1 - Fatos Hoxha, Dražen Novoselac, Slaven Novoselac

MNK POTPIĆAN 98´ - AKTUALNI PRVAK HRVATSKE

27.02.2009., petak

U inat po tri boda !

Dodajmo još da večeras ipak nastupaju i Patrik Drndić i Roberto Funčić koji su kažnjeni od strane saveza zbog afere "Reprezentacija" ali da kazna počinje teći odmah nakon toga, pa ih nećemo gledati protiv Uspinjače u kupu, te sraza s Brodosplitom u prvenstvu.

Petarda "servirana" još jednom

Malonogometaši Potpićna 98. odigrali su odličnu utakmicu protiv borbene momčadi iz Petrinje. Nakon dosta tvrdog i neizvjesnog prvog dijela u kojem su gosti čak i prijetili Fuinčiću ali ga ipak minimalno izgubili u nastavku je ipak procurilo u Kovačevićevu mrežu. Posebno je večeras, na svoj dvadeset osmi rođendan, bio raspoložen Patrik Drndić. Dvije asistencije i dva gola označila su ga u trostrukog slavljenika. Uz rođendan i tri boda slavio je i ulozi najboljeg igrača večerašnje utakmice.

Potpićanci prejaki za Uspinjaču

Malonogometaši Potpićna 98. došli su do značajne gostujuće pobjede protiv jedne od najneugodnijih momčadi, zagrebačke Uspinjače. Danas su u Sesvetama funkcionirale gotovo sve potpićanske linije a da je bilo samo malo više koncentracije pobjeda gostiju mogla je biti još uvjerljivija. Domaći su jedino uspjeli povesti i to dok se igrači obiju momčad praktički još nisu niti rasporedili po terenu. No to goste nije obezglavilo, nastavili su u svom ritmu permanentno vršeći pritisak prema vrataru Uspinjače, sustavno slamajući njihov žilavi otpor.

Jednu seriju prekinuli, nadajmo se, u drugu ušli

MNK Potpićan 98 svladao je momčad Mejaša rezultatom 2:0 golovima Alena Lalića i Patrika Drndića. Mejaši su se pokazali kao ozbiljna momčad kojoj je nedostajalo malo sreće ali i još koja zamjena (došli samo s 8 igrača, a i nisu svi nastupili) da bi polučili uspjeh.

Utakmica je počela oprezno s obje strane, s time da su Potpićanci više željeli vodstvo, a Mejaši se više orijentirali na obranu svog gola. Valjda da bi zadržali loptu u nogama i time spriječili šansu da Potpićanci konstatno ugrožavaju gol gostiju u 6. i 11. minuti uvodili su golmana i to po minut-dva i tako spriječili domaćina da smireno organizira svoje napade. No, ipak u 9.minuti veliko pojačanje Potpićanaca Marko Šimurina prijeti desnicom a snažan šut odsjeda na vratnici. Nakon nesporazuma gostujuće obrane, u 12. Lalić pogađa gredu, da bi u sljedećem napadu opet Lalić zaprijetio a Tokić otklonio opasnost. Tada kreće smirivanje domaćih napada zbog čega gledatelji ne dolaze u priliku da plješću do 19.minute kada Šimurina "niže" dvojicu i puca ljevom nogom a istom nogom udarac brani sigurni Tokić.
Prvo uzbuđenje u drugom poluvremenu donio je Fatos Hoxha nakon udarca s 8 metara malo iskosa a lopta prolazi tik pokraj desne golmanove vratnice. Dvadeset deveta minuta donosi vodstvo domaćih. Popularni "Lala" ubacuje loptu u mrežu nakon asista Hoxhe kojem je sve pripremio Dalibor Radusin. Reklo bi se Radusin "arhitekt", Hoxha asistent, Lalić strijelac i 1:0. Minutu kasnije Ramadža pogađa stativu Funčićevih vratiju pa na semaforu ostaje +1 za domaćina. Gosti u 35. ponovo uvode golman-igrača da bi utakmicu riješio Patrik Drndić odmjerenim udarcem na asist Lalića nakon kornera za konačnih 2:0.

MNK Potpićan 98 :

Funčić, Didović
Martedić, Bojkić, P. i K. Drndić, Novoselac, Lalić, Nurkić, Radusin, Hoxha, Šimurina

MNK Mejaši:
Tokić, Znaor
Jakić, Jelić, Vujević, Čubelić, Žarković, Smoljo, Ramadža, Cotić

Igrač utakmice : Alen Lalić (MNK Potpićan 98)

- 11:48 - Komentari (0) - Isprintaj - #

05.02.2009., četvrtak

Preskočen Square, na redu Mejaši

U srijedu, 04.02., MNK Potpićan 98 je savladao MNK Squarea usred dubrovačke dvorane s 2:6 pogocima Dražena Novoselca(3), Patrika Drndića(2) i Alena Lalića (1). Tom pobjedom došlo se do četvrtfinala kupa u kojem se "naši" sastaju s zagrebačkom Uspinjačom.

Iako je zaigrao i u Dubrovniku i pokazao se kao pravo pojačanje, Marko Šimurina, prvi pravi test imati će protiv Mejaša. Mejaši dolaze u goste u petak, a utakmica počinje u 21:00. Podržimo naše dečke da se izvuku iz prvenstvene krize dolaskom u labinsku sportsku dvoranu.

- 21:38 - Komentari (0) - Isprintaj - #