Website counter
usernum=683119294&userid=utvir&cid=e83324f7554c67951e4326bdf69da7a5b72b3399

UTVIR - udruga teniskih veterana i rekreativaca Dalmacije

< lipanj, 2011  
P U S Č P S N
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Lipanj 2011 (2)
Svibanj 2011 (4)
Travanj 2011 (3)
Ožujak 2011 (3)
Veljača 2011 (1)
Prosinac 2010 (1)
Studeni 2010 (1)
Listopad 2010 (2)
Rujan 2010 (2)
Lipanj 2010 (2)
Svibanj 2010 (4)
Travanj 2010 (3)
Studeni 2009 (2)
Listopad 2009 (1)
Rujan 2009 (3)
Kolovoz 2009 (1)
Lipanj 2009 (4)
Svibanj 2009 (3)
Travanj 2009 (3)
Ožujak 2009 (2)
Veljača 2009 (1)
Siječanj 2009 (2)
Studeni 2008 (2)
Listopad 2008 (4)
Rujan 2008 (4)
Lipanj 2008 (3)
Svibanj 2008 (2)
Travanj 2008 (5)
Ožujak 2008 (2)
Prosinac 2007 (3)
Studeni 2007 (2)
Listopad 2007 (4)
Rujan 2007 (2)

Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
OYO.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv

Komentari On/Off

Opis bloga

Linkovi


tenis-veterani.blog.hr/

http://dujmovaca.blog.hr/

11.06.2011., subota

Pobjednik regionalne Lige VII je TROMONT

11.06.2011. zaostali meč Neretva : Split 8 : 1

1. TROMONT(10/10) 30 bodova 68:22 (+46)2. DUBROVNIK (9/10) 28 bodova 65:25 (+40)
3. MARINETA (8/10) 26 bodova 53:37 (+16)
4. NERETVA (6/11) 23 boda 56:43 (+13)
5. SPLIT (5/11) 21 bod 38:61 (-23)
6. KLAPA (4/10) 18 bodova 43:47 (-4)
7.BRDA (4/9) 17 bodova 40:41 (-1)
8. LE MERIDIEN ZAGVOZD (5/6) 16 bodova 40:14 (+26)
9.ŠPINUT (3/8) 14 bodova 36:36 (0)
10.OREBIĆ (2/10) 14 bodova 25:65 (-40)
11. PRAĆKA (1/10) 12 bodova 28:62 (-34)
12.FIRULE (1/9) 11 bodova 25:56 (-31)


... čekam sliku pobjedničke ekipe ... no, do 23.08.2011. nisam je dočekao, pa se ispričavam priki Ivanu što nisam njegovu ekipu postavio na naslovnicu kako sam i obećao.

Predloženi uvjeti za Ligu VIII su sada suvišni, ali neka stoje kao neminovan spomen:
http://htsv.hr/__PORTAL/REGISTAR/PRAVILNICI/novi/pravilnik_ligaska_natjecanja3.pdf
Po pravilima HTSV - dobne skupine +35,+40,+45,+50,+55,+60.( stariji igrači mogu igrati na mlađim pločama )
Kotizacija po ekipi kn.500 za troškove organizacije ( nagrade: pehari i medalje za prva 3 mjesta ).
Prijave na cicuravi@xnet.hr - popis s fotokopijama osobnih iskaznica igrača najkasnije do 12.rujna, a na ždrijebu 13.09.2011. "Nostradamus" 18,00 sati, uplata kotizacije.
Izbor domaćinstava subotom ili nedjeljom - nema voditeljskog dogovaranja prije meča osim u slučaju otkazivanja u slučaju loše vremenske prognoze ( najkasnije četvrtak ). Ukoliko novi termin nije javljen voditelju Lige VIII ( e-mail ili SMS ), domaćin automatski gubi meč w.o. Kod drugog propusta isti domaćin ispada iz Lige VIII, a igrači te momčadi 3 godine gube pravo nastupa za bilo koju drugu momčad.
Početak Liga VIII - prvo kolo dne. 17/18.09.2011.
( prijedlog za disciplinsku komisiju: Borovac, Selak, Visković )
- 16:59 - Komentari (3) - Isprintaj - #

06.06.2011., ponedjeljak

prije konačno - Liga VII, 2010/11. + uvjeti Lige VIII

Makarska - Dubrovnik 3 : 6 (po prekidu 3 : 3 u singlu, nastavljeno u Dubrovniku)

IX međukolo ( 4 / 5. lipanj, 2011. )

Praćka – Split 5 : 4

Zaostali neodigrani mečevi nisu odgođeni prijavom domaćina za neki budući termin ( isprika voditelju N.Borovac; osim uredno odgođena termina meča Neretva : Split 11.06. ) i praktički je ovime Liga VII okončana. Čestitke ekipama koje su odigrale krnjih 10 mečeva i na taj način pokazale maksimalno pošten i ozbiljan pristup igranju ove najmasovnije, ali do sada i najneorganiziranije regionalne lige teniskih veterana. Posebne čestitke najboljim ekipima Tromont, Dubrovnik i Marineta zasluženom prvom, drugom i trećem mjestu.

1. TROMONT(10/10) 30 bodova 68:22 (+46)
2. DUBROVNIK (9/10) 28 bodova 65:25 (+40)
3. MARINETA (8/10) 26 bodova 53:37 (+16)
4. NERETVA (5/10) 20 bodova 48:42 (+6)
5. SPLIT (5/10) 20 bodova 37:53 (-16)
6. KLAPA (4/10) 18 bodova 43:47 (-4)
7.BRDA (4/9) 17 bodova 40:41 (-1)
8. LE MERIDIEN ZAGVOZD (5/6) 16 bodova 40:14 (+26)
9.ŠPINUT (3/8) 14 bodova 36:36 (0)
10.OREBIĆ (2/10) 14 bodova 25:65 (-40)
11. PRAĆKA (1/10) 12 bodova 28:62 (-34)
12.FIRULE (1/9) 11 bodova 25:56 (-31)


... ovdje još nedostaje slika pobjedničke ekipe ...

Izmjena uvjeta za Ligu VIII, a evo linka za pravila HTSV : http://htsv.hr/__PORTAL/REGISTAR/PRAVILNICI/novi/pravilnik_ligaska_natjecanja3.pdf
Igra se po pravilima HTSV - dobne skupine +35,+40,+45,+50,+55,+60.
Prihvaćam prigovor mnogih vezan za visinu kotizacije: dakle, kotizacija po ekipi kn.500 isključivo za troškove organizacije ( pehari i medalje za prva 3. mjesta ). Sve uz nadu, da ovako niska kotizacija neće privući "neozbiljne" voditelje koji će nakon trećeg kola odustati, te uz još veću nadu da će moje "prike" pronaći istinskog volontera uz kotizaciju kn. 250. ( ili manje ) po ekipi.
Prijave momčadi na cicuravi@xnet.hr - fotokopije slike igrača s datumom rođenja na osobnoj najkasnije do 12.rujna, a na ždrijebu 13.09.2011. "Nostradamus" 18,00 sati, uplata kotizacije.
Izbor domaćinstava subotom ili nedjeljom - nema voditeljskog dogovaranja prije meča, osim u slučaju otkazivanja u slučaju loše vremenske prognoze ( najkasnije četvrtak ). Ukoliko novi termin nije javljen meni - voditelju Lige VIII ( e-mail ili SMS ), domaćin automatski gubi taj meč. Kod drugog propusta isti domaćin ispada iz Lige VIII, a igrači te momčadi 3 godine gube pravo nastupa za bilo koju drugu momčad.
Početak Liga VIII - prvo kolo dne. 17/18.09.2011.
( prijedlog za disciplinsku komisiju: Borovac, Selak, Visković )

Haug, rekao sam. ( je, ovo sam zaboravio ... )



- 09:18 - Komentari (7) - Isprintaj - #

30.05.2011., ponedjeljak

Liga VII, tablica tjedan prije kraja

IX kolo ( 28/ 29.svibanj, 2011. )
Neretva – Split ( odgoda zbog loše vremenske prognoze )
Dubrovnik – Le meridien Zagvozd ( odgoda zbog S.Kusića, za ... ? )
Tromont - t/k Klapa 8 : 1

IX međukolo ( 4 / 5. lipanj, 2011. )

Praćka – Split ( subota, 09,00 )
Brda – t/k Klapa ( nedjelja, 11,00 )
Le meridien Zagvozd – Firule ( nedjelja, 10,00 )

Makarska : Dubrovnik ( nastavak prekinutog meča ( parovi ) dogovoren za 04.06., je praktički borba za 2. i 3. mjesto i osobno mislim da poštenije nije ni moglo ispasti ...)

