subota, 26.09.2009.

PORAZ I POBJEDA..

Posto prosli vikend nismo igrali, zaostalu utakmicu protiv Novaka odigrali smo u srijedu. Premda smo prvo poluvrijeme vodili 2-0 i imali veliku inicijativu prema njhovom golu, neobjašnjivo smo pali u nastavku, te izgubili vrlo vaznu utakmicu za nas. Nakraju cak smo mogli primiti i jos koji pogodak no završilo je 4-2 za Novake. Pogodke za nas postigao je Seve. Slicnu utakmicu odigrali smo i danas protiv Mladosti iz Klinca Sela. Prvo poluvrijeme smo vodili 5-0 (4 gola Seve i jedan Ede) i imali solidnu igru, no opet smo neobjasnjivo pali. Srecom po nas sto s druge strane nije bio kvalitetniji suparnik, pa nisu realizirali svojih par poluprilika. Ipak danas raspolozeni Seve je postigao jos jedan gol i jos jedan pridodao je Speš. Ipak bitna je lagana pobjeda od 7-0 protiv evidentno slabijeg suparnika, a na igri moramo jos malo poradit. Sada nam dolazi Dinamo Okic, za nas jedna od najbitnijih utakmica sezone. Vazno bi bilo pobjediti. Trening je u ponedjeljak 19:30h.

| 21:06 | Komentiraj (1) | Print this! | #

Copyright © NK Cvetković - Design touch by: Igraci Cvetkovica