Travanj 2008 (4)

OYO.hr

21.09.2009., ponedjeljak

NK Naftaplin ( Stružec) - NK Strijelac 1 : 4

U 4. kolu odradili smo gostovanje u Stružcu. Teren i vrijeme idealni za igru. U utakmicu ulazimo čvrsto, napadački i odmah preuzimamo kontrolu nad igrom. Već nakon prvih par minuta izradili smo par prilika no izostaje koncentracija pri završnici. No oko 12. min. Perinović i Ćosić nakon dva dupla pasa izigravaju cjeli vezni red i obranu domaćina te Perinović izlazi sam pred vratara i dovodi nas u vodstvo 1: 0. Nakon toga gola domaćini su se trgnuli i stvorili dosta nereda u našoj obrani. Što je utakmica odmicala redale su se šanse s jedne i sa druge strane no izostaje realizacija. U 43. min. domaći imaju slobodnjak na 17 m koji pretvaraju u zgoditak i poravnavaju rezultat na 1 : 1. No već nakon dvije minute poslije odlično izvedenog kontra napada Ćosić gura Madunića u gol šansu, Madunić izvrsno reagira i sa ruba šesnaesterca nas dovodi u ponovno vodstvo.

Drugo poluvrijeme potpuno pripada nama. Kontrolirali smo igru i redali šansu za šansom. Nakon par kratkih paseva u sredini proigran je Kuharić koji se sjurio u šesnaesterac, daje povratnu loptu na koju natrčava Perinović i zabija svoj drugi gol na utakmici. I nakon toga gola nastvaljamo u visokom ritmu, opet nakon nekoliko kratkih paseva u sredini Perinović izbija sam pred golmana, protivnički igrač ga ruši i to je penal za nas koji Pervan pretvara u zgoditak i sigurno vodstvo 4 : 1. Nakon toga treneri rade zamjene, igra se polako razvodnila, imali smo još par šansi no rezultat se nije mijenjao i na kraju zaslužena pobjeda za nas.

Sastav: M.Sabljov, Kranjčec, Blažeković, Dvorski, Madunić, Čović, Posejpal, Perinović, Pervan, Čosić, I.Kuharić
Zamjene: Kuna, Knežević, Korade, Čavlina

Žute kartone dobili su kod nas Blažeković i Posejpal.

NK Strijelac – NK Brinjani 4 : 1

13.9.2009 odigrali smo 3. kolo 3. ŽNL. Početak utakmice obilježila je igra na sredini terena gdje smo mi imali kontrolu lopte i igre. Gosti su pokušavali iz kontri i polukontri.
Što je utakmica više odmicala mi smo više pritiskali i stvarali šanse te imali više udaraca izvana no ni jedan nije ugrozio gostujućeg vratara. I kako već to ide kada promašiš par dobrih šansi dobiješ gol. Gostujući napadač je primio jednu dugu loptu, gurnuo je u prostor gdje drugi gostujući napadač utrčava i daje povratnu loptu na peterac koju njihov igrač posprema u praznu mrežu i to je vodstvo gostiju 0 : 1. Nakon toga mi još više pritišćemo i nakon jedne akcije Kuharić je srušen na 20ak metara, loptu uzima Pervan i iz odlično izvedenog slobodnjaka izjednačava rezultat na 1-1. Tim rezultatom se odlazi na poluvrijeme.

U drugi dio gosti ulaze bolje i pritišću nas i stvaraju dosta šansi no na našu sreću ni jednu nisu pretvorili u zgoditak. Mi smo se uspjeli oduprijeti pritisku gostiju i uspostavili ravnotežu u igri. Oko 70 min nakon jednog našeg kornera Deni Čosić nas dovodi u vodstvo udarcem glavom sa peterca. Nakon toga igra gostiju se potpuno raspala, te smo mi to iskoristili i postigli još dva gola. Prvo je Kuharić nakon solo akcije povisio na 3 : 1, a nakon toga Deni Čosić postavlja konačni rezultat na 4 : 1, gdje se našao sam oči u oči s golmanom i uspješno ga matirao.

Žute kartone zaradili su Čović, Madunić i Čavlina.

Sastav : Sabljov, Perinović, Dvorski, Mikulić, Poljak, Čović, Posejpal, Madunić, Pervan, Čosić, Kuharić.

NK Dinamo (J) - NK Strijelac : 0 - 3

U nedjelju smo u novom kolu u gostima kod Dinama iz Jamarica osvojili nova 3 boda uvjerljivom pobjedom 0 - 3.
Za 0 - 1 zabio je I. Kuharić, na 0 - 2 povisio Poljak, a pobjedu potvrdio I. Kuharić još jednim pogotkom.

Sastav: M. Sabljov, Kranjčec, Mikulić, Čović, Poljak, Knežević, Posejpal, Perinović, Pervan, I. Kuharić, Čosić

NK Strijelac - NK Matija Gubec : 3 - 0

U nedjelju je odigrano prvo kolo nove sezone 3. ŽNL. Iako rezultat sugerira da smo lako došli do pobijede na travnjaku to i nije baš tako izgledalo. Na samom početku promašili smo nekoliko čistih šansi. Ipak jedno Pervanovo nabacivanje iz kornera Poljak nekako uspijeva skrenuti u mrežu. Kasnije su protivnici imali nekoliko prilika pred našim golom, ali ih srećom nisu znali pretvoriti u pogodak. U drugom poluvremenu nastavlja se slično, bez previše igre. Lakše se disalo tek nakon što je jedan protivnički igrač u živom zidu u šesnaestercu rukom skrenuo Pervanov slobodan udarac, te nakon što je dosuđeni jedanaesterac Pervan uspješno pretvorio u vodstvo 2-0. Gosti su se nakon toga nešto više otvorili. Jednu dugu loptu I.Kuharić uspješno prima te zabija za 3-0. Do kraja se rezultat više nije mijenjao.

Sastav: Kozarić, I.Kranjčec, Dvorski, Mikulić, Čavlina, Poljak, Posejpal, Čović, Pervan, Kuharić, Čosić
Zamjene: Dorić, Kuna, K.Kuharić, Korade

1. JELENGRAD - DINAMO (KT) 0 : 1
2. VOLODER - NAFTAPLIN 6 : 0
3. SELIŠTE - BRINJANI 6 : 1
4. SLOGA ( P ) - DINAMO (J) 4 : 0
5. STRIJELAC - MATIJA GUBEC 3 : 0
6. GARIĆ - MOSLAVINA (DG) 2 : 1