Komentari

barinic.blog.hr

Dodaj komentar (14)

Marketing


 • alexxl

  Bravo.
  Jebeš život bez stripa.
  Kako ih volim.

  avatar

  16.04.2010. (22:17)    -   -   -   -  

 • Garavi sokak i još poneka dimna zavjesa

  volim strip-dakle postojim:))

  avatar

  16.04.2010. (23:53)    -   -   -   -  

 • Kenguur

  Nisam znao da je i Pajo crtao ??
  Pa jebote sta sve nema u tim Vinkovcima :)

  avatar

  17.04.2010. (18:09)    -   -   -   -  

 • blogomoljac

  Nisam li ja tu vec bio ostavio komentar? Sad ga nema.
  Bordo se drzi ko mladic. Nismo se vidli cijelu vjecnost.

  avatar

  21.04.2010. (16:30)    -   -   -   -  

 • blogomoljac

  Ma to je "vrlina" bloga.hr. Vjerojatno je opet nesto zastekalo, to je ono kad kliknes "Posalji", a komentar se pojavi puno kasnije il‘ ne pojavi uopce.

  avatar

  21.04.2010. (18:42)    -   -   -   -  

 • Moje pjesme i stihovi

  Zanimljive slike, vidim dobro je bilo.
  Živjeli stripovi.

  avatar

  21.04.2010. (22:42)    -   -   -   -  

 • Euro

  lijepo,lijepo....
  pozdrav prijatelju..

  avatar

  22.04.2010. (07:24)    -   -   -   -  

 • lobotomya

  Uz posao očito ide i dobra zafrkancija. Bravo za tebe.

  avatar

  26.04.2010. (23:18)    -   -   -   -  

 • baba ljutica

  vidi ti njega))))aktivan na sve strane

  avatar

  13.06.2010. (22:27)    -   -   -   -  

 • Branko Stojković, Bjelova

  PONIŽAVANJA KOJA SU DOBILA FORMU ZAKONSKOG AKTA

  Naličje totalne (ne)zaposlenosti

  Hrvatska je postala do kraja zločinačka i režimska zemlja. Takvom su ju učinile garniture ljudi na vlasti. Diktatura nad siromašnim i oplječkanim narodom ne prstaje. Izgladnjavanje krajnje je drsko i bezobrazno. Mesićeva skorojevićka politika dovela nas je mrki čorsokak iz kojega neznamo van. Dok tako zemlja se nalazi u katastrofalnom stanju i problemima, bankrot je na svakom čošku grada. U Hrvatskoj su se ovih zadnjig godina podizale čitave vile i vikendice za visoke hunkcionere režima.

  U Republici je ostalo trajno svjedočanstvo o lažima

  Sad se otkriva da je Hrvoje Vojković (HSLS) muljao sa novcem od "Croatia osiguranja". Te, otkriveno je, da je on član sekte za koju je dao izgraditi atraktivan prostor za sastajanje i djelovanje. Privredni razvoj je totalno stao, a industrija i poljoprivreda se raspala u teškim gubicima. Proizvodnje više nema, uglavnom je šverc na djelu. Kako bi se tako preživjelo. U zemlji je stvoren nered na osnovu "političke baze", i kontrole ljudi. Po već oprobanim staljinističkim manirima raznih ograničenja, uskraćivanja, doziranja istine i po slićnom obrascu - predsjednik Stjepan Mesić, na kraju svoja dva mandata, nama je kazao: da zna gdje su 8 miljijuna eura u stranoj banci. Da taj ukradeni novac treba vratiti u Hrvatsku.