1. TROMONT(10/10) 30 bodova 68:22 (+46)
2. DUBROVNIK (8/9) 25 boda 59:22 (+37)
3. MARINETA (8/9) 25 boda 50:31 (+19)
4. NERETVA (5/10) 20 bodova 48:42 (+6)
5. SPLIT (5/9) 19 bodova 33:48 (-15)
6. BRDA (4/9) 17 bodova 40:41 (-1)
7. LE MERIDIEN ZAGVOZD (5/6) 16 bodova 40:14 (+26)
8.KLAPA (3/9) 15 bodova 35:46 (-11)
9.ŠPINUT (3/8) 14 bodova 36:36 (0)
10. OREBIĆ (2/10) 14 bodova 25:65 (-40)
11. FIRULE (1/8) 10 bodova 24/48 (-24)
12. PRAĆKA (0/9) 9 bodova 23:58 (-35)

Sljedeća Liga VIII po pravilima HTSV, dakle, +35,+40,+45,+50,+55,+60.
Kotizacija kn.1.800 ( pola za organizaciju, pola pobjedniku )
Neopravdano neodigravanje meča povlači gubitak bodova, a neopravdano neodigravanje drugog meča automatsku suspenziju do kraja Lige VIII.
Prijave momčadi na cicuravi@xnet.hr ( fotokopija slike s datumom rođenja na osobnoj, a poradi članskih iskaznica ) najkasnije do 12.rujna, a na ždrijebu 13.09.2011. ( caffe "Nostradamus", 18,00 sati ) i uplata kotizacije.
Izbor domaćinstava subotom ili nedjeljom ostaje.
Liga VIII počinje prvim kolom dne. 17/18.09.2011.



- 09:42 - Komentari (4) - Isprintaj - #

23.05.2011., ponedjeljak

Liga VII, tablica dne.23.svibanj,2011. ( kolo prije kraja )

prijavljeni rezulatati:
Brda - Split 4 : 5
Tromont : Lav Mer. Zagvozd 5 : 4

izbjegavam komentare, ali ovaj drugi meč zaslužuje kratak osvrt zbog dvije stvari: dramatičnosti i opće neorganiziranosti.
Obje ekipe nastupile su u ponajboljim sastavima: za Tromont; J.Dumanić,D.Mrduljaš, Ž.Stanić, D.Budimir, I.Drlje, A.Politeo, D.Durdov i A.Kukoč, dok su za Lav Mer.Zagvozd nastupili:Pivčević P.,Ban S.,Ugrin A,Pranić Lj., Grgić A.,Kusić S.. Dakle, doista respektabilni sastavi bilo po bivšim takmičarima, bilo po pitanju odličnih rekreativaca, a što govori o želji obje ekipe da budu prvaci. Nakon singla 4:2 za Tromont, došlo je u parovima do gotovo do izjednačenja na 4 : 4, kao i vodstva LavMer.Zagvozda od 1:0 i 5:2 u zadnjem paru Pivčević/Grgić : Stanić/Drlje. Toliko o dramatičnosti.

evo i rezultata: Singl:
1.Dumanić - Pivčević 6:1 6:2
2.Mrduljaš - Ban 6:4 6:4
3.Drlje - Ugrin 3:6 2:6 (nakon 3:0 40:15) - šampionu nestalo zraka
4.Budimir - Lj. Pranić 2:6 2:6
5.Durdov - Grgić 6:3 6:3
6.Kukoč - Kusić 6:3 6:7 10:8 (velika drama, Kukoč osta bez goriva, ali ipak...)

ispravka: U parovima nije ni ujednom trenutku bilo 4:4, paralelno u minutu su završavala sva dva meča, s tim da je meč Dumanić/Mrduljaš - Ban/Pranić završio koju minuticu kasnije...

Parovi:
Dumanić/Mrduljaš - Ban/Pranić 5:7 7:6 6:10
Stanić/Drlje - Pivčević/Grgić 2:6 7:6 11:9
Budimir/Politeo - Ugrin/Kusić 6:2 4:6 5:10

S druge strane, voditeljski uzimam sebi za pravo postaviti pitanje vezano za organizaciju ( ne ovoga meča, Dado, već inače ): da je završilo 5:4 za LavMer.Zagvozd, bi li oni uspjeli do kraja lige ( još samo 2 vikenda ) odigrati svih preostalih ( 5 ! ) mečeva !? Vjerujem da bi, kao i što ne vjerujem da će sada, po gubitku mogućnosti za prvaka, odigrati tih 5 preostalih mečeva ...

Što želim reći, a nastavno predloženim strožim uvjetima za dogodine; Liga je pristupanjem ekipa izvan grada dobila širu dimenziju od prvotne splitsko-igračko-zabavljačke, te kako je organizacijski mnogo teže na gostovanjima, ekipe izvan Splita u neravnopravnom su položaju i s pravom prigovaraju u vezi odgađanja mečeva ili međusobnog splitskog dogovaranja u slučajevima zaostalih "nevažnih mečeva "...

Uzgred, imam saznanja ( G.Visković ) da nekim ekipama ne odgovaraju predloženi uvjeti ( npr. visina kotizacije ), pa predlažem da se voditelji bez mene sastanu i demokratski dogovore o igranju dogodine.
Haug, rekao sam ( poglavica Čiroki ).

1. TROMONT(9/9) 27 bodova 60:21 (+39)
2. DUBROVNIK (8/9) 25 boda 59:22 (+37)
3. MARINETA (8/9) 25 boda 50:31 (+19)
4. NERETVA (5/10) 20 bodova 48:42 (+6)
5. SPLIT (5/9) 19 bodova 33:48 (-15)
6. BRDA (4/9) 17 bodova 40:41 (-1)
7. LE MERIDIEN ZAGVOZD (5/6) 16 bodova 40:14 (+26)
8. ŠPINUT (3/8) 14 bodova 36:36 (0)
9. KLAPA (3/8) 14 bodova 34:38 (-4)
10. OREBIĆ (2/10) 14 bodova 25:65 (-40)
11. FIRULE (1/8) 10 bodova 24/48 (-24)
12. PRAĆKA (0/9) 9 bodova 23:58 (-35)

Liga VIII po pravilima HTSV, dakle, +35,+40,+45,+50,+55,+60.
Kotizacija kn.1.800 ( pola za organizaciju, pola pobjedniku )
Neopravdano nedigravanje meča istom povlači gubitak bodova, a neodigravanje drugog meča automatsku suspenziju do kraja Lige VIII.
Prijave momčadi na cicuravi@xnet.hr ( fotokopija slike i datum rođenja s osobne iskaznice ) najkasnije do 12.rujna, a na ždrijebu 13.09.2011. ( caffe "Nostradamus", 18,00 sati ) uplata kotizacije.
Izbor domaćinstava subotom ili nedjeljom ostaje.
Liga VIII počinje prvim kolom dne. 17/18.09.2011.




- 09:03 - Komentari (6) - Isprintaj - #

16.05.2011., ponedjeljak

Liga VII, tablica 16.05.11.

VIII kolo (14 / 15. svibanj, 2011.)
Le meridien Zagvozd – Neretva 7:2
Klapa – Marineta 4:5
Split - Špinut 5:4

zaostali meč:
Orebić- Tromont 2:7

1. DUBROVNIK (8/9) 25 boda 59:22 (+37)
2. MARINETA (8/9) 25 boda 50:31 (+19)
3. TROMONT(8/8) 24 bodova 55:17 (+38)
4. NERETVA (5/10) 20 bodova 48:42 (+6)
5. BRDA (4/8) 16 bodova 36:36 (0)
6. SPLIT (4/8) 16 bodova 28:44 (-16)
7. LE MERIDIEN ZAGVOZD (5/5) 15 bodova 36:9 (+27)
8. ŠPINUT (3/8) 14 bodova 36:36 (0)
9. KLAPA (3/8) 14 bodova 34:38 (-4)
10. OREBIĆ (2/10) 14 bodova 25:65 (-40)
11. FIRULE (1/8) 10 bodova 24/48 (-24)
12. PRAĆKA (0/9) 9 bodova 23:58 (-35)

Liga VIII po pravilima HTSV, dakle, +35,+40,+45,+50,+55,+60.
Kotizacija kn.1.800 ( pola za organizaciju, pola pobjedniku )
Neopravdano nedigravanje meča povlači gubitak bodova, a drugog meča automatsku suspenziju do kraja Lige VIII.
Prijave momčadi na cicuravi@xnet.hr ( fotokopija slike i datum rođenja s osobne iskaznice ) najkasnije do 12.rujna, a na ždrijebu 13.09.2011. ( caffe "Nostradamus", 18,00 sati ) uplata kotizacije.
Izbor domaćinstava subotom ili nedjeljom.
Liga VIII počinje prvim kolom dne. 17/18.09.2011.



