Serie A i Serie B

08.11.2009., nedjelja

Sinoć odigrane prve dvije utakmice 12. kola Serie A. Juventus uvjerljiv u Bergamu, Napoliju bod u Cataniji

Sinoć su odigrane prve dvije utakmice 12. kola Serie A. Evo postignutih rezultata :

Catania - Napoli 0 : 0 (( Na stadionu "Angelo Massimino" pred 15 000 gledatelja, od toga 2 000 navijača Napolija Catania je bila puno bliža pobjedi, te je propustila nekoliko izvanrednih prilika da savlada goste iz pokrajine Campania. U čak tri navrata izuzetne šanse je imao japanski reprezentativac Takayuki Morimoto, koji je u 44. minuti promašio nešto što će teško može promašiti kada je bio sam pred golom golmana Napolija De Sanctisa, te sa 5-6 metara pucao izravno u njega. S druge strane, Napolitanci su imali veliku šansu preko Ivana Ezequiela Lavezzija, te par pokušaja preko Quagliarelle. Ekipe su nastupile u slijedećim formacijama : CATANIA (3-5-2): 21 Andujar; 2 Potenza, 23 Terlizzi, 14 Bellusci ( Augustyn ); 13 Izco, 27 Biagianti ( Pesce ), 5 Carboni, 11 Llama ( Plasmati ), 22 Alvarez; 7 Mascara, 15 Morimoto. NAPOLI (3-4-3): 26 De Sanctis; 2 Grava, 28 P.Cannavaro, 96 Contini; 11 Maggio, 23 Gargano ( Pazienza ), 21 Cigarini ( Datolo ), 6 Aronica; 17 Hamsik, 7 Lavezzi, 27 Quagliarella ( Denis )).

Atalanta - Juventus 2 : 5 (( Po velikoj kiši, ali i na prepunom stadionu "Atletti Azzurri d'Italia pred 25 000 gledatelja Juventus je goropadnom igrom, pogotovo u 2. poluvremenu došao do uvjerljive pobjede, te je sada na - 4 od Intera na tablici, barem do večerašnjeg duela između Intera i Rome. Strijelci : 0-1 Mauro German Camoranesi u 37. min. 0-2 Mauro German Camoranesi u 38. min. 1-2 Jaime Valdez u 52. min. 1-3 Felipe Melo u 56. min. 2-3 Fabio Ceravolo u 72. min. 2-4 Diego u 80. min. 2-5 David Trezeguet u 88. min., kojemu je u prvom poluvremenu poništen i gol zbog zaleđa. Ekipe su igrale u slijedećim sastavima : ATALANTA (4-4-2) : 1 Consigli ; 8 Garics, 2 Talamonti, 13 Peluso, 6 Bellini; 70 Ceravolo, 22 Padoin, 17 Guarente, 20 Valdes; 90 Tiribocchi ( 7 Madonna ), 72 Doni. JUVENTUS (4-3-1-2) : 1 Buffon; 2 Cáceres, 5 Cannavaro, 3 Chiellini, 6 Grosso; 4 Melo, 18 Poulsen, 16 Camoranesi; 28 Diego ( 40 Immobile ); 20 Giovinco ( 29 De Ceglie ), 17 Trezeguet. ))

Sve ostale utakmice 12. kola igraju se danas od 15 h. Odmah po njihovom završetku slijedi opširan post sa svim rezultatima i zanimljivostima s tih utakmica.

- 11:05 - Komentari (0) - Isprintaj - #