ORIJENT PRESOFLEX: Zec 1, Hrunka 9, Dundović 1, Vračar, Svetić, Krmpotić 8, Milardović, Matković.
ZAMET: Blečić 1, Brkljača 11, Periša, Lalić, Antunović, Petrović, Badovinac, Kučić 1, Maračić, Čanić 2, Mataija, Valentić 1, Juričić, Veljačić 1, Tutek 1.

ZAMET: Blečić, Brkljača 8, Periša, Lalić, Antunović 1, Petrović 1, Badovinac, Kučić, Maračić, Čanić 2, Mataija, Valentić, Juričić 1, Veljačić 1, Tutek.
VINODOL II: Starčević, Butorac 10, Tomić 8, Filipović 9, Pavelić, Malčić 3, Butković, Svetić.

- 22:28 - Komentari (0) - Isprintaj - #

nedjelja, 16.03.2008.

Odigran 9.krug

Ova nedjelja i gostovanje u Novom Vinodolskom nije bila najsretnija za djevojčice Zameta jer su u dvije odigrane utakmice ostale bez bodova.
Prva utakmica u 11 sati bila je sa njaboljom ekipom u županiji Vinodolom II koji će kako stvari stoje završiti svih 16 utakmica prvenstva sa stopostotnim učinkom.
Nažalost samo početak je bio zadovoljavajući,no već na poluvremenu je bilo plus 4 za Vinodol. U drugom poluvremenu je ta razlika rasla i konačan rezultat je velikih 14-30.

Zagrijavanje za Vinodol II:

Krenula je ljuta borba:

Trener Vinodola pažljivo prati svoju ekipu:

Dvoboj prvih strijelaca u svojim momčadima:

Nažalost nakon Vinodola II usljedio je još jedan poraz protiv Orijenta I što je iznenađenje ovog 9.kruga jer je Orijent I bio u dnu prvenstvene ljestvice.
Kad se izgubi onda se kaže da je poraz sastavni dio sporta, a sada vrijedi i poslovica da se na greškama uči.

Zamet - Orijent I 18-19

Još i nekoliko rezultata 9. kruga:
Murvica I - Vinodol II 11 - 17
Orijent I - Vinodol I 13 - 19
Još jedno iznenađenje Murvica I - Vinodol I 17 - 18

Poredak: Vinodol II u 13 utakmica 26 bodova, Murvica 13 ut.18 bod. Zamet 12 ut. 17 bod. Liburnija 11 ut. 15 bod.

- 15:54 - Komentari (4) - Isprintaj - #

utorak, 11.03.2008.

U nedjelju 16.08.2008.9.krug

U nedjelju u Vinodolu će se odigrati i 9.krug u Županijskoj ligi za djevojčice 98.godišta. Zamet ima po rasporedu dvije utakmice sa Vinodolom II u 11 sati i sa Orijentom I u 12.
Utakmica sa Vinodolom II bit će sportskim riječnikom rečeno pravi derbi, a budući da je Vinodol II jedini porazio Zamet u prvom dijelu prvenstva i prilika za popravak i pokušaj oduzimanja bodova vodećem.

Zamet - Murvica II : 20 - 7

Nova dva boda u utakmici sa drugom ekipom Murvice tako da je sada u 10 odigranih utakmica osvojeno 17 bodova.