- 13:25 - Komentari (0) - Isprintaj - #

09.05.2011., ponedjeljak

osvrt i uvjeti za dogodine - tablica Lige VII dne. 09.05.2011.

osvrt i uvjeti za dogodine: neki voditelji odgađaju mečeve bez opravdanih razloga, a što je nepošteno posebice prema momčadima koje su se manje-više držale rasporeda. Ovdje prije svega mislim na ekipu Lav mer. Zagvozd, zatim i Špinut, a čiji voditelji S. Kusić i D. Sivić bijahu prezauzeti mobitelom javiti mi odgodu. Takođe, zaostali ili prekinuti mečevi ne igraju se na vrijeme ( Makarska-Dubrovnik, ima ih još ... ). Naglašavam, dogodine vodim veteransku tenisku ligu samo po pravilima HTSV ( dovoljno 2 terena ), a što još znači:
- kotizacija kn.1.800 ( pola za organizaciju, pola kotizacije pobjedniku, sve s namjerom da se neorganizirani voditelji selektiraju odmah na startu lige )
- neodigravanje jednog meča povlači gubitak bodova, a drugog meča automatsku suspenziju
- igranje po dobnim kategorijama +35,+40,+45,+50,+55,+60.
- prijave momčadi na cicuravi@xnet.hr ( fotokopija slike i datum rođenja s osobne iskaznice ) najkasnije do 12.rujna, a na ždrijebu 13.09.2011. ( caffe "Nostradamus", 18,00 sati ) uplata kotizacije.
- izbor domaćinstava subotom ili nedjeljom ostaje
- Liga VIII, I kolo počinje 17/18.09.2011.

napomena 1: sa željom potpune regionalnosti, kontaktirani J. Jurković iz Šibenika, te Z.Troskot iz Biograda. Ideja je organizirati Dalmatinski regionalni savez s 3-5 predstavnika, te onda kontaktirati HTSV radi igranja meča s prvacima I, odnosno II lige.
napomena 2 za conge i federere: kako većina neznanih komentatora nema konstruktivnu svrhu, već omalovažavajuću, ukidam iste. Ako mi imate što reći u vezi ove Lige, molim javite se na telefon ili mi to recite direktno u lice. Haug.

Pomoćni termini :
Špinut –Tromont ( 2. svibanj, nedjelja , 09,00, odgođeno zbog ?? )
Orebić – Tromont ( 7. svibanj, 2011. subota 10,00, odgoda idući vikend )
Firule - Tromont 3 : 6
Brda – Le meridien Zagvozd ( 8. svibanj, 2011, Kusić ima krizme ?? )

tablica dne. 09.05.2011.
1. DUBROVNIK (8/9) 25 boda 59:22 (+37)
2. MARINETA (7/8) 22 boda 45:27 (+18)
3. TROMONT(7/7) 21 bod 48 :15 (+33)
4. NERETVA (5/9) 19 bodova 46:35 (+11)
5. BRDA (4/8) 16 bodova 36:36 (0)
6. OREBIĆ (2/10) 14 bodova 25:65 (-40)
7. ŠPINUT (3/7) 13 bodova 32:31 (+1)
8. KLAPA (3/7) 13 bodova 30:33 (-3)
9. SPLIT (3/7) 13 bodova 23:40 (-17)
10. LE MERIDIEN ZAGVOZD (4/4) 12 bodova 29:7 (+22)
11. FIRULE (1/7) 10 bodova 24/48 (-24)
12. PRAĆKA (0/9) 9 bodova 23:58 (-35)


- 13:37 - Komentari (5) - Isprintaj - #

18.04.2011., ponedjeljak

rezultati i tablica dne.18.04.2011.

rezultati:
VII kolo ( 16/ 17. travanj, 2011.)
Dubrovnik - t/k Klapa 9 : 0
Split - Le meridien Zagvozd 3 : 6

Orebić- T/k Klapa 1 : 8

1. DUBROVNIK (8/9) 25 boda 59:22 (+37)
2. MARINETA (7/8) 22 boda 45:27 (+18)
3. NERETVA (5/9) 19 bodova 46:35 (+11)
4. TROMONT(6/6) 18 bodova 42:12 (+30)
5. BRDA (4/8) 16 bodova 36:36 (0)
6. OREBIĆ (2/10) 14 bodova 25:65 (-40)
7. ŠPINUT (3/7) 13 bodova 32:31 (+1)
8. KLAPA (3/7) 13 bodova 30:33 (-3)
9. SPLIT (3/7) 13 bodova 23:40 (-17)
10. LE MERIDIEN ZAGVOZD (4/4) 12 bodova 29:7 (+22)
11. FIRULE (1/7) 9 bodova 21/42 (-21)
12. PRAĆKA (0/9) 9 bodova 23:58 (-35)


- 08:33 - Komentari (5) - Isprintaj - #

11.04.2011., ponedjeljak

tablica dne.11.04.2011. + uvjeti igranja dogodine

Većina voditelja slaže se da dogodine, kako bi ojačali legitimitet lige,osim kotizacije od kn.100 po igraču i iskaznica sa slikom, igramo našu regionalnu ligu po pravilima I i II hrvatske veteranske lige. Dakle, osim dobnih kategorija +35, +40, +45, +50, +55, +60, primjenjivao bi se i drugačiji način bodovanja.
( odgovoram inim congama i federerima: ovo je već sedma godina održavanja regionalne lige i naša teniska druženja i marende imaju smisla samo ako se održavaju po što pravednijim mjerilima, kako za one od +35 tako i za one od +60. Već kod prve prepirke ili nesporazuma, kojih nije malo, gubi se draž igranja i slast marendavanja. Ujedno, molim sve da dobro prouče pravila HTSV, te ne postavljaju pitanja koja su njima već riješena. )

Brda – Dubrovnik 4 : 5
Firule – Marineta 1 : 8
Brda - Špinut 6 : 3
Le merid. Zag. - Praćka 8 : 1

1.DUBROVNIK (7/8) 22 bodova 50:22 (+28)
2. MARINETA (7/8) 22 bodova 45:27 (+18)
3. NERETVA (5/9) 19 bodova 46:35 (+11)
4.TROMONT(6/6) 18 bodova 42:12 (+30)
5. BRDA (4/8) 16 bodova 36:34 (+2)
6. ŠPINUT (3/7) 13 bodova 32:31 (+1)
7.OREBIĆ (2/9) 13 bodova 24:57 (-33)
8. SPLIT (3/6) 12 bodova 20:34 (-14)
9. LE MERIDIEN ZAGVOZD (3/3) 9 bodova 23:4 (+19)
10KLAPA (2/5) 9 bodova 22:23 (-1)
11. FIRULE (1/7) 9 bodova 21/42 (-21)
12. PRAĆKA (0/9) 9 bodova 23:58 (-36)


- 14:14 - Komentari (5) - Isprintaj - #

04.04.2011., ponedjeljak

tablica na dan. 04.04.2011.( nakon VI kola )

napomena voditeljima ( posebno Krolo - Brda ): nije korektno prema gostima otkazati susret u posljednji čas ( petak ) zbog nedostatka igrača. Za regularan meč je dovoljno postaviti 4 ploče !

VI kolo ( 2 / 3. travanj, 2011.)
Marineta – Orebić 5 : 4
t/k Klapa, ex Pomak – Neretva 4 : 5
Le meridien Zagvozd – Špinut ( turnir djece ... nedjelja, 10,00 )


1. DUBROVNIK (6/7) 19 bodova 45:18 (+27)
2. MARINETA (6/7) 19 bodova 37:26 (+11)
3. NERETVA (5/9) 19 bodova 46:35 (+11)
4. TROMONT(6/6) 18 bodova 42:12 (+30)
5. ŠPINUT (3/6) 12 bodova 29:25 (+4)
6. BRDA (3/6) 12 bodova 26:28 (-2)
7. SPLIT (3/6) 12 bodova 20:34 (-14)
8. OREBIĆ (2/9) 13 bodova 24:57 (-33)
9. KLAPA (2/5) 9 bodova 22:23 (-1)
10. FIRULE (1/6) 8 bodova 20/34 (-14)
11. PRAĆKA (0/8) 8 bodova 22:50 (-28)
12. LE MERIDIEN ZAGVOZD (2/2) 6 bodova 15:3 (+12

- 09:39 - Komentari (4) - Isprintaj - #

28.03.2011., ponedjeljak

tablica dne. 28.03.2011.

