Travanj 2008 (4)

OYO.hr

23.11.2010., utorak

Kraj polusezone

Odigravanjem zaostale utakmice posljednjeg kola, završen je jesenski dio polusezone. Zauzeli smo 5. mjesto te sigurno plovimo prema zadanom cilju tj. osiguravanju ostanka u 2.ŽNL.
Pozanto je i to da ćemo i proljetni dio polusezno morati odigrati na umjetnoj travi u Kutini, no već od sezone 2011/2012 bit će gotovi svi radovi i imat ćemo sve potrebne uvjete da utakmice igramo u Sportskom parku Banova Jaruga.

Rezultat zaostale utakmice i konačni poredak na kraju jesenskog djela polusezone:

NK Strijelac - NK Šartovac 7 : 0

U posljednjem kolu jesenskog djela polusezone ugostili smo ekipu NK Šartovac. Već prvi naš ozbiljniji napad pretvoren je u vodstvo 1 : 0, na asistenciju Pervana Spasojević je iz kosa pogodio pod prećku. Na 2 : 0 također je povisio Spasojević ovaj put na asisitenciju Blažekovića koji ga je gurnuo u priliku jedan na jedan s vratarem koju Spaojević ne propušta realizirati. Stvarali smo dosta prilika i konstantno prijetili. Ćosić je sam solo akcijom prošao po desnoj strani, zavrnuo loptu na peterac gdje se nalazi opet Spasojević i pogađa za 3 : 0 i upotpunjuje svoj hattrick. Kranjčec je povisio na 4 : 0 nakon što se najbolje snašao u gužvi u petercu nakon ubačaja iz kornera. Tim rezultatom se odlazi na odmor.

Drugo poluvrijeme malo niži ritam utakmice no uspjeli smo zabiti još 3 pogodtka. Spasojević je izborio jedanaesterac za nas kojeg je Matjačić pretvorio u vodstvo 5 : 0. Gosti su pokušavali nešto izigrati i odigrati no sve njihove akcije su završavale na naših 30ak metera. 6 : 0 postavlja Gojani odmjerenim udarcem u malu mrežu sa 16 m. I konačnih 7 : 0 postiže Ćosić nakon što je išao oči u oči sa vratarom. Polusezonu zatvaramo onako kako smo i počeli, sigurnom pobjedom.

Sastav: Sabljov, Kranjčec, Blažeković, Šušnja, Poljak, Baković, Čosić, Matjačić, Pervan, Čavlović, Spasojević

NK Vatrogasac - NK Strijelac 5 : 4

U nedjelju 7.11.2010. odigrali smo 10. kolo 2.ŽNL protiv NK Vatrogasac. Ležeran i previše opušten početak utakmice stajao nas je pozitivnog rezultata i bodova, no krenimo redom. Već u prvoj minuti domaćin je iskoristio konfuznost naše obrane i došao u vodstvo 1 : 0. Nedugo zatim već je 2 : 0 za domaćina koji su jedno ubacivanje sa strane pretvorili u pogodak. U 15. min je već bilo 3 : 0 za domaćina. Tek tada smo se malo trgnuli stvorili dvije prilike no nismo zabili i također smo promašili jedanaesterac. Na 3 : 1 je smanjio Perinović nakon što je došao do jedne lopte prije domaćeg vratara i pospremio je u praznu mrežu. Tada pokušavamo pritisnuti domaćina no dobivamo gol, domaćin nam iz slobodnog udarca zabija i 4. gol. Tada smo se potpuno trgnuli i stisli domaćine. Na 4 : 2 je smanjio Čavlović nakon povratane lopte Spasojevića. 4 : 3 postiže Perinović također nakon jedne povratne lopte na peterac. Rezultat izjednačuje Pervan nakon ubacivanja Čavlovića na drugu stativu. Rezultatom 4 : 4 se odlazi na poluvrijeme.

