Sutra , 31.01.2010 u 14:20 sati odigrat će se utakmica 18.og kola 5B lige

Trebamo se još jednom skupit u što je moguće većem broju i bez ozljeda da možemo pokupit podove zubo
Opširnije sutra nakon utakmice .... AJMO ŽUTI !!!!! thumbup

Photobucket target=_blank>andorci

ANDORA 2010

Photobucket target=_blank>andorci 09/10

6. El CLASSICO , NAPOKON POBJEDA ANDORE !!

Dakle , kako i sam naslov kaže , 6. po redu ''el classico'' Andore i Dvornika 1474 , što u 5a , što u 5b ligi , završio je ipak zasluženom pobjedom Andore. Bila je to jako tvrda utakmica , 2 stative i prečka Andoraca, no Dvornik se još jednom pokazao kao tvrd orah . Tek u 26' minuti drugog poluvremena Kana (iz Dvornika) zabija , nama pobjedonosni , auto-gol , ostavivši na zemlji Zmaja ;)

Iduće kolo igramo protiv ''OTPISANIH'' pa se nadan da ćemo se još jednom skupit u dovoljnom broju i bez ozljeda thumbup

p.s. Alene pizza je bila shoooow njami

ODLIČAN POČETAK NOVE GODINE , 8. UZASTOPNA POBJEDA!!

10 siječanj 2010

Evo , i 8. uzastopna pobjeda je tu .
Utakmica je odigrana po natopljenom terenu , čak se nije ni znalo dal' će se igrat do 3ipo...
Odlična utakmica cijele ekipe , al prvenstveno pobjeda na krilima ''the foota'' koji je zabio 3 gola uz odličnu igru i u obrambenoj ulozi.
Ipak , cijela ekipa je odlično odigrala , nemogu se požalit na nikoga ... vodstvo od 4-0 do zadnje 2minute kad primamo 2 gola bezveze , al
dobro je , ostalo je konačnih 4-2 . Do daljnjih izvještaja , budite pozdravljeni !!