Website counter
usernum=683119294&userid=utvir&cid=e83324f7554c67951e4326bdf69da7a5b72b3399

UTVIR - udruga teniskih veterana i rekreativaca Dalmacije

< rujan, 2009 >
P U S Č P S N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Lipanj 2011 (2)
Svibanj 2011 (4)
Travanj 2011 (3)
Ožujak 2011 (3)
Veljača 2011 (1)
Prosinac 2010 (1)
Studeni 2010 (1)
Listopad 2010 (2)
Rujan 2010 (2)
Lipanj 2010 (2)
Svibanj 2010 (4)
Travanj 2010 (3)
Studeni 2009 (2)
Listopad 2009 (1)
Rujan 2009 (3)
Kolovoz 2009 (1)
Lipanj 2009 (4)
Svibanj 2009 (3)
Travanj 2009 (3)
Ožujak 2009 (2)
Veljača 2009 (1)
Siječanj 2009 (2)
Studeni 2008 (2)
Listopad 2008 (4)
Rujan 2008 (4)
Lipanj 2008 (3)
Svibanj 2008 (2)
Travanj 2008 (5)
Ožujak 2008 (2)
Prosinac 2007 (3)
Studeni 2007 (2)
Listopad 2007 (4)
Rujan 2007 (2)

Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
OYO.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv

Komentari On/Off

Opis bloga

Linkovi


tenis-veterani.blog.hr/

http://dujmovaca.blog.hr/

16.09.2009., srijeda

I KOLO - Liga VI, 2010.

nakon ždrijebanja dne. 16.09.2009. ( usput, zbog zaista žučnih, malicioznih, meni nerazumljivih zamjerki pojedinih voditelja, u cilju zaštite vlastita zdravlja najavljujem dogodine samostalno vođenje Lige UTVIR ili prepuštam vođenje drugome ), evo redosljeda, kao i izabranih termina domaćinstava pojedinih momčadi :

1.NERETVA ( subota 10,00 )
1.Mario Repar2.Patrik Ćavar3.Dado Jarak4.Jozo Veraja5.Igor Piskač6.Stipe Prce7.Nikica Glavor8.Slavko Prović9.Zlatko Pavlović10.Nikša Borovac11.Ivan Galić12.Oliver Zonji ( voditelj: Borovac mob: 098 286 500 )

2.DUBROVNIK ( subota 11,00 )
1.Mario Jarak2.Toni Đurasović3.Jure Marušić4.Igor Deranja5.Rao Novaković6.Maro Bašić7.Aleksandar Pavlović8.Vinko Brnadić9.Đenko Lasić10.Zaim Čustović11.Ljubiša Radan12.Jozo Ursić13.Mišo Mrkić14.Niko Šalja15.Đuro Goluža16.Tomislav Vuličević17.Zoran Grbić

3.MARINETA ( subota 10,00 )
1.Hrvoje Milinović2.Igor Filipeti3.Vojni Urlić4.Mirko Vranješ5.Željko Selak6.Pero Andrijašević7.Leon Lulić8.Zoran Mijačika9.Joško Filipeti10.Roko Beroš11.Željko Popac12.Draško Tubić13.Boris Živkov14.Gorki Franković


4.TROMONT ( nedjelja 11,00 )
1.Damir Buljević2.Ivica Buljević3.Damir Duplančić4.Drlje Ivica5.Boljat Vedran6.Politeo Alen7.Kukoč Mario8.Budimir Davor9.Tomas Damil10.Durdov Daniel11.Bilić Predrag12.Petričević Ivica13.Čović Nenad14.Pezo Dražen15.Vuletić Ante16.Galić Ivan17.Džaja Ivan18.Bašić Željko19.Selak Davor

5.ART HOTEL ( subota 11,00 )
1.Alen Galić2.Željko Stanić3.Joško Šupe4.Ivan Domazet5.Hrvoje Ujević6.Luka Babić7.Ante Batinić8.Željko Rupić9.Žarko Dešković10.Drago Tavra11.Dean Mikuš12.Ivica Pavić13.Darko Mikuš14.Joško Kegalj15.Božo Rezić16.Mate Galić17.Mladen Macanović

6.PEKA ( subota 10,00 )
1.Blažević Slaven2.Rajić Boro3.Jurčić Ivan4.Mardešić Sani5.Čubelić Jozo6.Rogulj Dražen7.Širić Slobodan8.Juretin Ozren9.Vukasović Goran10.Tominić Branko11.Sarić Branko12.Dodig Vice13.Pezer Davor14.Lučić Ivica15.Visković Ranko16.Petrić Edi17.gabrić Ivan18.Šećer Nikola19.Plazibat Stipe20.Antonijević Maks

7.FIRULE ( subota 11,00 )
1.Ante Pecotić 2.Neno Majstorović3.Šćepanović Šćepo4.Gaga-Grčić5.Edi Ivanišević6.Maestro7.Cvitan Bekavac8.Trenk Čaljkušić9.Miro Dujmović10.Damir Ezgeta11.Ivica Brekalo12.Bonomi Blaž13.Marjan Šare14.Miro Šimunović15.Živaljić-Živa16.Hajdi17.Suzana Štimac18.Selak Željko19.Radimir Čačić20.Ante Prizmić

8.LE MERIDIEN-ZAGVOZD ( nedjelja, 10 sati )
1.Pivčević Pero2.Prpić Tomislav3.Ban Sergej4.Ugrin Aldo5.Radić Mislav6.Domljanović Ante7.Pranić Ljudevit8.Grgić Ante9.Kusić Stipe10.Marić Zdravko11.Duvančić Filip12.Božiković Mario13.Bolanča Denis14.Sokol Mladen15.Štimac Igor16.Buljubašić Drago17.Wolf Duško18.Pavić Tone19.Parčina Jozo20.Vulić Miroslav