Drugo poluvrijeme puno čvršće i dosta oštrije. Domaćin je imao blagu inicijativu, mi smo prijetili iz kontri. Pobjedu i konačan rezultat od 5 : 4 domaćine je postavio oko 70. min nakon što se lopta odbijala po našem petercu, koju je domaći napadač pospremio u našu mrežu. Imali smo dvije prilike da izjednačimo rezultat no nismo uspjeli poentirati. Kada se sve sagleda domaćin je zasluženo pobjedio i uzeo sva tri boda. U zadnjem kolu jesenskog djela prvenstva dočekujemo ekipu NK Šartovac.

Sastav: Sabljov, Kranjčec, Čović, Blažeković, Gojani, Baković, Čosić, Perinović, Pervan, Čavlović, Spasojević

Sunjski Tomislav 3:0 čl. 58 PONN-a

NK „Tomislav“ kažnjava se na osnovu članka 68. DPHNS-a oduzimanjem dva negativna boda i novčanom
kaznom od 1.500,00 kn zbog neopravdanog napuštanja terena za igru cijele momčadi u 66 min. utakmice 9. kola

11. Ekonomik 9 2 1 6 13 32 7

NK „CROATIA“ Krivaj dostavio je 05.11.2010. pismenu odluku Izvršnog odbora kluba da zbog manjka
igrača i njihovog ne odaziva na utakmice odustaju od daljnjeg natjecanja u 2. ŽNL.

- 20:17 - Komentari (0) - Isprintaj - #

02.11.2010., utorak

NK Strijelac - NK Croatia Kr 10 : 0

U 9. kolu 2.ŽNL u goste nam je došla ekipa NK Croatia Krivaj. Tek što smo krenuli s centra dosuđen je prekršaj za nas na 30 ak metara, Pervan uzima loptu i pogađa za vodstvo 1 : 0 već u prvoj minuti. Redamo napad za napadom i vršimo stalni pritisak na gostujući gol. Redaju se udarci izvana, imali smo dosta izglednih prilika no nismo zabili sve do 20. minute kada je Čavlović izborio penal, kojeg je Perinović pretvorio u vodtsvo 2 : 0. Gosti nisu imali napadačkih ambicija. Na 3 : 0 smo povisili nakon što je Čović uzeo loptu na svojih 16 metara, prošao tri igrača, proigrao Perinovića na stranu, ovaj ubacuje loptu paralelno s gol crtom na drugu stativu gdje se nalazi Čavlović i pogađa za 3 : 0.

Drugo poluvrijeme kreće kao i prvo, čim smo krenuli s centra prekršaj za nas sa strane, Pervan ubacuje na drugu stativu gdje se nalazi Poljak i glavom pogađa za 4 : 0. Na 5 : 0 povisio je Čavlović na asistenciju Pervana. Šanse su se redale iz minute u minutu. 6 : 0 postavlja Perinović, za 7 : 0 pogađa Pervan iz slobodnjaka sa 17m. Gosti drugo poluvrijeme kao da i nisu bili na terenu, prolazili smo i zabijali kako smo htjeli. Gojani je povećao na 8 : 0, visokih 9 : 0 postavlja Blažeković iz penala kojeg je izborio Gojani. I na kraju točku na i stavlja Perinović, na asisitenciju Blažekovića i postiže svoj treći, a naš 10-i pogodak na utakmici. Čestitke igračima i treneru na odličnoj, raspucanoj i efikasnoj utakmici.

Žuti kartoni: Poljak

Sastav: Sabljov, Kranjčec, Blažeković, Čović, Baković, Poljak, Čosić, Matjačić, Pervan, Čavlović, Perinović

Zamjene: Gojani, Sabljov V., Šušnja

Šartovac - Sava 4:0
Ekonomik - Vatrogasac 4:2
Strijelac - Croatia Kr 10:0
Strug - Sloga 1:0
Metalac - Sokol 5:1