nedjelja, 04.10.2009.

TEZAK PORAZ OD OKICA

Kada vas dođe jedva 11 na utakmicu, ne dođu 2 vrlo vazna igraca, i jos dvojca igraju ozlijeđeni ili pod temperaturom, nemoze se očekivat pobjeda. No drzali smo se prvo poluvrijeme (0-1 za D. Okic), cak smo i imali par dobrih prilika, no nismo zabili i kazna je stigla u drugom poluvremenu. Mi nismo vise mogli pratit trkacki imperijornije domacine. To su poslijedice tako visokog poraza od cak 5-0. Moglo je i biti vise. Ali i mi smo imali svoje sanse koje nismo realizirali, a domacini su to znali kazniti. Ne garantiram da bi pobjedili da smo bili kompletni (Sluga i Edo bolesni, Zdena je vec duze ozlijeđen), no zasigurno bi pruzili puno jaci otpor. Sada se okrecemu utakmicama protiv Zdencine u četvrtak i Krašića u subotu koje moramo pobijediti da bismo ostali u igri za prva tri mjesta koje vode u daljnje razigravanje.

| 11:17 | Komentiraj (0) | Print this! | #

Copyright © NK Cvetković - Design touch by: Igraci Cvetkovica