1. DUBROVNIK (6/7) 19 bodova 45:18 (+27)
2. TROMONT(6/6) 18 bodova 42:12 (+30)
3. MARINETA (5/6) 16 bodova 32:22 (+10)
4. NERETVA (4/8) 16 bodova 41:31 (+10)
5. ŠPINUT (3/6) 12 bodova 29:25 (+4)
6. BRDA (3/6) 12 bodova 26:28 (-2)
7. SPLIT (3/6) 12 bodova 20:34 (-14)
8. OREBIĆ (2/8) 12 bodova 20:52 (-32)
9. KLAPA (2/4) 8 bodova 18:18 (+0)
10. FIRULE (1/6) 8 bodova 20/34 (-14)
11. PRAĆKA (0/8) 8 bodova 22:50 (-28)
12. LE MERIDIEN ZAGVOZD (2/2) 6 bodova 15:3 (+12)


V međukolo (26/27 ožujak, 2011.)
Le meridien Zagvozd - Praćka (odgođeno za 10.04.2011.)
Brda – Dubrovnik (09.04.subota 12 00 sati ))
Tromont – Marineta 8:1
Praćka - Neretva 4:5

Orebić-Spinut 2:7 ( prebačeno unaprijed iz IX međukola )


- 12:39 - Komentari (2) - Isprintaj - #

22.03.2011., utorak

Odustajanje još jedne ekipe

Jutros mi je voditelj ekipe c/b "Tenis" potvrdio da više ne uspjeva organizirati mečeve predviđene rasporedom, te s toga on i momčad odustaju od daljnjeg sudjelovanja u veterenskoj Ligi VII. Svi mečevi s ovom ekipom se brišu, a njihove neodigrane termine iskoristite za odigravanje zaostataka ili prebačenih mečeva, samo mi to unaprijed najavite.
Kako ovakva odustajanja slabe ozbiljnost regionalne lige u kojoj udaljenost od Splita nije zanemariv organizacijski faktor ( Dubrovnik, Orebić, Ljubuški, Makarska ), predlažem da dogodine kao "filter" za slične momčadi odredimo kotizaciju od kn. 1,800. Dakako, za organizaciju, pehare i medalje za prva tri mjesta 20%, a ostatak bi dobio pobjednik i drugoplasirani ( 50% i 30% ).
- 08:45 - Komentari (4) - Isprintaj - #

11.03.2011., petak

Raspored 2.dijela veteranske Lige VII

Tablica na dan 21.03.2011.

1. DUBROVNIK (6/7) 19 bodova 45:18 (+27)
2. TROMONT(5/5) 15 bodova 34:11 (+23)
3. MARINETA (5/5) 15 bodova 31:14 (+17)
4. NERETVA (3/7) 13 bodova 36:27 (+9)
5. BRDA (3/6) 12 bodova 26:28 (-2)
6. SPLIT (3/6) 12 bodova 20:34 (-14)
7. OREBIĆ (2/7) 11 bodova 18:45 (-27)
8. t/k KLAPA (2/4) 8 bodova 18:18 ( 0 )
9. ŠPINUT (2/5) 9 bodova 22:23 (-1)
10. FIRULE (1/6) 8 bodova 20/34 (-14)
11. PRAĆKA (0/7) 7 bodova 18:45 (-27)
12. LE MERIDIEN ZAGVOZD (2/2) 6 bodova 15:3 (+12)


Raspored 2.dijela veteranske Lige VII
( zadnja ispravka dne.13.03.2011. u 13,13 sati )
*napomena - mobiteli objavljeni rujna, 2010.
- za odgođen meč iz bilo kojega razloga ( npr., viša sila ili turnir djece ), domaćin javlja voditelju Lige VII kad je isti dogovoren ! U suprotnome gubi s rezultatom 0 : 9 !)

V kolo ( 19/ 20. ožujak, 2011.)
Praćka - Neretva ( odgođeno za 26.03. subota,09,00)
Dubrovnik – Tromont 2 : 7
Split – t/k Klapa, ex Pomak 5 : 4
Špinut – Marineta 4 : 5

V međukolo ( 26/ 27. ožujak, 2011.)
Le meridien Zagvozd - Praćka ( odgoda za 10.04. nedjelja, 10,00 )
Brda – Dubrovnik ( nedjelja, 11,00 )
Tromont – Marineta ( nedjelja, 11,00 )

VI kolo ( 2 / 3. travanj, 2011.)
Marineta – Orebić ( subota, 10,00 )
t/k Klapa, ex Pomak – Neretva ( nedjelja,10,00 )
xxxxxxxxxxxxxxxx – Split ( nedjelja, 11,00 )
Le meridien Zagvozd – Špinut ( nedjelja, 10,00 )

VI međukolo ( 9/ 10. travanj, 2011. )
Brda – Špinut ( nedjelja, 11,00 )
Firule – Marineta ( subota, 11,00 )

VII kolo ( 16/ 17. travanj, 2011.)
Neretva - xxxxxxxxxxxxxxxxxx ( subota, 10,00 )
Dubrovnik - t/k Klapa, ex Pomak ( subota, 11,00 )
Split - Le meridien Zagvozd ( subota, 12,00 )

VII međukolo ( 23 / 24. travanj, 2011. )
Orebić - t/k Klapa, ex Pomak ( subota, 11,00 )
Praćka - xxxxxxxxxxxxxxxxxxx ( subota, 09,00 )
Split - Brda ( subota, 12,00 )
Špinut – Firule ( nedjelja, 09,00 )

Pomoćni termini :
Špinut –Tromont ( 2. svibanj, nedjelja , 09,00 )
Orebić – Tromont ( 7. svibanj, 2011. subota 10,00 )
Firule – xxxxxxxxxxxxxxxxx ( 7. svibanj, subota, 11,00 )
Firule - Tromont( 8. svibanj, 2011.nedjelja, 11,00 )
Brda – Le meridien Zagvozd ( 8. svibanj, 2011., nedjelja, 11,00 )

VIII kolo ( 14 / 15. svibanj, 2011. )
Le meridien Zagvozd – Neretva ( nedjelja, 10,00 )
xxxxxxxxxxxxxxxxx – Dubrovnik ( nedjelja, 11,00 )
t/k Klapa, ex Pomak – Marineta ( nedjelja, 10,00 )
Split - Špinut ( subota, 12,00 )

VIII međukolo ( 21/ 22.svibanj, 2011. )
Tromont – Le meridien Zagvozd ( nedjelja,11,00 )
xxxxxxxxxxxxxxxx – Orebić ( nedjelja 11,00 )
t/k Klapa, ex Pomak – Firule ( nedjelja, 10,00 )

IX kolo ( 28/ 29.svibanj, 2011. )
Neretva – Split ( subota, 10,00 )
Dubrovnik – Le meridien Zagvozd ( subota, 11,00 )
Marineta - xxxxxxxxxxxxxxxxxxx ( subota, 10,00 )
Tromont - t/k Klapa, ex Pomak ( nedjelja, 11,00 )

IX međukolo ( 4 / 5. lipanj, 2011. )
Orebić – Špinut ( subota, 10,00 )
Praćka – Split ( subota, 09,00 )
Brda – t/k Klapa, ex Pomak ( nedjelja, 11,00 )
Le meridien Zagvozd – Firule ( nedjelja, 10,00 )





- 10:47 - Komentari (2) - Isprintaj - #

02.02.2011., srijeda

Zaostaci kroz veljaču ( + prijedlog za dogodine )

Sve ekipe domaćini zaostalih mečeva moraju, do kraja veljače, 2011. god., iste dogovoriti i završiti. Dok se svi ovi mečevi ne odigraju, nema rasporeda za nastavak Lige VII.

Pojašnjenje: s obzirom da svi tereni imaju rasvjetu, nemogućnost završetka meča zbog mraka otpada i smatra se organizacijskim propustom domaćina i gostujuća ekipa ima pravo izbora: ili igrati nastavak kao domaćin ili dobiti bez nastavka. Zatim, po pravilima HTS prekinuti meč se nastavlja s ekipom koja je počela meč, ali kako se u meču Makarska-Dubrovnik nakon odigranih singlova nisu ždrijebali parovi, svi igrači obiju ekipa mogu nastupiti u nastavku.

zaostali mečevi - I kolo :
Le Meridien Zagvozd – Marineta ( Kusiću daj termine ! )

zaostali mečevi - IV međukolo :
Orebić – Dubrovnik 1 : 8

prekinut mečevi - IV kolo
Marineta - Dubrovnik 3:3 ( Deranja daj termin ! )

tablica dne. 03.03.2011.

