|
TRENINZI
SRC MLADOST ČAKOVEC
Ponedjeljak 3.6. 18:30-19:45
Srijeda 5.6. 18:30-19:45
Petak 7.6. 18:30-19:45
Početnici Nogometne akademije Međimurje - 2015. godište:
ALEX KOCIJAN
BORNA DOMJANIĆ
ROKO KAMENAR
STJEPAN MESARIĆ
PAVEL MESARIĆ
MARTIN VRBANEC
VEDRAN TOŠIĆ
ADRIAN OENGA VARGA
FILIP VARGA
VITO PEHAREC
JURA GOLUB
STJEPAN NOVAK
ERIK NOVAK
LIAM BOŽIĆ
MIHAEL MURK
MARKO PEVEC
BRUNO MESARIĆ
JAKŠA MEGLA
|
...MIK...
29.02.2012., srijeda
MALONOGOMETNI TURNIR "SLOGA" 2012.
Čakovec, 4.3.2012. - 2002. godište i mlađi -
Rezultati u skupini:
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC A - NK Dubravka (Turčin) 1:0
-strijelac: Sabo Toma.
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC A - NK Čarda (Martijevci-SLO) 1:1
-strijelac: Sabo Toma.
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC B - NŠ Fotex (Nedeljanec) 1:2
-strijelac: Partlić David.
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC B - NK Spartak (M. Subotica) 0:1
Četvrtfinale:
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC A - Međimurec (Dunjk./Pretetinec) 2:0
-strijelci: Sabo Toma; Štajerec Dominik.
Polufinale:
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC A - Zelenko (Novakovec) 0:0 (2:0)
Finale:
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC A - NK Spartak (M. Subotica) 0:0 (3:2)
Ekipa N.Š. M/Č A osvojila je 1. mjesto u konkurenciji dvanaest ekipa. Ekipa N.Š. M/Č B nažalost nije prošla skupinu. Igrač SABO TOMA proglašen je najboljim strijelcem turnira. Moram napomenuti da je turnir bio za djecu godišta 2002 i mlađi a da su naše dvije ekipe bila djeca rođena 2003. godine.
Ekipa A: Bacinger Filip, Bendelja Fran, Molnar Filip, Patafta Vito, Jambrečić Denis, Štajerec Dominik, Sabo Toma, Rodiger Mateo.
Ekipa B: Pečarko Deni, Martinjaš Antonio, Stojko Saša, Marđetko Jakov, Partlić David, Domjanić Niko,Turk Daniel, Tesla Fran, Murk Marin.
Ekipa A / 1. mjesto / Čakovec, 4.3.2012.
Čakovec, 4.3. 2012. - 2004. godište i mlađi -
Rezultati:
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC - NK Spartak (M. Subotica) 0:3
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC - NK Čarda (Martijevci-SLO) 0:2
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC - NK Sloga 2 (Čakovec) 1:0
-strijelac: Krznar Abel.
Osvojeno je treće mjesto u grupi što nije bilo dostatno za nastavak takmičenja.
Ekipa: Novak Edo, Krznar Abel, Strahija Petar, Paman Matija, Belović Fran, Horvat Dino, Lukman Domagoj, Krištofić Nikola, Hozjan Vito.
Ekipa 2004. godište i mlađi.
|
21.02.2012., utorak
3. ZELENKO CUP
Podturen, 26.2.2012.
Rezultati:
N.Š. M/Č PLAVI-NK Spartak (M. Subotica) 0:1
N.Š. M/Č PLAVI-NK Sloga (Čakovec) 0:2
N.Š. M/Č CRVENI-NK Međimurec (Dunjkovec/Pretetinec) 3:0
-strijelci: Bacinger Filip; Partlić David; Domjanić Niko.
N.Š. M/Č CRVENI-NK Mladost (Prelog) 1:1
-strijelac: Domjanić Niko.
N.Š. M/Č BIJELI-ŠN Zelenko (Novakovec) 1:0
-strijelac: Paman Matija.
N.Š. M/Č BIJELI-NK Hodošan 8:0
-strijelci: Stojko Saša (4); Štajerec Dominik (2); Martinjaš Antonio; Patafta Vito.
Razigravanje:
N.Š. M/Č PLAVI-NK Hodošan 3:0
-strijelci: Sabo Toma; Marđetko Jakov; Rodiger Mateo
N.Š. M/Č CRVENI-NK Međimurec (Dunj./Pretetinec) 0:0 (2:1)
N.Š. M/Č BIJELI-N.Š. M/Č PLAVI 2:0
-strijelac: Martinjaš Antonio.
