ikad,updata se redovito
Zone-H

srijeda, 25.06.2008.

novi post

eo me ljudi nije me bilo dugo znam ali kgj. bilo žestoko u školi pa je stara sredila da nejdem na komp. ali kgj. ugl SVE SAM ISPRAVIO I NEMA VIŠE VAMO TAMO SVE JE RJEŠENO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! eto. i šta da vam kažem. Na korani bilo super. stvarno mi je bilo kul, iam najbolji razred na svjetu dečki čestitam. i tak. zapili se ko stoka, pao sa slapa, odero si leđa, zajebavo se sa mrvicom i ostalim, itd itd ugl bilo najs do bola. napili se ko budale, otišli iz korane (skuter u billu aaaaaaaahahahahahah lud si baja) otišli na pizzu u rialto i onda u karlovačko korner. meni i nije bilo najbolje pa si kupih jamnicu od 1.5 litara i to sam srokal tijekom prvog poluvremena. onda smo na drugo poluvreme otišli u edison di sam ja zaspao te prespavo cijelo drugo poluvreme jebemu. pogledal sam si prva 2 penala pa opet pred karlovačko korner. rulja juta bijesna i razočarana ali jbg kaj ćeš. sačeko hotka gleknera strusu i stupića i onda kud- pa kud nego van. iggy mi je posudil majcu (fala iggy) i onda smo išli nekaj u edison ponjupat, pa smo se malo vozili okolo pa onda u river na cugu. sve u svemu, odlično. doma sam doša u pola 3 ujutro te zaspah ko klada. i eto tako je proteko zadnji dan škole.

SPORTSKE NOVOSTI:

vikend nakon oopijanja na korani trebalo je bacit neki sport te pozvasmo bubnjarčane ako su za neku akciju u smislu nogometa. svaka čast dečki uvijek spremni kažu možee. i mi se spremismo i dođosmo. i prva utakmica je krenula nizbrdo već u drugoj sekundi kad su bubnjarčani zabili za 1:0. i taj rezultat se dugo održavao ali kad je krenulo je krenulo i nije se zaustavilo. izjednačenje 1:1 pa onda udri i tako je utakmica završila sa rezultatom 9:1 za bukovac. čestitam. druga utakmica je bila nešto jaće konkurencije ali i tu smo dobili sa 6:5. i tak sve u svemu fala kurcu na nogometu.

i eto sad moram da idem (ustvari nemoram ali mi se neda pisat) pa onda ljudi zdravo i vidimo se
(pozdrav nini,sexy back,otkotu,fudbalerima nk bukovca, luđacima iz razreda itd itd i još hiljadu ljudi.)