  Pokornost naroda kao sredstvo ucjene

  Eto, Mesić zna gdje je opljačkani novac, njegov mandat predsjenika RH, započeo je s otkrivanjem novac - tako i završava. Mesić zna poreklo novca i odakle je iscurio iz naše zemlje. A on smatra i sad, da taj novac treba vratiti se Hrvatsima. Socijalistički kralj Stjepan Mesić, određivao nam je (ovih) zadnjih deset godina kako ćemo živjeti. Sad nam ponavlja svoje bajke i laži. bila je to strahovlada i činjenica "crvenog pakla", koji nas je olešio. I danas partija opet ponovo je na vlasti i na glavnim pozicijama. Očito je, da bivši partijski aparat - komiteti dopeljali su nas u propast. Tu smo dans gdje jesmo, zaduženi i prodani stranim gazdama. Protiv toga nazadinskog mentaliteta nitko se ne buni. Kao da lijeka nema. Došao je novi tavnatelj državne televizije HRT-a, koji nam je vratio partizanske filmove, na tv-ekrane.

  Komunistička banda nikada nije za ništa odgovarala

  To sve nije nikakvo čudo, jer opet smo dobili predsjednika "komunjaru", koji treba zasjesti na Pantovčak 18. veljače 2010. godine. Ljudske prava u Republici Hrvatskoj se najgrublje krše, a u stvari je to "najotrcanija fraza", vremenske malograđanštvine. Čija je to kontrola ljudi? Nije teško zaključiti. Ujedno to je udar na građanske slobode, civilizaciju i kulturu razvoja. Glavna kontrola se obavlja putem televizije i štampe, koja je "žezlo", odnosno vladalačka "palic" nad narodom. Bande i lopovi su vlasnici tv-emisija, koje su fingirane* i ništavne. Sve da bi se i dalje održala "tama" u pospanom čoporu. Dolazi "pravda" i "svijetlo" tako kaže drug Ivo Josipović, tak Mesićev klon. Građani su dobiliono što su zaslužili. Koliko je Mesićeva, Sanaderova ili Kosorkina vlada bila nemilosrdna prema "grešnicima" pokazalo se je hitnik protjerivanjem iz svojih redova: ministra, članova Nadzornih i drugih odbora... Pitam vas: Tko je u Hrvatskoj sramota - političari ili narod?
  šefovi nad državnim poduzećima kao sad odgovaraju, što su ih nekoliko pritvorili. Stjepan Mesić je uništi Hrvatsku, i na kraju svog mandata za nagradu dobiva rezidenciju vrijednu 2,5 milijuna kuna, gdje će imati: poslugu, šofera, stražu,..i.td. Mislim da su Hrvati lud narod !

  Naša Jadranka Kosor "kosi" sve redom !

  Jedna lokalna HDZ-ovka D.B. između ostalog mi je rekla: kako njihova Kosorka "kosi" ili bolje rečeno uvodi red u državi bezakonja. No, ja bi volio da je to tako, ali očito, mislim, da to nije istina. I da osobni obračuni preplavili su medije - borbom preko leđa naroda. Hrvatski narod "opet" nema ništa od toga. Ljudi su nezaposleni i dalje i nemaju od čega živjeti. Sve je to samo učvršćavanje vlasti jene grupe, nad drugom grupom. Kad Jadranka "kosi", ona "kosi" svoje s kojima je do jućer zajedno krala. odnosno držala im lojtru. Nova afera "žito" kaja ovih dana izašla je u javnost o "Đakovštini", to je samo ukiseljena rana kriminala. U koji su svi oni umješani. Nestalo je iz silosa vrijedno "žito" 25 milijuna kuna. Ministar poljoprivrede Petar Čobanković, ne zna gdje je nestalo žito i gdje je nestao novac.
  Sve je to tužno i jadno !

  U Bjelovaru, 05.02.2010.
  C R O A T I A
  Branko Stojković
  brankostojkovic152@yahoo.com
  HRVATSKI POKRET ŠTIT
  095/814-82-90, 091/797-65-56
  http://istinazanarod.blog.hr
  http://mesomeso.blog.hr

  avatar

  28.06.2010. (13:08)    -   -   -   -  

 • Stojković Branko, BJELOVA

  NEMAMO TURISTIČKE SEZONE U GRADU BJELOVARU

  Grad Bjelovar nitko ne posječuje
  ---------------------------------------------
  NEMAMO TURISTIČKE SEZONE

  Ovih dana promatram naš grad Bjelovar koji nitko ne posječuje za vrijeme ljetne sezone. Grad svakog dana ne posjeti ni desetak turista koji bi došli na izlet. Uglavnom u večernjim satima ulice su puste i nema ljudi na njima. Mi možda jesmo veliki grad ali smo totalno zabačena sredina. Nema organiziranih turističkih grupa ili individualnih gostiju, a kamoli učeničkih eskurzija. Bjelovar je po svojoj kulturnoj povijesti bogat starim građevinama. Ta hrvatska baština u stvari leži zapuštena. Mnoge barokne zgrade i njihove fasade su se osule.

