na Izbornoj godišnjoj Skupštini RŠK Karlovac doneseni su Planovi razvoja i Planovi rada za 2013. i 2014. godinu kao i Financijski planovi za 2013. i 2014. godinu.

- 12:54 -

ponedjeljak, 11.03.2013.

POBJEDA S 14 GOLOVA RAZLIKE

ZAPOČELO NATJECANJE U PRVOJ HRVATSKOJ MLAĐE KADETSKOJ RUKOMETNOJ LIGI ROĐENE 1998.

RŠK KARLOVAC JE IGRALA U KARLOVCU PROTIV ŽRK OGULIN

Selekcija mlađih kadetkinja RŠK Karlovac rođenih 1998. godine trenera Nevena Rade igrala je u II krug 8. kolo prvenstva Prve Hrvatske mlađe kadetske rukometne lige s ekipom ŽRK 20 : 6 poluvrijeme 12 : 2. Selekcija mlađih kadetkinja RŠK Karlovac uvjerljivo je bila bolja i brža od ŽRK Ogulina.

Na utakmicama su se posebno istakle protiv ŽRK Umaga: Ivana Popović, Mia Marija Teskera, Lorena Utvić, Petra Bačić i Monika Volarić.

RŠK KARLOVAC 2 U XIX. KOLU IGRALA JE S EKIPOM RK MEDVEŠĆAK

Selekcija dječaka RŠK Karlovac 2 rođenih 2001. godine trenerice Tanje Rašić koja se natječe u kategoriji dječaka rođenih 2000. godišta u 19. kolu Druge Međužupanijske rukometne lige za dječake u Karlovcu igrala je s ekipom RK Medvešćak.
Utakmica je završila s rezultatom 31 : 8 poluvrijeme 12 : 5.
Selekcija RŠK Karlovac je bila bolja i zasluženo pobijedila godinu dana starije goste. Obrana je bila dosta dobra i čvrsta posebice na pozicijama centarhalfova. Trenerica Tanja Rašić ubrzala je igru s kontrama i polukontrama te izvođenje brzog centra pa u takvoj igri pojavljuje se dosta tehničkih grešaka.
U napadu su se istakli: Petar Cvitak, Bruno Horvat, Josip Hegedić i golman Antun Begedin.

Igrači utakmice su Bruno Horvat.

Više informacija na stranici selekcije: KLIKNI

- 14:45 -

POBJEDA S 9 GOLOVA RAZLIKE

RŠK KARLOVAC JE IGRALA U KARLOVCU PROTIV ŽRK UMAG

Selekcija mlađih kadetkinja RŠK Karlovac rođenih 1998. godine trenera Nevena Rade igrala je u III krug 5. kolo prvenstva Prve Hrvatske mlađe kadetske rukometne lige s ekipom ŽRK Umag. Igralo se je u Karlovcu. Zasluženo je pobijedila ekipa RŠK Karlovac s rezultatom 28 : 19 poluvrijeme 17 : 6. Selekcija mlađih kadetkinja RŠK Karlovac uvjerljivo je bila bolja i brža od ŽRK Umaga.

Na utakmicama su se posebno istakle protiv ŽRK Umaga: Ivana Popović, Mia Marija Teskera i Ivana Kučinić.

- 13:59 -

POBJEDA SA 7 GOLOVA RAZLIKE

DRUGA MEĐUŽUPANIJSKA RUKOMETNA LIGA ZA DJEČAKE ROĐENE 2000. GODINE ZA SEZONU 2012./2013. GODINU

RŠK KARLOVAC 2 U XVII. KOLU IGRALA JE S EKIPOM RK ZAGREB CO 2

Selekcija dječaka RŠK Karlovac 2 rođenih 2001. godine trenerice Tanje Rašić koja se natječe u kategoriji dječaka rođenih 2000. godišta u 17. kolu Druge Međužupanijske rukometne lige za dječake u Karlovcu igrala je s ekipom RK Zagreb CO 2. Utakmica je završila s rezultatom 25 : 18 poluvrijeme 17 : 9.

Selekcija RŠK Karlovac je bila bolja i zasluženo pobijedila godinu dana starije goste. Obrana je bila dosta dobra i čvrsta posebice na pozicijama centarhalfova. Realizacija nažalost nije bila dobra i promašivale su se izgledne situacije.

Trenerica Tanja Rašić pokušava ubrzati igru s kontrama i polukontrama te izvođenje brzog centra pa u takvoj igri pojavljuje se dosta tehničkih grešaka.

U napadu su se istakli: Tomislav Delač, Bruno Horvat, Josip Hegedić, i golman Antun Begedin.
Igrači utakmice su Tomislav Delač i Antun Begedin.

- 13:57 -

nedjelja, 10.03.2013.

POBJEDA SA 2 GOLA RAZLIKE

MEĐUŽUPANIJSKA RUKOMETNA LIGA DJEČAKA ROĐENIH 2002. GODINE ZA SEZONU 2012./2013.

RŠK KARLOVAC 1 U XVI. KOLU IGRALA JE PRVENSTVENU UTAKMICU U SISKU S EKIPOM RK SISCIA

Selekcija dječaka RŠK Karlovac 1 rođenih 2002. godine trenera Miodraga Višnjića u Međužupanijskoj rukometnoj ligi za dječake u 12. kolu igrala je u Sisku sa ekipom RK Siscia. Rezultat je bio 18 : 16 poluvrijeme 11 : 5. Domaći su se silno trudili ali ekipa RŠK Karlovac 1 odigrala je konkretnije, bolje u obrani i zasluženo pobijedila selekciju domaćina. Da se manje grešilo u dodavanju obzirom na dosta tehničkih grešaka i promašaja izglednih prilika, razlika je mogla biti i veća u korist RŠK Karlovac 1.

Na utakmici su se istakli slijedeći: Luka Busak, Karlo Budišin, Fran Balen, Ivor Hreljac, Josip Kovačić i Fran Bajac.