Polufinale:
N.Š. M/Č CRVENI-NK Mladost (Prelog) 1:1 (3:2)
-strijelac: Domjanić Niko.
N.Š. M/Č BIJELI-Spartak (M. Subotica) 0:0 (2:1)
FINALE:
N.Š. M/Č CRVENI-N.Š. M/Č BIJELI 1:0
-strijelac: Domjanić Niko.
U konkurenciji devet ekipa 1. mjesto osvojila je ekipa N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC CRVENI pobijedivši u napetom finalu ekipu N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC BIJELI pogotkom najboljeg igrača turnira NIKE DOMJANIĆA. Ekipa N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC PLAVI nakon lošeg starta na turniru uspjela se plasirati u daljnje razigravanje gdje je poražena od kasnijeg osvajača 2. mjesta ekipe N.Š. M/Č BIJELI. Uz najboljeg igrača turnira imamo i najboljeg strijelca turnira a to je STOJKO SAŠA.
Ekipa BIJELI: Magić Leon, Stojko Saša, Štajerec Dominik, Martinjaš Antonio, Patafta Vito, Paman Matija, Murk Marin, Tesla Fran.
Ekipa PLAVI: Pečarko Deni, Marđetko Jakov, Sabo Toma, Rodiger Mateo, Bendelja Fran, Novak Edo, Jambrečić Denis.
Ekipa CRVENI: Bacinger Filip, Partlić David, Turk Daniel, Domjanić Niko, Brkić Vinko, Molnar Filip, Belović Fran, Strahija Petar.
Podturen, 26.2.2012. / 3. Zelenko cup / 1. i 2. mjesto.
|
19.02.2012., nedjelja
FOTEXOVE ZIMSKE RADOSTI 2012.
Vidovec, 19.2.2012.
Rezultati u skupini:
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC-Dubravka (Turčin) 4:0
-strijelci: Marđetko Jakov (2); Martinjaš Antonio (2).
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC-Žuti Brijeg (Zagreb) 1:0
-strijelac: Stojko Saša.
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC-Podravina (Ludbreg) 3:0
-strijelci: Bendelja Fran; Martinjaš Antonio; Marđetko Jakov.
Četvrtfinale:
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC-Fotex II (Nedeljanec) 3:0
-strijelci:Štajerec Dominik; Sabo Toma; Stojko Saša.
Polufinale:
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC-Žuti Brijeg (Zagreb) 1:0
-strijelac: Martinjaš Antonio.
Finale:
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC-Mladost (Prelog) 0:0 (6:5)
U konkurenciji deset ekipa osvojeno je 1.mjesto nakon dramatičnog izvođenja kaznenih udaraca te sa zavidnom gol razlikom od 12:0 u šest utakmica. Igrač naše ekipe Martinjaš Antonio proglašen je najboljim igračem turnira.
Ekipa na turniru: Pečarko Deni, Štajerec Dominik, Rodiger Mateo, Magić Leon, Stojko Saša, Marđetko Jakov, Patafta Vito, Martinjaš Antonio, Bendelja Fran, Sabo Toma.
Fotexove zimske radosti 2012. / 1. mjesto / Vidovec, 19.2.2012.
|
18.02.2012., subota
ZIMSKI MALONOGOMETNI TURNIR "NK POLET - 2012"
Štrigova, 18.2.2012.
Rezultati u skupini:
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC (plavi)-NK Rudar (M. Središće) 1:0
-strijelac: Martinjaš Antonio.
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC (plavi)-NK Polet II (Sv. Martin n/M.) 7:1
-strijelci: Martinjaš Antonio (2); Stojko Saša (2); Belović Fran; Domjanić Niko; Turk Daniel.
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC (plavi)-ŠN Zelenko (Novakovec) 3:0
-strijelci: Domjanić Niko; Krznar Abel; Martinjaš Antonio.
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC (crveni)-NK Mladost (Prelog) 2:0
-strijelci: Marđetko Jakov, Partlić David.
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC (crveni)-NK Polet I (Sv. Martin n./M.) 5:0
-strijelci: Štajerec Dominik (3); Sabo Toma; Partlić David.
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC (crveni)-Spartak (M. Subotica) 2:0
-strijelci: Marđetko Jakov; Partlić David.
Polufinale:
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC (plavi)-NK Mladost (Prelog) 1:0
-strijelac: Stojko Saša.
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC (crveni)-NK Rudar (M. Središće) 2:0
-strijelac: Štajerec Dominik (2).
FINALE:
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC (plavi)-N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC (crveni) 3:0
-strijelac: Martinjaš Antonio (3).
