NAŠICE I MLADOST KS OSVOJILI 5.KUP SVETOG FLORIJANA
[ # ]

KAŠTEL SUĆURAC
Piše: Damir Marenić

5.Kupom Svetog Florijana u Kaštel Sućurcu započela je vatrogasna natjecateljska sezona 2008.godine. U konkurenciji 17 muških A ekipa ,6 ženskih „A“ ekipa te jedne muške „B“ ekipe postignuti su sljedeći rezultati. VIDEO

U muškoj „B“ konkurenciji nastupila je samo jedna ekipa i to Mladost Kaštel Sućurac te tako osvojila prvo mjesto, u kategoriji muški „A“ prvo mjesto osvojila je ekipa DVD Našica, drugoplasirana je ekipa DVD Kaštela iz Kaštel Starog dok je treće mjesto pripalo ekipi Belajskih Poljica. U kategoriji žene „A“ nastupilo je 6 ekipa i u takvoj konkurenciji prvo mjesto pripalo je ekipi Mladost Kaštel Sućurac ,drugo mjesto za ekipu DVD Sveta Nedelja dok je treće mjesto osvojila ekipa Zaprešića. Od ekipa iz VZG Sveta Nedelja u muškoj kategoriji nastupili su DVD strmec i osvojili 7.mjesto , DVD Rakitje na 12. i Sveta Nedelja na 13.mjestu . U ženskoj kategoriji osim odličnog rezultata Svete Nedelje i osvojenog drugog mjesta, nastupile su kerestinčanke i osvojile 5. mjesto. SLIKE

Nenastupanjem mnogih ekipa poglavito oni koji se nalaze u samom vrhu hrvatskog natjecateljskog sustava u najmanju ruku je neshvatljiva. Ovo natjecanje nije nepoznato ili novo da bi bilo tek u povojima. Ovo natjecanje je provjera ekipa za predstojeća kola Kupa HVZ-a gdje se u stvari vidi koliko su ekipe spremne, tako da nepojavljivanjem ekipa poput Spačve, Deanovca ,Desnog Trebarjeva, Lekenika, Breškog Jalševca, Starog Čiča a i ostalih u najmanju ruku neozbiljno. Iako je prošlogodišnji Kup HVZ-a burno završio, najmanje je potrebno da to osjeti Kup Svetog Florijana i Kaštel Sućurac kao domaćin. Vatrene Vijesti 911 čestitaju svim sudionicima ovog kupa a pobjednicima posebne čestitke. Poseban pozdrav ženskoj ekipi DVD Sveta Nedelja. REZULTATI