1. DUBROVNIK (6/6) 18 bodova 43:11 (+32)
2. TROMONT(5/5) 15 bodova 33:12 (+21)
3.BRDA (4/7) 15 bodova 33:30 (+3)
4. NERETVA (3/7) 13 bodova 36:27 (+9)
5. MARINETA (4/4) 12 bodova 26:10 (+16)
6. ŠPINUT (3/5) 11 bodova 26 :19 (+7)
7. OREBIĆ (2/7) 11 bodova 18:45 (-27)
8. t/k KLAPA, ex POMAK (3/4) 10 bodova 19:17 (+2)
9. SPLIT (2/5) 9 bodova 15:30 (-15)
10. FIRULE (1/6) 8 bodova 20:34 (-14)
11. LE MERIDIEN ZAGVOZD (2/2) 6 bodova 15:3 (+12)
12. PRAĆKA (0/8) 8 bodova 20:54 (-34)
13. c/b TENIS (0/4) 4 boda 10:25 (-15)

Prijedlog svim voditeljima na glasanje: djelomično u skladu s kategorizacijom po Pravilniku HTSV, predlažem da dogodine podijelimo igrače za singl u dvije grupe: do 45 i + 45 godina ( može se prijaviti najviše 5 igrača do 45 ) i koji odigravaju 1. i 2. ploču.. Ostalih 13 igrača bili bi + 45 i odigravali bi ostala 4 singla. Ukoliko ekipa nema dovoljno igrača do 45, mogu uskočiti i stariji na prve dvije ploče.Parovi kao dosad, nakon singla i sa svim prijavljenim igračima bez limita godina.
Ukoliko ekipa ( npr. Orebić ) ima manjak igrača +45, može na 3.,4.,5. i 6 . postaviti i mlađe igrače. ( ovo kao izuzetak uz suglasnost ostalih ekipa )


- 08:52 - Komentari (9) - Isprintaj - #

20.12.2010., ponedjeljak

čestit Božić i sretna Nova

Uz svim igračima Lige VII najbolje želje, napominjem pojedine voditelje domaćina ekipa koji imaju zaostale ili prekinute mečeve da iste odigraju ili dovrše:

tablica dne. 20.12.2010.

1. DUBROVNIK (5/5) 15 bodova 35:10 (+25)
2. TROMONT(5/5) 15 bodova 33:12 (+21)
3.BRDA (4/7) 15 bodova 33:30 (+3)
4. NERETVA (3/7) 13 bodova 36:27 (+9)
5. POMAK (3/4) 10 bodova 19:17 (+2)
6. MARINETA (3/3) 9 bodova 20:7 (+13)
7. SPLIT (2/5) 9 bodova 15:30 (-15)
8. ŠPINUT (2/4) 8 bodova 18:18 (+0)
9. FIRULE (1/5) 7 bodova 17:28 (-11)
10. OREBIĆ (1/5) 7 bodova 11:34 (-23)
11. LE MERIDIEN ZAGVOZD (2/2) 6 bodova 15:3 (+12)
12. PRAĆKA (0/7) 7 bodova 17:45 (-28)
13. c/b TENIS (0/3) 3 boda 9:18 (-9)

zaostali mečevi - I kolo :
Le Meridien Zagvozd – Marineta (nedjelja 10,00)
Orebić - Firule (subota,11,00)

zaostali mečevi - IV međukolo :
Orebić – Dubrovnik ( subota, 10,00 )
Praćka – Marineta ( subota 09,00 )

prekinut mečevi - IV kolo
Marineta - Dubrovnik 3:3 ( prekid zbog nedostatka terena )
c/b"Tenis" - Špinut 1:4 ( prekid zbog kiše )



- 11:18 - Komentari (3) - Isprintaj - #

22.11.2010., ponedjeljak

IV kolo i međukolo

raspored za drugi/proljetni dio Lige VII bit će postavljen nakon odigravanja svih zaistalih mečeva:

tablica dne. 7.12.2010.
1. DUBROVNIK (5/5) 15 bodova 35:10 (+25)
2. TROMONT(5/5) 15 bodova 33:12 (+21)
3.BRDA (4/7) 15 bodova 33:30 (+3)
4. NERETVA (3/7) 13 bodova 36:27 (+9)
5. ŠPINUT (3/5) 11 bodova 26 :19 (+7)
6. POMAK (3/4) 10 bodova 19:17 (+2)
7. MARINETA (3/3) 9 bodova 20:7 (+13)
8. SPLIT (2/5) 9 bodova 15:30 (-15)
9. FIRULE (1/5) 7 bodova 17:28 (-11)
10. OREBIĆ (1/5) 7 bodova 11:34 (-23)
11. LE MERIDIEN ZAGVOZD (2/2) 6 bodova 15:3 (+12)
12. PRAĆKA (0/7) 7 bodova 17:45 (-28)
13. c/b TENIS (0/4) 4 boda 10:25 (-15)

IV međukolo 27/28.11.2010.
Orebić – Dubrovnik ( subota, 10,00, odgođeno zbog kiše )
Praćka – Marineta 3 : 6
Brda – Tromont 2 : 7

zaostali mečevi I kola:
Le Meridien Zagvozd – Marineta (nedjelja 10,00)
c/b “Tenis” – Tromont 3:6
Brda – t/k Praćka 6 : 3
Orebić - Firule 6 : 3

IV KOLO 20/21.11.2010.
Tromont - Neretva 5:4
Marineta - Dubrovnik 3:3 ( prekid zbog terena, gosti traže parove kao domaćin ... )
Pomak – Le meridian Lav 2 :7
c/b"Tenis" - Špinut 1:8
Praćka - Orebić ( 4 : 5 )

* rezultati ekipe Art hotel se brišu, jer po navodu voditelja D.Tavre. dne.22.11.2010. odustaju od Lige VII zbog organizacijskih problema.


- 10:00 - Komentari (5) - Isprintaj - #

25.10.2010., ponedjeljak

III kolo i međukolo

napomena domaćinima ( Kusić, Ivanišević, Sarić, Rikalo ): zbog što veće vjerodostojnosti i povjerenja ostalih ekipa koje uredno odigravaju, zaostale mečeve treba organizirati prvi slobadan vikend, a za ekipe iz Splita ako je moguće i kroz radne dane !!
zaostali mečevi iz 1. kola:
Le Meridien Zagvozd – Marineta (nedjelja 10,00)
c/b “Tenis” – Tromont (nedjelja, 11,00)
Brda – t/k Praćka ( igra se kroz tjedan, a Brda vode ...)
Orebić - Firule (subota,11,00)

voditelj "Brda" - Mate Krolo promjenio mobitel u : 099319 19 98

rezulati:
III KOLO 23/24.10.2010.
Neretva - Marineta 3:6
Split - Tromont 1:8
c/b"Tenis" - Pomak 4:5
Špinut - Dubrovnik 2:7
Orebić – Brda 2:7
Firule - Praćka 6 : 3

III međukolo 13/14.11.2010.
Split – Orebić 6 : 3
Špinut – Praćka 6 : 3
Neretva – Brda 8 : 1
Dubrovnik - Firule 7:2

tablica dne. 14.11.2010.
1. DUBROVNIK (5/5) 15 bodova 35:10 (+25)
2. NERETVA (3/6) 12 bodova 32:22 (+10)
3. BRDA (3/5) 11 bodova 25:20 (+5)
4. MARINETA (3/3) 9 bodova 20:7 (+13)
5. POMAK (3/3) 9 bodova 17:10 (+7)
6. SPLIT (2/5) 9 bodova 15:30 (-15)
7. ŠPINUT (2/4) 8 bodova 18:18 (+0)
8. ART HOTEL (2/3) 7 bodova 14:13 (+1)
9. FIRULE (1/5) 7 bodova 17:28 (-11)
10. TROMONT(2/2) 6 bodova 15:3 (+12)
11. LE MERIDIEN ZAGVOZD (2/2) 6 bodova 13:5 (+8)
12. PRAĆKA (0/5) 5 bodova 11:34 (-23)
13. OREBIĆ (0/5) 5 bodova 10:35 (-25)
14. c/b TENIS (0/3) 3 boda 10:17 (-7)



- 08:22 - Komentari (10) - Isprintaj - #

04.10.2010., ponedjeljak

I i II kolo i međukolo

II KOLO 09/10.10.2010.

Dubrovnik – Neretva 6 : 3
Marineta – Split 8 : 1
Tromont – Praćka 7 : 2
Orebić - Le Meridien Zagvozd 1 : 8
Pomak - Špinut 5 : 4
Firule - Brda 3 : 6

II međukolo 16/17.10.2010.
Art Hotel - Orebić 5 : 4
Pomak - Praćka 7 : 2
c/b"Tenis" – Brda 2 : 7
Firule - Neretva 2 : 7

I KOLO 25/26.09.2010. ( kiša odgodila sve mečeve; igra se prvom prilikom ) ++

Špinut - Neretva 6 : 3
Split – Dubrovnik 2 : 7
Le Meridien Zagvozd – Marineta ( nedjelja 10,00 )
c/b “Tenis” – Tromont ( nedjelja, 11,00 )
Brda – t/k Praćka 6 : 3
Orebić - Firule 6 : 3

I međukolo 02/03.10.2010.
Neretva – Orebić 9 : 0
Dubrovnik - Praćka 8 : 1
Marineta – Brda 6 : 3
Firule - Split 4 : 5 ( napomena: svi voditelji, naročito Visković, pripazite s neuspjelim otkazivanjem neposredno pred meč . Ako jedna ekipa izađe na teren ( min. 4 igrača ) i pokaže se da su uvjeti/teren dobar ( relativno ) za igru, u tom slučaju druga ekipa gubi meč bez borbe. )


