utorak, 19.08.2008.

SNIMKA UTAKMICE MANCHESTER UTD - NEWCASTLE UTD

Kao što najavih,stavljam linkove snimke utakmice od prije dva dana u avi formatu,SAT Rip.Ovo će postati praksa za sve utakmice NUFC koje uspijem uhvatiti na satelitu.

MANCHESTER UNITED - NEWCASTLE UNITED 1 : 1

Kao uvod u sezonu,gostovanje na "Old Trafford" - u izazivao je strepnju kod navijača Newcastla,s obzirom na rezultat iz prošle sezone od 6:0,i činjenica da su "svrake" odnijele puni plijen posljednji put 1972.
Bila je to utakmica u kojoj je domaćin dominirao,ali je obrana na čelu s novopridošlim Coloccinijem vrlo uspješno odoljevala napadima.
Za razliku od prošle sezone,Newcastle se pokazao vrlo čvrstim,a novi igrači u ekipi Coloccini,Guthrie i Gutierrez su pokazali da su prava pojačanja.Ovaj posljednji je imao nekoliko zapaženih prodora gdje su igrači Manchestera imali dosta muke da ga zaustave.
Strijelci su bili Obafemi Martins za Newcastle u 22. minuti,nakon kornera kojeg je izveo Guthrie,a izjednačio je Darren Fletcher u 24. minuti.
Napomenuo bih još da je Manchester izjednačio u trenutku dok se Stevenu Tayloru ukazivala pomoć van terena.

MAN UTD: Van Der Saar, Brown. Evra, Ferdinand, Vidić, Fletcher, Scholes, Carrick (O' Shea), Giggs (Possebon), Rooney, Campbell (Da Silva)

NEWCASTLE UTD: Shay Given,Habib Beye,Steven Taylor,Fabricio Coloccini,Charles N'Zogbia,James Milner,Nicky Butt,Danny Guthrie,Jonas Gutierrez,Damien Duff,Obafemi Martins.

Slijedi snimka cijele utakmice u avi formatu!

| 10:14 | Komentari (0) | Isprintaj | #