Komentari

le1.blog.hr

Dodaj komentar (13)

Marketing


 • Kenguur

  Leni draga, mi koji smo prosli sa tobom faze prije porodjaja i zeljeli skupa sa tobom da se to konacno dogodi, znamo kako ti je i razumijemo da nemas vremena.
  Uz to i vecina nas ima djecu :))
  Uzivaj u njima dok mozes, djeca brzo rastu a tvoj blog te uvijek ceka na istom mjestu sa mozda nekim novim ljudima :))

  avatar

  29.08.2008. (08:56)    -   -   -   -  

 • just-a-woman

  Ja često navratim do tebe i baš mi je drago što, evo, barem na kratko uspiješ navratiti ovamo. Pusa tebi i malim anđelima... :)

  avatar

  01.09.2008. (22:22)    -   -   -   -  

 • pegy

  Pozdrav tebi i svima koliko vas ima. :)) Razumljivo je da nemaš vremena, ali kad djeca malo narastu, tko zna ... možda opet budeš blogerica. :)

  avatar

  13.09.2008. (10:49)    -   -   -   -  

 • Euro

  pozdravljam sretnu i umornu mamu...ali svi smo mi kroz to prosli...

  avatar

  01.10.2008. (15:23)    -   -   -   -  

 • podloga

  lenice uzivaj u njima svake sekunde, znamo svi koliko si cekala to. naravno da je tesko, puno je obaveza. moras naci malo vremena za sebe, ne treba to biti blog, mozda kavica, setnja, mozda 30 minuta lezat u kadi. ti ces sama znati sto, ali moras naci malo vremena za sebe jer ces se istrositi. ogromne puse tebi i tvojima

  avatar

  13.10.2008. (09:11)    -   -   -   -  

 • Vražja posla

  Pročitala sam ti post kad si ga objavila, ali nemam vremena komentirati. Uživaj u bebicama. Pusa svima!

  avatar

  14.11.2008. (00:09)    -   -   -   -  

 • dinamitna

  Samo pozdravljam i saljem pusu, drago mi je da ste svi dobro!:*

  avatar

  21.12.2008. (09:19)    -   -   -   -  

 • @

  Uživaj u radosti

  avatar

  05.02.2009. (09:29)    -   -   -   -  

 • o

  pridružujem se

  avatar

  22.02.2009. (15:26)    -   -   -   -  

 • umorno_oko

  Guštaj dok su još sitni ... čekaj kad počne rat ča će ko obuć ;-)

  Pozdrav!

  avatar

  25.03.2009. (10:05)    -   -   -   -  

 • .

  Malo lutam

  avatar

  29.11.2009. (10:53)    -   -   -   -  

 • .

  A tek ja.

  avatar

  20.06.2010. (11:23)    -   -   -   -  

 • Stojković Branko, BJELOVA

  NEMAMO TURISTIČKE SEZONE U GRADU BJELOVARU

  Grad Bjelovar nitko ne posječuje
  ---------------------------------------------
  NEMAMO TURISTIČKE SEZONE

  Ovih dana promatram naš grad Bjelovar koji nitko ne posječuje za vrijeme ljetne sezone. Grad svakog dana ne posjeti ni desetak turista koji bi došli na izlet. Uglavnom u večernjim satima ulice su puste i nema ljudi na njima. Mi možda jesmo veliki grad ali smo totalno zabačena sredina. Nema organiziranih turističkih grupa ili individualnih gostiju, a kamoli učeničkih eskurzija. Bjelovar je po svojoj kulturnoj povijesti bogat starim građevinama. Ta hrvatska baština u stvari leži zapuštena. Mnoge barokne zgrade i njihove fasade su se osule.

  Imamo turističku zajednicu, odnosno turističku agencije koja ništa ne radi. Koje ne organiziraju ni turistički posjet našem gradu. Bjelovar nema nikakvih kulturnih sadržaja. I nemamo (kao) što ponuditi. Da se ne govori kako imamo lijepi okoliš i krajolik, naprimjer "Bilogoru", koja bi trebala biti zaštičena - kao lijepi park prirode. Upravo to bi moglo privuči goste. Od dobro osmišljenih izleta u prirodu i posjeta izvora pitkih voda. No turistička agencija ne nudi ništa stranim gostima. Tako grad je postao mrtav i nema se što vidjeti. Mladi uglavnom sjene po caffićima i na terasama su, drugi mladi koji nemaju novaca sjede u parkovima.

  Iako imamo našeg ministar turizma Damira Bajsa, koji je iz Bjelovara, mi nemamo nikakvih programa, nego smo ostali na marginama, bez uključenih destinacija. Tako umjesto da strani turisti nešto nauče o našem gradu, mi nemamo tako koristi i priljeva novaca od turizma. Pita se. Tko je za to kriv? Što mi nemamo odlične promocije. Na taj način nam se ni gospodarstvo ne razvija, kao i ni življenje. Zar smo tako zatucani i zaostali? Politika koja se vodi u potpunosti je promašena. Umjesto dobre zabave, ljudi vegetiraju i neznaju kuda će sami sa sobom. Vrijedno je razmisliti o ovome tekstu i svemu i zaokružiti ovu priču.

  Ja mislim da mi imamo što ponuditi i da možemo stvoriti atrakciju - sredinu ljepote. A mi nemamo čak ni turističke novinare koji bi pisali i reklamirali naš grad i Hrvatsku. Bjelovar i okolica nekada su bili poznati po proizvodnji zdrave hrane. Nikada tako nije bila mrtva ljetna sezona u Bjelovaru. Mislim, da je to uzrok krize i što mnogi ljudi nerade i nemaju nikakva financijska primanja. Socijalni život građana postao je sve gori i gori. Naša Bjelovarsko-bilogorska županija sastoji se od pet gradova i osamnaest općina, u kojima je isto stanje - sve je to zato - što imamo potpuno nesposobne ljude u politici, odnosna na vlasti.

  BJELOVAR / CROATIJA
  11. srpanj 2010.
  HRVATSKI POKRET "ŠTIT"
  Branko Stojković
  brankostojkovic152@yahoo.com

  avatar

  15.07.2010. (14:47)    -   -   -   -  

 •  
učitavam...