Haha.,da bar onaj seljak matijević ima malo Continog karaktera bio bi čovjek ,a vako je govno.

Ti Crna Legija-ti si običan idiot.Dođite kod nas u Novi Grad da vas razbucamo ko male majmune.Conto je bog za tebe!Prazna svlačionica bez njega!Kralj nad kraljevima!

kad je sahrana?

avatar

26.03.2012. (09:13)    -   -   -   -

• ekspres city

u šamcu sam bio na utakmici, odlična igra i domaćina i gostiju u prvom poluvremenu i 1:1, početkom drugog poluvremena sudac (po mom mišljenju) daje opravdano drugi žuti matijeviću i cityjevci ostaju sa desetoricom, i onda dodaju malo gasa (pogotovo neuhvatljivi živić i namješta hugi za drugi gol (hugo majstorski zabio), a potom živić bježi domaćem stoperu (nisu ga mogli ni lasom uhvatiti) koji čini prekršaj za 11m, penal izvodi dara bubamara i 3:1.