U konkurenciji osam ekipa 1. mjesto osvojila je ekipa N.Š M/Č plavi, dok je ekipa N.Š. M/Č crveni osvojila 2. mjesto.
Ekipa N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC (plavi) : Pečarko Deni, Stojko Saša, Martinjaš Antonio, Domjanić Niko, Turk Daniel, Murk Marin, Krznar Abel, Belović Fran.
Ekipa N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC (crveni) : Magić Leon, Štajerec Dominik, Sabo Toma, Partlić David, Marđetko Jakov, Patafta Vito, Molnar Filip, Novak Edo, Strahija Petar.
Štrigova, 18.2.2012. / tri prvoplasirane ekipe.
|
12.02.2012., nedjelja
4. "LEGEA CUP" 2012.
Čakovec, 12.2.2012.
Rezultati u skupini:
N.Š. M/Č BIJELI-Sloga (Čakovec) 2:0
-strijelci: Bendelja Fran; Partlić David.
N.Š. M/Č BIJELI-Spartak (M. Subotica) 0:0
N.Š. M/Č BIJELI-Sračinec 4:0
-strijelci: Štajerec Dominik (2); Bendelja Fran; Marđetko Jakov.
N.Š. M/Č CRVENI-Fotex (Nedeljanec) 2:0
-strijelac: Martinjaš Antonio (2).
N.Š. M/Č CRVENI-Zelenko (Novakovec) 1:0
-strijelac: Stojko Saša.
N.Š. M/Č CRVENI-Dubravka (Turčin) 0:0
N.Š. M/Č PLAVI-Mladost (Prelog) 0:3
N.Š. M/Č PLAVI-Podravina (Ludbreg) 0:0
N.Š. M/Č PLAVI-Dinamo (Zagreb) 0:3
Čakovec, 12.2.2012. / Legea cup / 1. i 2. mjesto.
FINALE:
N.Š. M/Č BIJELI-N.Š. M/Č CRVENI 1:1
-strijelci: Sabo Toma // Martinjaš Antonio.
N.Š. M/Č CRVENI-Mladost (Prelog) 3:1
-strijelci: Martinjaš Antonio (2); Stojko Saša.
N.Š. M/Č BIJELI-Mladost (Prelog) 4:0
-strijelci: Partlić David (2); Patafta Vito; Štajerec Dominik.
U konkurenciji dvanaest ekipa 1. mjesto osvojila je ekipa BIJELIH, dok je ekipa CRVENIH zauzela 2. mjesto. Ekipa PLAVIH odlično se borila sa ekipama u svojoj skupini. Martinjaš Antonio sa pet postignutih pogodaka bio je najbolji strijelac turnira. Čestitke svoj djeci na igri i zalaganju.
Ekipa BIJELI: Magić Leon, Štajerec Dominik, Sabo Toma, Partlić David, Bendelja Fran, Marđetko Jakov, Patafta Vito.
Ekipa CRVENI: Pečarko Deni, Rodiger Mateo, Stojko Saša, Bacinger Filip, Martinjaš Antonio, Domjanić Niko, Turk Daniel, Murk Marin.
Ekipa PLAVI: Molnar Filip, Novak Edo, Krznar Abel, Paman Matija, Strahija Petar, Brkić Vinko, Belović Fran, Tesla Fran.
Čakovec, 12.2.2012. / Legea cup.
|
05.02.2012., nedjelja
TURNIR "MLADI UPI - NAFTA 2012."
Lendava, 5.2.2012.
Rezultati:
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC-NK Maribor 0:1
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC-NK Turnišće 1:0
-strijelac: Patafta Vito
Polufinale:
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC-ND Mura 05 0:3
Za 3. mjesto:
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC-FC ZTE (Zalaegerseg) 2:0
-strijelci: Stojko Saša; Sabo Toma.
U konkurenciji šest ekipa osvojeno je 3. mjesto. Zbog loših vremenskih prilika svoje sudjelovanje na turniru otkazale su dvije Mađarske ekipe. Djeca na turniru: Bacinger Filip, Patafta Vito, Štajerec Dominik, Domjanić Niko, Magić Leon, Turk Daniel, Stojko Saša, Sabo Toma, Martinjaš Antonio, Marđetko Jakov.
Lendava, 5.2.2012. -3. mjesto-
|
03.02.2012., petak
REVIJALNA UTAKMICA
Podturen, 4.2.2012.
N.Š. MEĐIMURJE/ČAKOVEC-Sloga (Čakovec) 3:2
-strijelci: Murk Marin; Molnar Filip; Partlić David.
|
|
|