1 - Fatos Hoxha, Dražen Novoselac, Slaven Novoselac

MNK POTPIĆAN 98´ - AKTUALNI PRVAK HRVATSKE

17.03.2009., utorak

Ponovo poraz u posljednjim minutama - Brodosplit : Potpićan 98 5:4

Odlična malonogometna predstava na splitskim Gripama u kojoj je poražen bolji. Malonogometašima Potpićna 98. nanovo je popustila koncentracija u završnici. Samo šest minuta prije kraja gosti su bili na uzmaku od dva gola no ponovno su bile kobne zadnje minute. Potpićance je večeras pokopao trostruki strijelca Barjušević. Unatoč porazu raduje odlična igra Potpićanaca koji su i danas nastupili bez dva glavna igrača, vratara Funčića i Patrika Drndića.

Prvi je dio protekao u igri na jedan gol, onaj Splitski. Nakon što su se gotovo svi u gostujućim redovima ispromašivali kazna je stigla tri minute prije kraja kada Tomičić vara Novoselca, lukavo šutira a lopta na putu prema mreži pogađa Lalića i vara Didovića.

Već u prvoj minuti nastavka Lalić odlično presijeca jednu akciju Splićana, Jukić loše reagira i lopta je u splitskoj mreži za poravnanje od 1:1. Samo minut kasnije Didović griješi na suprotnoj strni a Brajušević je nemilosrdan i Brodosplit nanovo vodi. No i radost Splićana trajala je samo jednu minutu, Drndić je u solo prodoru izbio sam pred Jukića i rutinerski loptu pospremio iza njegovih leđa te gostima donio drugo poravnanje. Samo tri minute kasnije potpuni obrat. Šimurina izvodi udarac iz kuta, odlično pronalazi Radusina na šestercu a ovaj po treći put večeras šalje Jukića po loptu u vlastitu mrežu. U dvadeset osmoj minuti Potpićancima su se nasmiješila tri boda. Ovaj put je Novoselac izveo udarac iz kuta a uigranu kombinaciju je realizirao Lalić i gosti odlaze na visokih 2:4.

Šest minuta prije kraja Barjušević šutira, Didović odbija ali nanovo na njegovu nogu i Splićani dolaze na minimalni zaostatak. Dvije minute prije kraja velika sudačka greška. Najprije su dosudili prekršaj za splitksu momčad a kad su vidjeli da lopta ulazi u mrežu produžili su na centar. Protesti gostiju nisu dali rezultata osim jednog žutog kartona. I onda šok u zadnjim trenutcima, domaći igraju bez vratara uigranu kombinaciju. Bogdanović ubacuje na drugu vratnicu a Bajrušević glavom postavlja konačni rezultat utakmice, 5:4 za Brodosplit.

- 12:02 - Komentari (0) - Isprintaj - #