Komentari

zlatnosrceko.blog.hr

Dodaj komentar (12)

Marketing


 • Mirna xD

  blog tie zakon...svida mi se...posjeti i ti mene..kiss...bye

  avatar

  16.05.2008. (20:46)    -   -   -   -  

 • I love all dogs, but flateri are on the 1 place

  ej!

  avatar

  19.05.2008. (16:57)    -   -   -   -  

 • I love all dogs, but flateri are on the 1 place

  ako trebaš pomoć s goldenima javi, znam s njima:)

  avatar

  19.05.2008. (16:58)    -   -   -   -  

 • I love all dogs, but flateri are on the 1 place

  sudi nam ocjenjivanje i jh naš dragi striček frizer tj. Damir Vučić (naučio me puno tome i zato sam mu neizmjerno zahvalna:)

  avatar

  19.05.2008. (16:58)    -   -   -   -  

 • I love all dogs, but flateri are on the 1 place

  jedva čekam da se vidimo

  avatar

  19.05.2008. (16:59)    -   -   -   -  

 • I love all dogs, but flateri are on the 1 place

  kiss

  avatar

  19.05.2008. (16:59)    -   -   -   -  

 • I love all dogs, but flateri are on the 1 place

  pusa Azy

  avatar

  19.05.2008. (16:59)    -   -   -   -  

 • I love all dogs, but flateri are on the 1 place

  pusa

  avatar

  19.05.2008. (16:59)    -   -   -   -  

 • Maleni i Veliki frendovi

  Ej curo.Ja sam ona sa Caciba Varaždin koja ti je pričala o Billu(bichonu)

  avatar

  19.08.2008. (22:10)    -   -   -   -  

 • Maleni i Veliki frendovi

  Možeš li mi reć gdje mogu malo više naučiti o JH

  avatar

  19.08.2008. (22:10)    -   -   -   -  

 • Maleni i Veliki frendovi

  idem na Eurodog pa pliz javi mi se na moj blog

  avatar

  19.08.2008. (22:10)    -   -   -   -  

 • Dolje psećiji luđaci

  DOSTA NAM JE ZAPLAŠIVANJA - CENZURA JE ZLOČIN
  Informator br. 152

  BRANKO STOJKOVIĆ I ŠTIT ZA HTV-e SU NEPRIJATELJI

  Dvije godine več traje medijska blokada i cenzura bjelovarske udruge i pokreta ŠTIT. Branko Stojković kao zagonetka vječni je kamen spoticanja aktualne politike. Tako će i ostati sve dok ne proradi svijest kod građana. Jer vladajći likovi su opčarali narod sa svojim lažima. Glavnom centralom u Prisavlju HTV-a vladaju prave \"sotonne\" - ravnatelj Vanja Sutlić i predsjednik programsko vijeće Đuro Popijač - koji je postao \"novi\" ministar hrvatskog gospodarstva. Dok svi televizijski ogranci po županijama i gradovima samo su njihovi pijuni, tj. izvršitelji. Takav čin je uvredljiv i (ne)realan. Pitam vas: Kada će televizijsko vodstvo prihvatiti zdravu istinu i s njom početi graditi i stvarati napredan svijet. ŠTIT je postao simbolom stanja u zemlji u kojoj građani kao zombiji glavinjaju po ulicama bez posla. Taj smišljen i neprekidan ciklus kontrole ljudskoh uma, mnoge Hrvate drži u koncentričnoj neprosvjetljenosti. Te oni nisu gospodari svojih mozgova.

  Na Prisavlju u Zagrebu, mogu se danima i godinama vrtjeti isti filmovi i emisije, odnosno reprize, i nitko se neće protiv toga buniti. Očito je da su ljudima \"isprani mozgovi\" ili bolje rečeno - zarobljeni mozgovi. Slični robovima i podanicima... Mnogi (ne)mogu razmišljati svojom glavom. Najveća državna televizija i javna prikazuje nam samo gluposti. Dok prava stvarnost je zatvorena. Nikada ljudski mozak nije bio tako zarobljen - kao sada. Isto tako \"moćna televizija\" ima zadatak da baca kosti među narod, da ljude svađaju i zavađaju, razjedinjuju - po onoj staroj poslovici \"zavadi i vladaj\". Dok politički demagozi i dalje ostaju bez svake odgovornosti za katastrofalno stanje u našem društvu. Tako \"znaci vremena\" nam govore o mnogim zločinima, a nitko ne smatra da su to zločini - nego bolesna i zarobljena ljudska psiha nemože razlučiti - što je \"dobro\" a što je \"zlo\". Ako večina ljudi živi u smutnji i iluziji, kako će oni nešto o ovome zucnuti.

  Mnogi od njih ne sječaju se što su jučer jeli, a kamali što su gledali na HTV-u, odnosno na svojim tv-ekranima. Građani su kao magijom začarani i satima sjede ispred svojih TV-e kutija, taka se klanjajući \"zlatnom tele-tu. Omađeni i hipnotisani s idelopoklonstvom. Akcija spasavanja i buđenja je ŠTIT, od sidroma i ništavila... Građanima, oni ukrali su živote i oni su gospodari vaših duša. Dakle, moramo znati - da samo pravda je kadra spasiti, jer nepravednost je na svakom čošku. Ukoliko ne prihvatite ŠTIT, znajte da ste živi mrtvac. Varate se, da vi imate slobodnu volju. S vama upravljaju lutkari, kao sa lutkama na koncu. To je televizija za majmune (životinje) a ne za ljude, kao najviša bića i stvorenja. ŠTIT je agresivna borba u kojoj nema mlakosti. No, vo čete - kad ovo pročitati - reči: sve je to istina. Ali sutra će te več zaboraviti i biti će sve po starom kalupu i klišeju. ŠTIT kao jedini simbol borbe - je smisao čovjekovog postojanja.

  Sve drugo je laž i izmišljotina. Sutra će vaša djeca vas osuditi i proklinjati, što niste stali uz ŠTIT i podržali Branka Stojkovića, u plemenitoj borbi za promjenu. Nitko vaše aktualne probleme neće rješiti, ukoliko se - i sami ne angažirate oko njeh - i sveukupne problematike. Završimo več jednom sa nepoćudnim vražijim restauratorima. I počnite slušati glas svoje duše i istine - koja vas može spasiti. Ja od vas ne tražim komentare, ja vam se građani obraćam - kao čovjek u nadi, da će naša lijepa zemlja Hrvatska zaživjeti na bolje. Da u njoj u budućnosti će se plačati samo rad, a ne da će i dalje neradnici i paraziti biti povlašteni, birokracija . koja će živjeti na vaš račun. Sve se svodi u našem društvu na pljačke i lopovluk,..,iskorištavanje čovjeka. Narod je u sve večoj depresiji - gotovo svakodnevno gledamo i čitasmo o ljudskim tragedijama u Hrvatskoj. Djeca i odrasli izvršavaju samoubojstva - jer nevide smisao. Prihvatite ŠTIT i vratiti će vam se optimizam i radost. Narode , jedino što vam ja obećavam - je samo borba protiv ništitelja čovjeka.

  Pozdrav ŠTIT !

  BJELOVAR / CROATIA
  NEZAVISNI KANDIDAT
  Branko Stojković

  HRVATSKI POKRET ŠTIT
  095/814.82.90, 091/797-65-56
  brankostojkovic152@yahoo.com

  http://istinazanarod.blog.hr
  http: //mesomeso.blog.hr
  http://bjelovarskiklan.blog.hr

  avatar

  30.11.2009. (13:35)    -   -   -   -  

 •  
učitavam...