ok bizovac

28.01.2008., ponedjeljak

Teško do pobjede protiv posljednje plasiranog Sokola

Iako je posljednje plasirana ekipa Sokola iz Požege teškom mukom svladana s 3:2 na njihovom terenu ostaje gorak okus zbog saznanja da su Bizovčanke vodile s 2:0 i ispustile važan bod. Uz to je ipak i vraćeno Požežankama za poraz u prvom kolu ovog prvenstva kada su slavile u Bizovcu, također rezultatom od 3:2. Bizovačke su odbojkašice igrale bez ponajbolje igračice Ane Birmili i iskusne Ivane Blažević, no to ne umanjuje vrijednost igre ostalih igračica koje su u prva dva seta odlično odigrale protiv ekipe Sokola koja u proljetnom dijelu prvenstva nastupa u cjelosti sa 7 novih djevojaka tako da je i za očekivati njihov brz bijeg s dna ljestvice. Rezultat po setovima: 21:25, 23:25, 25:22, 25:22, 8:15

Nastavak u Slavonskom Brodu

Naredno kolo mlade Bizovčanke idu po sedmu pobjedu zaredom. Za očekivati je da ekipa kapitenice Jaelene Budimčić ostvari pobjedu protiv mladih Brođanki koje su pretposljednje na tablici. Nakon toga ponovno se gostuje i to kod ekipe Sokola iz Požege gdje također ne bi trebalo biti problema. U nastavku prvenstva očekuje se da najteže bude protiv Našica, Pivovare i Slatine. No, kako sa svima njima Bizovčanke igraju na domaćem parketu učekuje se ipak sigurne pobjede.
- 23:52 - Komentari (0) - Isprintaj - #

01.01.2008., utorak

Nova pobjeda - 3:2 u Valpovu

Iako totalno nekompletni Bizovčanke su u Valpovu u prvenstvenoj utakmici uspjeli pobjediti favorizirane odbojkašice Valpova. Nakon što su gubile 1:0, i 2:1 Pušić, Andabak, Birmili, Herceg, Bobinac, Budimčić, Dumančić i Jureta uspjelu su rezultat preokrenuti i na kraju slaviti s 3:2. S utakmice je zbog šopinga izostala u dosadašnjim utakmicama ponajbolja Jurković Silvija, a Ivana Blažević koja je također standardni član prve postave morale je opravdano izostati zbog obveza na poslu. No, i pored očitog hendikepa neigranja velikog dijela igračica ostvarena je osma pobjeda u nizu na vručem gostujućem terenu u Valpovu.
- 23:53 - Komentari (0) - Isprintaj - #