DRAVSKI KUP 2008
[ # ]

SVETI ĐURĐ

Nakon 2007. godine koja je bila posvećena organizaciji 110. obljetnice osnutka Društva, DVD Sveti Đurđ ove je godine ponovno uspješno organizirao pozivno vatrogasno natjecanje pod nazivom "Dravski kup 2008".Ovo natjecanje nastavak je tradicije organiziranja brojnih natjecanja različitih razina od strane ovog Društva, a naziv "Dravski kup" trebao bi ostati kao prepoznatljiv element programa vatrogasnih događanja u Hrvatskoj svake godine.Nogometno igralište NK Drava i ovog je puta poslužilo za natjecanje u kojem je sudjelovalo ukupno 26 odjeljenja iz 4 hrvatske županije. U Kategoriji djeca prvo mjesto osvojili su članovi DVD Ludbreg ispred ekipa Hrastovsko II i Županec. U kategoriji žene A nastupilo je pet ekipa a prvo mjesto osvojile su članice DVD Rasinje ispred DVD Gornji Kučan i DVD Kapela Podravska. U kategoriji muški A nastupilo je deset ekipa a pobjedili su članovi DVD Biškupec ispred DVD Tuhovec i DVD Zbelava

Sukladno već ustaljenoj tradiciji, pod reflektorima se u malo drugačijim uvjetima od uobičajenih održalo i natjecanje odjeljenja koja su se prijavila za tzv. disciplinu "Svi znaju sve", a u kojoj svi članovi odjeljenja izvlače svoju taktičku ulogu u natjecateljskoj vježbi. Najviše spretnosti i umijeća i ovdje su pokazali članovi DVD-a Biškupec, ispred DVD-a članova DVD-a Zbelava i DVD-a Tuhovec. više

18.08.2008. ...09:36 [ Komentari (0) ] Isprintaj

Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Bez prerada.