Erotic Front Zabok

četvrtak, 24.05.2007.

ZABOK SA SIRENOM DO PREOKRETA U CRIKVENICI

Košarkaši Zaboka napravili su ogroman korak prema prvoj ligi. U susretu pretposljednjeg kola A-1 kvalifikacija Zabočani su slavili u Crikvenici 76:77 (16:19, 17:15, 20:7, 23:36) preokrenuvši 14 poena zaostatka koliko su imali u drugom poluvremenu.

U posljednju četvrtinu Zabočani su ušli sa 12 poena minusa, no serijom koševa Ljube Prgometa vratili su se u egal. U samoj završnici viđena je velika drama.

Samo 25 sekundi prije kraja bilo je 74:74 i Crikvenica je imala loptu. Dva bacanja iznudio je Fran Pilepić i pogodio je oba za vodstvo domaćina. Zaboku je ostalo osam sekundi za posljednji napad, što je bilo dovoljno da Prgomet tricom iz kuta sa sirenom donese veliku pobjedu.

"U zadnje tri utakmice smo krenuli od "nule". Nakon Vajde smo bili na 33.3, a sada smo na 66.6 posto puta. Ostaje nam još Dubrava, ali napravili smo veliki korak", slikovito se izrazio vrlo zadovoljni trener Zaboka Dragutin Črnjević.

- 19:00 - Komentari (0) - Isprintaj - #