Get your own Chat Box! Go Large!
OPET SE SLAVILO........... - bonzju - Blog.hr

OPET SE SLAVILO...........

VECERAS JE NAS FESTA.......opet se orilo Rogotinom jer MNK.BONZJU KRVAVAC je osvojio 3. mjesto.... evo napokon i jedan pokal u nasoj vitrini.....kratak izvjestaj: utakmicu smo dobili 2 1 i opet s borbenoscu i sa srcemthumbup.... u utakmicu smo usli vrlo nervozno sto je shvatila i publika koja je cijelu utakmicu bila uz nas( svaka cast cijelom rogotinu i nasim BLOKETICAMA koje su bili uz nasthumbupwave)... prvo poluvrijeme smo gubili i za sve je to kriva nas nervoza i misli koje su nam jos bile u polufinalnoj utakmici koju smo nesretno izgubili.... ali na poluvremenu digli smo glave i rekli jedan drugome.... idemo pobijediti ovo za ove ljude sto nas bodre( naravno bloketice(neke su i ljute)yeszujo) i za nas jer nismo bez veze dogurali do ove utakmice.... i tako se dogodilo SVI ZA JEDNOG JEDAN ZA SVE...thumbup u drugom poluvremenu odmah smo stisnuli sto je i urodilo plodom 1:1( ivan cendo, eurogolllllllllllblabla),... nakon toga na noge dizemo cile tribine i minutu prije kraja kad su svi ocekivali opet na djelu naseg golmana( proglasen golmanom turnira-jos jedno priznanje za nasthumbup) dolazimo u vodstvo 2:1( darko jerkovic) i tada pocinje festapartypartynutnut---nakon turnira od srca bi se zahvalio svima koji su bili uz nas i koji su nas bodrili a naravno dogodine ocekujemo jos bolje uspjehe pa ako treba nek se opet ponovi ovajnut..... a naravno i velika zahvala mojoj ekipi koja se cijelo vrime sa srcem borila i zato su nas svi i zavolili( sto je dokazao i turnir u rogotinucool)....dogodine smo odlucili da MNK.BONZJU osnuje i svoje mlade nade tj. dicu do 15 god. jer su i oni ove godine dokazali sto znaci igrati sa srcem.... osvojili su prvo misto na saric srugi a danas nastupaju u finalu u Rogotinuthumbup......(momci sritnowave).....i na kraju igraci koji su branili boje MNK. BONZJU KRVAVAC( kroz turnire)....( IVAN CENDO,HRVOJE CENDO, IVAN NIKOLIC, IVAN VUCKOVIC,ANTE GNJEC, DINKO LJOLJO, BRANIMIR RAKIC, MATEAS KOLER,DARKO JERKOVIC,MARIN JERKOVIC,IVICA JERKOVIC,DARIO JERKOVIC,PAVO UJDUR,)thumbupthumbup........za vas od srca bonzjuuuu wavewavewavewavewave

(objavljeno: četvrtak, 16.08.2007. u 12:34) komentiraj (0)