- 10:12 - Komentari (3) - Isprintaj - #

22.09.2010., srijeda

Popis momčadi i raspored igranja 4 kola i međukola veteranske Lige VII

Na sastanku voditelja 20.09.2010. ( prisutnih 9 ) usvojene izmjene za Ligu VII ( 2010/2011 ):
1. kotizacija po ekipi kn. 350,00 ( za organizaciju, bez novčane nagrade prvaku )
2. uz prijelazni pehar prvoplasiranome, pehari i medalje za 1, 2 i 3 mjesto
3. domaćin osigurava 18 ( 6 kutija ) novih loptica
4. s ekipama Orebić, t/k “Praćka” i Brda u međukolima
5. zajednički domjenak ( uz dodjelu pehara i medalja ) ostavljen naknadnom dogovoru voditelja ekipa
Svima ugodno i fer druženje: voditelj Lige teniskih veterana-
Ćiril Curavić 091 882 16 29

Popis momčadi po jakosti:

1.NERETVA ( subota 10,00 ) : Nikša Borovac 098 286 500 ( Ljubuški )
1.Mario Repar 2.Željko Dževlan 3. Patrik Ćavar 4.Dalibor Jarak 5.Rafael Mikulić 6. Jozo Veraja 7. Stipan Prce 8.Slavko Prović 9.Ivan Markota 10.Nikša Borovac 11.Ivan Milić 12.Zlatko Pavlović 13.Željko Bukmir 14.Josip Alilović 15.Ivan Galić

2.DUBROVNIK ( subota 11,00 ) : Igor Deranja 098 934 93 93 ( Dubrovnik)
1.Mario Jarak 2.Toni Đurasović 3.Jure Marušić 4.Igor Deranja 5.Rao Novaković 6.Maro Bašić 7.Ljubiša Radan 8.Vinko Brnadić 9. Aleksandar Pavlović 10.Zaim Čustović 11.Boric Čirić Bagarić 12.Jozo Ursić13.Đenko Lasić 14.Niko Šalja 15.Mišo Mrkić 16.Đuro Goluža 17.Tomislav Vuličević 18.Zoran Grbić

3.MARINETA ( subota 10,00 ) : Gorki Franković 098 36 17 17 ( Makarska )
1. Hrvoje Milinović 2. Igor Filipeti 3. Mirko Vranješ 4. Leon Lulić 5. Pero Lasić 6. Željko Selak 7. Zoran Mijačika 8. Roko Beroš 9. Joze Filipetti 10. Gorki Franković 11. Željko Popac12. Boris Živkov 13. Draško Tubić 14. Petar Andrijašević 15. Vojni Urlić

4.TROMONT ( nedjelja 11,00 ) : Davor Selak 098 320 249 ( Stobreč )
1.Jozo Dumanić 2. Duje Mrduljaš 3.Damir Duplančić 4.Željko Stanić 5.Drlje Ivica 6. Davor Budimir 7.Boljat Vedran 8.Politeo Alen 9. Daniel Durdov 10.Kukoč Mario 11.Tomas Damil 12. Predrag Bilić 13.Čović Nenad 14.Pezo Dražen 15.Vuletić Ante16.Stjepan Medak 17.Džaja Ivan 18.Ivan Galić 19. Bašić Željko 20.Selak Davor


5.POMAK (exPeka)(nedjelja10,00)Branko Sarić098 5254 59(Split- Stinice)
1.Antonijević Maks 2.Zajmović Mirsad 3.Sarić Branko 4.Pezer Davor 5.Juretin Ozren 6.Rogulj Dražen 7. Dujmić Saša 8. Mardešić Sani 9. Širić Slobodan 10. Rajić Boro 11.Dodig Vice 12.Vukasović Goran 13.Visković Ranko 14.Gabrić Ivan 15.Ujaković Hrvoje 16.Šećer Nikola 17.Plazibat Stipe

6.c/b” TENIS” (nedjelja11,00)Edi Ivanišević 098571 997 ( Split - Firule)
1.Zavoreo Vedran 2.Robert Jarni 3.Šćepanović Željko 4.Štimac Damir 5.Bonomi Blaž 6.Edi Ivanišević 7.Bančić Ivica 8.Pecotić Ante 9. Maestro Silvio 10.Ante Živaljić 11.Damir Ezgeta 12.Miro Dujmović 13. Vladimir Smoje 14.Blaženko Granić 15.Miro Delić

7.LE MERIDIEN-ZAGVOZD(nedjelja,10,00)Stipe Kusić 091 1911 964(Strožanac )
1.Pivčević Pero 2.Ban Sergej 3.Ugrin Aldo 4.Radić Mislav 5.Domljanović Ante 6.Pranić Ljudevit 7.Grgić Ante 8.Kusić Stipe 9.Duvančić Filip10.Božiković Mario11.Bolanča Denis12.Štimac Igor13.Buljubašić Drago14.Wolf Duško15.Pavić Tone16.Parčina Jozo 17.Vulić Miroslav

8.SPLIT ( subota 12,00 ) : Goran Visković 098 265 619 ( Split - Stinice )
1.Neno Ančić 2.Ančić Ivica 3.Zoran Draganja 4.Ivica Breko 5. Bralić Edi 6. Denis Dujmović 7.Visković Goran 8. Vinko Milić 9. Mitar Robert 10. Bralić Silvano 11. Jakša Mirković 12. Nenad Tecilazić 13.Vladislavić Stjepan 14. Božo Plazibat 15.Režić Goran 16.Hajdi Krstulović 17.Suzana Štimac 18.Santrić Ante 19.Rudolf Nikolić 20. Vlatko Matetić

9.ŠPINUT ( nedjelja, 9,00 ) : Davor Sivić 098 2288 26 ( Split – Špinut )
1.Milan Grabovac 2.Siniša Karabatić 3.Mate Vuković 4. Dragičević Šime 5. Ante Cvitanović 6. Ljubo Bilić 7. Davor Sivić 8.Zoran Škugor 9.Gordan Aviani 10.Krsto Burazer 11. Ante Karolija 12.Ivica Parlov 12.Josip Delić 13. Marijan Burazin14.Željko Baljkas 16.Sivić Mario17. Miroslav Kirigin 18.Veselin Škrabić 19.Mladen Hraste

10. OREBIĆ ( subota 10,00 ): Miroslav Rikalo 099 427 98 54 ( Pelješac)
1.Bucalo Jovica 2.Kopić Robert 3.Roso Ivan 4. Lulak Muhamed 5.Rikalo Miroslav 6.Roso Ivan 7.Marić Željko 8. Juraković Nikša 9.Gereg Mario 10.Bikić Marko 11.Huus Jan 12.Ančić Tomislav 13. Židić Denis 14. Borić Alen 15.Čepo Željko 16.Bogoević-Marušić Darko 17.Ljubomir Vranješ ( nadopuna dne.11.02.2011. )

11. t/k“PRAĆKA”(subota 09,00): Ivica Prančević 098 966 07 85 (Split – Dujmovača)
1.Marić Zdravko 2.Rančić Duško 3.Sokol Mladen 4.Čorluka Šime 5.Bekavac Dario 6.Kojundžić Žarko 7. Konforta Ante 8.Nejašmić Darko 9.Sinobad Tihomir 10.Ajduković Romeo 11.Petrić Edi 12. Peroš Srećko 13.Lovrić Ante 14.Sinovčić Ivica 15.Prančević Ivica 16.Limić Albert 17.Slišković Grgo 18.Parlov Ivan 19.Mladinić Srđan 20.Černak Davor

12. BRDA ( nedjelja 11,00 ) voditelj: Mate Krolo, 099 319 19 98 ( Split – Brda )
1. Ivan Jurčić 2.Branko Tominić 3. Damir Matković 4. Dragan Buljan 5.Željko Mustapić 6.Ante Periša 7.Ante Domazet 8.Mate Kusić 9. Josip Merčep 10. Slavko Fatić 11.Miljković Anđelko 12.Ljubo Penava 13.Mate Krolo

13.FIRULE ( subota,11,00)voditelj: Marjan Šare,098 497 384
1. Cvitan Bekavac 2. Tonči Grčić 3. Zdravko Čaljkušić 4. Marjan Šare 5. Neno Majstorović 6. Selak Željko 7. Dragan Zaharija 8. Mihovil Papeš 9. Trgomir Gruica 10. Toni Gojo 11. Miro Šimunić 12. Branko Grčić 13. Jurica Ivanišević 14. Ivan Radevenjić 15. Ljubo Puđa 16. Petar Petričević 17. Nikša Nikolić 18. Zoran Babić 19. Blaženko Šaban

( uz suglasnost svih voditelja uključena ekipa Firule, dne. 04.10.sati 09,00 )

Raspored igranja:

I KOLO 25/26.09.2010.