9.SPLIT ( subota 12,00 )
1.Neno Ančić2.Ančić Ivica3.Zoran Draganja4.Dujmović Denis5.Ivica Breko 6. Bralić Edi 7.Visković Goran 8. Mitar Robert 9. Bralić Silvano 10. Nenad Tecilazić 11.Tomislav Bogović 12.Plazibat Božo13. Mirković Jakša 14.Vladislavić Stjepan 15.Režić Goran 16.Santrić Ante 17.Vinko Milić18.Rudolf Nikolić

10.ŠPINUT ( nedjelja, 10,00 )
1.Milan Grabovac2.Ljubo Bilić3.Davor Sivić 4.Ćiril Curavić5.Ante Karolija6.Zoran Škugor7.Gordan Aviani8.Krsto Burazer9.Hvroje Ujaković
10.Ante Cvitanović11.Ivica Parlov12.Miro Kirigin13.Braco Burazin14.Željko Baljkas15.Mate Vuković16.Sivić Mario17.Emil Tomasović18.Đimi Stanić19.Mirko Giljanović20. Siniša Karabatić

I KOLO 26/27.09.2009.
Neretva - Špinut 3 : 6
Dubrovnik - Split 8 : 1
Marineta - Le Meridien-Zagvozd 5 : 4
Tromont - Firule 8 : 1
Art hotel - Peka 4 : 5

otvoreno prvenstvo SPLITA - veteransko ( ... prvi vikend X mj. ... ? )

II KOLO 10/11.10.2009.
Neretva - Dubrovnik ( subota, 10,00 )
Split - Marineta ( dogovorena odgoda za 14.11.09. subota, 12,00 )
Le Meridien Zagvozd - Tromont ( kiša- nedjelja 10,00 -odg. 15.11.09. )
Firule - Art hotel ( subota, 11,00 )
Špinut - Peka (nedjelja, 10,00 )

III KOLO 17/18.10.2009.
Marineta - Neretva ( subota, 10,00 )
Tromont - Split ( nedjelja, 11,00 )
Art hotel - Le Meridien Zagvozd ( nedjelja, 15,00 )
Peka - Firule ( subota 10,00 )
Dubrovnik - Špinut ( subota, 11,00 ... odg. za 14.11.2009 )

IV KOLO 07/08.11.2009.
Neretva - Tromont ( subota, 10,00 )
Dubrovnik - Marineta ( subota 11,00 )
Split - Art Hotel ( subota , 12,00 )
Le Meridian Zagvozd - Peka ( nedjelja, 10,00 )
Špinut - Firule ( nedjelja, 10,00 )

Molim voditelje da provjere termine svojih domaćinstava i da u slučaju nemogućnosti igranja dogovorimo novi termin.
Preostalih 5 kola počet će sredinom ožujka, 2010.


- 12:41 - Komentari (0) - Isprintaj - #

11.09.2009., petak

Liga VI - 2010

na sastanku voditelja dne. 1o.o9.2009., većinom glasova odlučeno:

1. pravo nastupa imaju svi igrači s napunjenih 35 godina ( gledano kalendarski, odnosno, od samog početka Lige ili od 01.01.2010.)
2. nema limita od 50 % odigranih mečeva i u finalu može nastupiti svaki igrač koji je u popisu ekipe.( finale igraju 1. i 2. do dvije pobjede, a u slučaju trećeg meča domaćin je 1. )
3. kotizacija iznosi kn. 700 po ekipi, od čega pola ide za organizaciju ( pehari, medalje, telefon, reprezentacija ), pola dobiva prvak
4.domaćin izabire dan ( sub. ili ned. ) i vrijeme meča, koji nakon ždrijeba važe do kraja ( kapetani 15 min. prije meča daju popise 6 singl igrača, koji, osim ako nije drugačije dogovoreno, moraju biti prisutni )
5. ukoliko gost neopravdano ( mora se kapetan javiti domaćinu )zakasni na meč više od 15 min., gubi meč
6. gubitak 2 meča bez borbe, povlači diskvalifikaciju i brisanje bodova za tu momčad
7.odgođeni meč ( viša sila ) domaćin mora organizirati ( u dogovoru s voditeljem Lige ) u prvi slobodan vikend.

napomena: kapetani ( voditelji ) ekipa do ponedjeljka moraju dostaviti popis momčadi i kotizaciju. Ždrijeb predviđen za ponedjeljak dne.14.09.2009. u 20,oo sati, a prvo kolo za 26.09.2009.
- 09:50 - Komentari (6) - Isprintaj - #

05.09.2009., subota

Liga teniskih veterana VI

odgovor na komentare:
na moju veliku žalost, od početne ideje guštanja i teniskog druženja nije ostalo mnogo kada su u pitanju 4-5 ponajboljih ekipa. gledaju se i najmanji propusti, igra se na "nož", te smo zajedničkom restrikcijom i došli do, po meni, poštenijeg sistema prema svima.

prigovor o gubljenju draži ne stoji, dapače, mislim da ovime Liga upravo i dobiva na draži jer će se svaki meč odigravati s punom ozbiljnošću, a neće se samo čekati razigravanje za prvaka.

u četvrtak 20,00 sati u Bobisa, ždrijebanje ekipa :

voditeljima na znanje, donijeti sobom kotizaciju i popis momčadi .

- 10:51 - Komentari (5) - Isprintaj - #

<< Prethodni mjesec | Sljedeći mjesec >>

Creative Commons License
Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Dijeli pod istim uvjetima.

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se