17.Mladost B.Selo

NK Tomislav Pan Donji Andrijevci

28.09.2010., utorak

Andrijevci kod Posavine iz Velike Kopanice

Bio je još jedan tmuran dan.U 15:30 oglasilo se zvono sudca Rajkovića koje je započelo derbi između Posavine i Tomislava-Pan.Većina prvog dijela poluvrijemena igralo se na polovici terena.Posavina je stiskala ali se Andrijevčani ipak nisu dali.U 30 minuti propust pomoćnog sudca Galovića je koštalo Andrijevce.U toj akciji je jedan od igrača Kopanice dao povratnu loptu svome suigraču koji je zamahnio nogu da će puknuti loptu i slučajno ga zakvačio kapetan Tomislava R.Kurtušić.Iz tog penala Kopanica je došla da vodstva sa 1:0.Bio je to kraj 1 poluvrijemena.U drugome poluvrijemenu obadvije ekipe počinju igrati pravi nogomet.Opet sudac Galović je Kopanici pustio 3 zaleđa koja su bila bar 2 metra.Već su malo poćeli živčaniti igrači Andrijevaca pa je tako oko 60 minute Andrijevcima isključen Jukić.Taj faul nije čak bio ni za žuti.Andrijevci bez isključenog igrača se držala.Ali nakon što se držala Kovačić slučajno je udario igrača i dobio drugi žuti.Kopančani su jedva zabili gol sa dva igrača manje.Nakon tog gola Andrijevci su stvorili neku akciju i iz te akcije Galović sudi zaleđe koje nije bilo.I tako se oglasilo zvono sudca koje je označilo kraj utakmice.
Posavina-Tomislav Pan 2:0

- 20:29 - Komentari (0) - Isprintaj - #