Špinut - Neretva ( nedjelja, 09,00 )
Split – Dubrovnik ( subota 12,00 )
Le Meridien Zagvozd – Marineta ( nedjelja 10,00 )
c/b “Tenis” – Tromont ( nedjelja, 11,00 )
Pomak ( ex Peka ) – Art Hotel ( nedjelja 10,00 )
Brda – t/k Praćka ( nedjelja 11,00 )
Orebić - Firule ( subota,11,00 )

I međukolo 02/03.10.2010.
Neretva – Orebić ( subota, 10,00 )
Dubrovnik - Praćka ( subota, 11,00 ) is.
Marineta – Brda ( subota, 10,00 )
Firule - Split ( subota 11, 00 )
----------------------------------------------------------------------------

II KOLO 09/10.10.2010.

Dubrovnik – Neretva ( subota, 11,00 )
Marineta – Split ( subota, 10,00 )
Tromont – Praćka ( nedjelja, 11,00 )
Orebić - Le Meridien Zagvozd ( subota, 10,00 )
Art hotel – c/b"Tenis" ( subota, 11,00 )
Pomak - Špinut (nedjelja, 10,00 )
Firule - Brda ( subota 11,00 )

II međukolo 16/17.10.2010.
Art Hotel - Orebić ( subota,11,00 )
Pomak - Praćka ( nedjelja, 10,00 )
c/b"Tenis" – Brda ( nedjelja, 11,00 )
Firule - Neretva ( subota 11,00 )
------------------------------------------------------------------------------

III KOLO 23/24.10.2010.
Neretva - Marineta ( subota, 10,00 )
Split - Tromont ( subota, 12,00 )
Le Meridien Zagvozd – Art hotel ( nedjelja, 10,00 )
c/b"Tenis" - Pomak ( nedjelja, 11,00 )
Špinut - Dubrovnik ( nedjelja, 09,00 )
Orebić – Brda ( subota, 10,00 )
Firule - Praćka ( subota 11,00 )

III međukolo 13/14.11.2010.
Split – Orebić ( subota 12,00 )
Špinut – Praćka ( nedjelja 09,00 )
Neretva – Brda ( subota,10,00 )
Dubrovnik - Firule ( subota,11,00 )
-------------------------------------------------------------------------------

IV KOLO 20/21.11.2010.
Tromont - Neretva ( nedjelja, 11,00 )
Marineta - Dubrovnik ( subota 10,00 )
Art Hotel - Split ( subota 11,00 )
Pomak – Le meridian Zagvozd ( nedjelja, 10,00 )
c/b"Tenis" - Špinut ( nedjelja, 11,00 )
Praćka - Orebić ( subota, 09,00 )

IV međukolo 27/28.11.2010.
Orebić – Dubrovnik ( subota, 10,00 )
Praćka – Marineta ( subota 09,00 )
Brda – Tromont ( nedjelja, 11,00 )
Firule - Art hotel ( subota 10,00 )

Preostalih 5 kola i međukola od ožujka do lipnja 2011-te.
- 10:53 - Komentari (3) - Isprintaj - #

03.09.2010., petak

Dalmatinska veteranska tenis Liga VII - 2011.

Obavijest:

- sastanak voditelja ( kotizacija + popis igrača )
dne. 20.09.2010., ponedjeljak, u 18,00 sati, kafić Nostradamus ( iza HNK )

- parovi s obratnim domaćinstvima, kao lani

1.kolo 25/26.09.2010.
2.kolo 9/10.10.2010.
3.kolo 23/24.10.2010.
4.kolo 6/7.11.2010.
5.kolo 20/21.11.2010.

- nova je ekipa "Orebić" , t/k "Praćka"( povratnik ) i Brda ( povratnik ).

- u cilju što odgovornijeg odvijanja Lige VII predlažem da prvaka odredi 10 kola bez razigravanja, jer time svaki meč dobiva na važnosti. O ovome će odlučiti većina na sastanku voditelja.

Molim voditelje da provjere termine i da mi jave ukoliko su u nemogućnosti biti domaćinima, kao npr. - 9/11.10.2010. Stobreč, turnir djece do 14 god.
- 14:09 - Komentari (3) - Isprintaj - #

15.06.2010., utorak

Finale Tenis Lige 2010

Evo nekih slika sa finala tenis lige 2010:

[IMG]http://img101.imageshack.us/img101/5009/fotografija093.jpg[/IMG]

Prvaci za 2010. godinu; lavovo iz Zagvozda

[IMG]http://img43.imageshack.us/img43/5468/fotografija092.jpg[/IMG]

Finalisti 2010. godine

[IMG]http://img824.imageshack.us/img824/4599/fotografija091.jpg[/IMG]

Kapetan Ban preuzima pehar (Stipe-Buja se ne vidi)


- 14:39 - Komentari (1) - Isprintaj - #

14.06.2010., ponedjeljak

Pobjednik LIGE VI - LavMeridien Zagvozd

Nakon muška, nikada izvjesnijeg finala, s 8 : 1 ( Durdov ) pobijedila je ekipa
LavMeridien Zagvozd, iliti Lavovi iz Zagvozda ( po Bulji ) i tako s ukupnih 2:1 u razigravanju zasluženo osvojila naslov.

Poslije finala obje ekipe su otišle na ručak i veselo-sportski okončale
i ovu godinu ugodna rekreativno-veteransko dalmatinskoga tenisijanja. ( možda i Pelješac ... )

Ovogodišnje natjecanje je proteklo s najmanje neopravdano odgođenih
mečeva, s nimalo namještanja, pa se odluka o neigranju polufinala pokazala ispravnom. S toga, predlažem voditeljima svih ekipa da se dogodine finale ne igra, već da pobjednika odluči sama liga.

Srdačan pozdrav.
- 09:47 - Komentari (0) - Isprintaj - #

31.05.2010., ponedjeljak

LIGA VI - konačna tablica + treća najveća za prvaka

odigran je drugi meč između ponajboljih ekipa Tromont i LavMeridienZagvozd,
te kako je rezultat bio 2:7, i obje ekipe sada imaju po jednu pobjedu,
za 2 tjedna ( 13.06.2010. nedjelja 11.sati ) ima se odigrati posljednji meč ( Stobreč ) koji će odlučiti prvaka LIGE VI.


1. TROMONT (9/9) 27 bodova 60:21 (+39)
2. ZAGVOZD-LAV (7/9) 23 boda 59:22 (+37)
3. DUBROVNIK (7/9) 23 boda 45:36 (+9)
4. PEKA (5/9) 19 bodova 44:37 (+7)
5. ŠPINUT (4/9) 17 bodova 41:40 (+1)
6. MARINETA (4/9) 17 bodova 35:46 (-11)
7. ART HOTEL (4/9) 16 bodova 36:45 (-9)
8. FIRULE (3/9) 15 bodova 29:52 (-23)
9. NERETVA (2/9) 13 bodova 31:50 (-19)
10. SPLIT (0/9) 9 bodova 27:63 (-36)

zadnje, 9. kolo
Art hotel - Špinut 0:9 ( neodigrano)
Split - Neretva 3 : 6
Le Meridien Zagvozd - Split 7:2
Firule - Marineta 5:4
Peka - Tromont 4:5

Le Meridien Zagvozd - Dubrovnik 9:0

( pobjeda 3, poraz 1, neodigrano 0 - bodova )
- 15:14 - Komentari (0) - Isprintaj - #

24.05.2010., ponedjeljak

korak, dva, do prvaka Lige VI

1. TROMONT (9/9) 27 boda 60:21 (+39)
2. ZAGVOZD-LAV (7/9) 23 bodova 59:22 (+37)
2. DUBROVNIK (7/9) 23 boda 45:36 (+9)
4. PEKA (5/9) 19 bodova 44:37 (+7)
5. ŠPINUT (4/9) 17 bodova 41:40 (+1)
5. ART HOTEL (4/9) 17 bodova 36:45 (-9)-
5. MARINETA (4/9) 17 bodova 35:46 (-11)
8. FIRULE (3/9) 15 bodova 29:52 (-23)
9. NERETVA (1/8) 10 bodova 25:47 (-22)
10. SPLIT (0/8) 8 bodova 24:57 (-33)

Art hotel - Špinut 0:9 ( meč se nije odigrao)
Split - Neretva ( subota 11 sati, 29.05)
Le Meridien Zagvozd - Split 7:2
Le Meridien Zagvozd - Dubrovnik 9:0 (6:0 singl)
Firule - Marineta 5:4
Peka - Tromont 4:5

Razigravanje za prvaka: drugi meč : 30. svibanj, 2010., nedjelja u 11 sati,
eventualni treći meč : 13. lipanj, 2010. ( određuje Tromont, da li Stobreč ili Firule )