  Imamo turističku zajednicu, odnosno turističku agencije koja ništa ne radi. Koje ne organiziraju ni turistički posjet našem gradu. Bjelovar nema nikakvih kulturnih sadržaja. I nemamo (kao) što ponuditi. Da se ne govori kako imamo lijepi okoliš i krajolik, naprimjer "Bilogoru", koja bi trebala biti zaštičena - kao lijepi park prirode. Upravo to bi moglo privuči goste. Od dobro osmišljenih izleta u prirodu i posjeta izvora pitkih voda. No turistička agencija ne nudi ništa stranim gostima. Tako grad je postao mrtav i nema se što vidjeti. Mladi uglavnom sjene po caffićima i na terasama su, drugi mladi koji nemaju novaca sjede u parkovima.

  Iako imamo našeg ministar turizma Damira Bajsa, koji je iz Bjelovara, mi nemamo nikakvih programa, nego smo ostali na marginama, bez uključenih destinacija. Tako umjesto da strani turisti nešto nauče o našem gradu, mi nemamo tako koristi i priljeva novaca od turizma. Pita se. Tko je za to kriv? Što mi nemamo odlične promocije. Na taj način nam se ni gospodarstvo ne razvija, kao i ni življenje. Zar smo tako zatucani i zaostali? Politika koja se vodi u potpunosti je promašena. Umjesto dobre zabave, ljudi vegetiraju i neznaju kuda će sami sa sobom. Vrijedno je razmisliti o ovome tekstu i svemu i zaokružiti ovu priču.

  Ja mislim da mi imamo što ponuditi i da možemo stvoriti atrakciju - sredinu ljepote. A mi nemamo čak ni turističke novinare koji bi pisali i reklamirali naš grad i Hrvatsku. Bjelovar i okolica nekada su bili poznati po proizvodnji zdrave hrane. Nikada tako nije bila mrtva ljetna sezona u Bjelovaru. Mislim, da je to uzrok krize i što mnogi ljudi nerade i nemaju nikakva financijska primanja. Socijalni život građana postao je sve gori i gori. Naša Bjelovarsko-bilogorska županija sastoji se od pet gradova i osamnaest općina, u kojima je isto stanje - sve je to zato - što imamo potpuno nesposobne ljude u politici, odnosna na vlasti.

  BJELOVAR / CROATIJA
  11. srpanj 2010.
  HRVATSKI POKRET "ŠTIT"
  Branko Stojković
  brankostojkovic152@yahoo.com

  avatar

  15.07.2010. (14:44)    -   -   -   -  

 • palosh

  dubravko matakovic je CAR!! !
  ziveo dubravko matakovic i prot pikchr!! !
  deda mraz je dobar bio pa je deci ostavi cokolada i bombona ispod kamiona!! !
  uzastudioles!! !
  hajde mini gac skini,ha ha miki zar toliki!! !
  moja mala preko save,skida gace preko glave!! !

  avatar

  25.09.2010. (04:02)    -   -   -   -  

 • palosh

  prde mara u sred vukovara,u vinkovci popucase lonci!! !
  ovo je najbolje
  Juhuuuuuuuuuuuuu!! !

  avatar

  25.09.2010. (04:08)    -   -   -   -  

 • Rib@rnica

  sviđa mi se ona bijela majica gdje piše varalica...Sretan nam dan NEOVISNOSTI

  avatar

  08.10.2010. (14:41)    -   -   -   -  

 •  
učitavam...