- 11:41 - Komentari (10) - Isprintaj - #

10.05.2010., ponedjeljak

TABLICA prije zadnjeg IX. kola

1. TROMONT (8/8) 24 boda 55:17 (+38)
2. DUBROVNIK (7/8) 22 boda 45:27 (+18)
3. PEKA (5/8) 18 bodova 40:32 (+8)
4. ZAGVOZD-LAV (5/7) 17 bodova 43:20 (+23)
5. ART HOTEL (4/8) 16 bodova 36:36 (+0)
6. MARINETA (4/8) 16 bodova 31:41 (-10)
7. ŠPINUT (3/8) 14 bodova 32:40 (-8)
8. FIRULE (2/8) 12 bodova 24:48 (-24)
9. NERETVA (1/8) 10 bodova 25:47 (-22)
10. SPLIT (0/7) 7 bodova 22:50 (-28)


VII kola
Peka - Dubrovnik 4:5
Le Meridien Zagvozd - Split (odgođeno za 23.05 nedjelja - teren bio mokar)

VIII kolo
Tromont - Art hotel 8:1 (singl 5:1)


- 10:53 - Komentari (2) - Isprintaj - #

04.05.2010., utorak

Sveti Dujam

mali predah prije svršetka Lige VI napravljen je međunarodnim turnirom Sv.Duje u Splitu, pa evo nekih finalnih rezultata:
+55 singl muški Gračić( BiH ) : Ilovar ( Slo ) W.O.
+45 singl muški Curavić : Ščepanović 6:2, 6:3
+ 35 singl muški Politeo : Durdov 4:6, 7:5, 10:5
parovi muški Drlje/Politeo: Maestro/Ščepanović 6:1, W.O.
parovi mix Kusić/Štimac : Ščepanović/Hajdi ( nije još odigrano )
- 13:24 - Komentari (0) - Isprintaj - #

26.04.2010., ponedjeljak

VIII kolo - rezultati i trenutna tablica

VIII kolo 24/25. travanj, 2010
Neretva - Le Meridan Zagvozd 2:7
Dubrovnik - Firule 6:3
Marineta - Peka 6:3
Tromont - Art hotel ( Nike turnir, odgođeno za 09.05. nedjelja, 11 sati )
Špinut - Split 5:4

od prije ...
Le Meridien Zagvozd - Split ( kiša, odgođeno za 09.05. u 11 sati )
Peka : Dubrovnik ( odgođeno za 09.05. u 11 sati )

TABLICA nakon nepotpunog VIII kola

1. TROMONT (7/7) 21 bod 47:16 (+31)
2. DUBROVNIK (6/7) 19 bodova 40:23 (+17)
3. ZAGVOZD-LAV (5/7) 17 bodova 43:20 (+23)
4. PEKA (5/7) 17 bodova 36:27 (+9)
5. MARINETA (4/8) 16 bodova 31:41 (-10)
6. ART HOTEL (4/7) 15 bodova 35:28 (+7)
7. ŠPINUT (3/8) 14 bodova 32:40 (-8)
8. FIRULE (2/8) 12 bodova 24:48 (-24)
9. NERETVA (1/8) 10 bodova 25:47 (-22)
10. SPLIT (0/7) 7 bodova 22:50 (-28)

IX kolo 15/16. svibanj, 2010.
Split - Neretva ( subota, 1o sati )
Le Meridien Zagvozd - Dubrovnik ( nedjelja, 10 sati )
Firule - Marineta ( subota, 10 sati )
Peka - Tromont ( subota, 1o sati )
Art hotel - Špinut ( subota, 10 sati )

Razigravanje za prvaka: drugi meč : 29/30. svibanj, 2010.
eventualni treći meč : 12/13. lipanj, 2010.

- 11:22 - Komentari (0) - Isprintaj - #

21.04.2010., srijeda

Tablica prije VIII kola

1. TROMONT (7/7) 21 bod 47:16 (+31)
2. DUBROVNIK (5/6) 16 bodova 33:21 (+12)
2. PEKA (5/6) 16 bodova 33:21 (+12)
4. ART HOTEL (4/7) 15 bodova 35:28 (+7)
5. ZAGVOZD-LAV (4/6) 14 bodova 36:18 (+18)
6. MARINETA (3/7) 13 bodova 25:38 (-13)
7. FIRULE (2/7) 11 bodova 22:41 (-19)
8. ŠPINUT (2/7) 11 bodova 27:36 (-9)
9. NERETVA (1/7) 9 bodova 23:40 (-17)
10. SPLIT (0/6) 6 bodova 18:45 (-27)

VIII kolo 24/25. travanj, 2010
Neretva - Le Meridan Zagvozd (subota, 10 sati )
Dubrovnik - Firule ( subota , 10 sati )
Marineta - Peka ( subota, 10 sati )
Tromont - Art hotel ( Nike turnir, prebačeno, 09.05. nedjelja, 11 sati )
Špinut - Split ( nedjelja, 10 sati )

IX kolo 15/16. svibanj, 2010.
Split - Neretva ( subota, 1o sati )
Le Meridien Zagvozd - Dubrovnik ( nedjelja, 10 sati )
Firule - Marineta ( subota, 10 sati )
Peka - Tromont ( subota, 1o sati )
Art hotel - Špinut ( subota, 10 sati )

Razigravanje za prvaka: drugi meč : 29/30. svibanj, 2010.
eventualni treći meč : 12/13. lipanj, 2010.

Kompletirano je VI kolo

Neretva - Peka 2:7
Dubrovnik - Art hotel 5:4
Marineta - Tromont 2:7
Split - Firule 3:6
Špinut - Le Meridian Zagvozd 2:7
- 08:25 - Komentari (0) - Isprintaj - #

13.04.2010., utorak

Liga VI, 7. kolo


Tablica nakon nepotpunog VI i VII kola
Molim sve voditelje ekipa da mi jave rezultate odgođenih susreta na e-mail ili na mobitel. Hvala!

1. TROMONT (7/7) 21 bodova 47:16 (+31)
2. DUBROVNIK (5/6) 16 bodova 33:21 (+12)
3. ART HOTEL (4/7) 15 bodova 35:28 (+7)
4. PEKA (4/5) 13 bodova 26:19 (+7)
5. MARINETA (3/7) 13 bodova 25:38 (-13)
6. ZAGVOZD-LAV (3/5) 11 bodova 29:16 (+13)
7. FIRULE (2/7) 11 boda 22:41 (-19)
8. ŠPINUT (2/6) 10 boda 25:29 (-4)
9. NERETVA (1/6) 8 bodova 21:33 (-12)
10. SPLIT (0/6) 6 boda 18:45 (-27)

Rezultati VII kola
10/11.travanj, 2010.
Firule - Neretva 6:3
Peka - Dubrovnik (odgođeno za ... ? )
Art hotel - Marineta 7:2
Le Meridien Zagvozd - Split (odgođeno za 09.05. zbog kiše)
Tromont - Špinut 7:2


- 10:13 - Komentari (2) - Isprintaj - #

27.11.2009., petak

I,II,III i IV kolo

drugi dio Lige počinje sredinom ožujka, 2010,
a raspored ( po Bergeru ) će biti postavljen nakon odigravanja svih susreta prvog dijela.

IV KOLO 07/08.11.2009.
Neretva - Tromont 2 : 7
Dubrovnik - Marineta 6 : 3
Split - Art Hotel 2 : 7
Le Meridian Zagvozd - Peka 7 : 2
Špinut - Firule 6 : 3

III KOLO 17/18.10.2009.
Marineta - Neretva 3 : 6
Tromont - Split 6 : 3
Art hotel - Le Meridien Zagvozd 3 : 6
Peka - Firule 6 : 3
Dubrovnik - Špinut 5 : 4

II KOLO 10/11.10.2009.
Neretva - Dubrovnik 3 : 6
Split - Marineta 4 : 5
Le Meridien Zagvozd - Tromont 3 : 6
Firule - Art hotel 4 : 5
Špinut - Peka 3 : 6

I KOLO 26/27.09.2009.
Neretva - Špinut 3 : 6
Dubrovnik - Split 8 : 1
Marineta - Le Meridien-Zagvozd 5 : 4
Tromont - Firule 8 : 1
Art hotel - Peka 4 : 5


- 09:36 - Komentari (0) - Isprintaj - #

03.11.2009., utorak

IV kolo

IV KOLO 07/08.11.2009.
Neretva - Tromont 2 : 7 - nakon 2 ( dobili Prce, Ćavar ): 4 u singlu ( Drlje i Politeo dobili u trećem setu), sva tri para dobio gost. -
Dubrovnik - Marineta 6 : 3
Split - Art Hotel 2 : 7
Le Meridian Zagvozd - Peka 7 : 2 ( Juretin, Tominić )
Špinut - Firule kod 6 : 3


- 08:20 - Komentari (3) - Isprintaj - #

<< Arhiva >>

Creative Commons License
Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Dijeli pod istim uvjetima.

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se