Triatlon-novosti
Hvala svima na prijavama!
Raspored slijedi u nastavku poruke ili u fb bilješci i na blogu Kocke.
Nalazimo se u subotu točno u 11:40 h na terasi hotela Padova. Triatlon završava u 17 h.
Ponesite kapu i kremu za sunčanje da nam se ne dogode nuspojave ;).
U rasporedu je VAŽNO DA ZAPAMTITE SVOJ BROJ GRUPE I POZICIJU NA KOJOJ SE NALAZITE. Bilo bi dobro da prepišete opis posla i vremena koja su dodana svakoj grupi. To su očekivana vremena prolaska natjecatelja i ona uvelike olakšavaju vaš posao na triatlonu.
Ukoliko je došlo do kakvih grešaka u slaganju grupa, molim vas da mi se javite ili u inbox ili na broj moba 095 3377330.
Hvala vam!
Vidimo se u subotu u 11:40 :)!
Trčanje:
1. Tranzicija-obala ispred hotela Padova,
12:30-16:45
Elena Perkić
Paula Dumenčić
Anamarija Tariba
Elena Staničić
Elena Perkić
+točka 33 do 14 h
2. Lukobran- kontrola okreta aquatlona za djecu/trčanje/, 1 krug
i kontrola okreta triatlona za djecu /trcanje/, 1 krug
+zapisničar okreta aquatl. za djecu (trčanje) i triatlona za djecu (trčanje)
13:00-13:10, 13:20-13:40
kasnije preseljenje na zonu tranzicije, točka 1
Magdalena Megy Mahić
Antonio Budeš
Petra Ribarić
3. Parking Ivići
13:20-13:40, 13:55-14:50, 15:35-16:45
Nika Komarić
Dharma Grubišić
Ena Šimičić
4. Autoservis
13:20-13:40, 13:55-14:40
Emanuel Vidas
Franko Antešić
Philip Adalbert Lončar
5. Benzinska stanica Rab-jug i sjever
13:20-13:40, 13:55-14:40
Ana Marija Bukvić
Stella Sušić Načeta
Sarah Ahmad
6. parking marina jug i sjever
13:20-13:40, 13:55-14:50, 15:35-16:45
Kristofor Gulić
Karlo Španjol
Loreno Grgurić
Dario Imširović
7. Blato kontrolor prometa
Kontrolor okretai zapisničar triatlona za djecu bicikla-2 kruga
i kontrolor okreta i zapisničar supersprint triatlona bicikla-5 krugova
13:20-13:40, 13:55-14:40,
Anabella Milivojević
Viktor Lončarić
Marta Valovičić
Ana Vujić
8. Parking ispred osnovne škole
14:15-14:50, 15:35-16:45
Leon Ilijić
Paulo Škibola
Aleksandar Kocić
9. Dm
14:15-14:50, 15:35-16:45
Amanda Staničić
Antonela Pirić
10. Pješački prijelaz parka Boškopini
14:15-14:50, 15:35-16:45
Ana Marija Strenja
Klaudija Kordić
11. Vrata hotela Imperial- i parking hotela Istra
14:15-14:50, 15:35-16:45
Ivana Dudić
Bruna Kordić
Vanesa Pavičić
Nika Dumić
12. Zavoj prema teniskim terenima
14:15-14:50, 15:35-16:45
Maja Jusić
Paula Guščić
13. Tenis-brojač okreta i zapisničar -supersprint triatlon-1 krug, sprint triatlon 2 kruga
14:15-14:50, 15:35-16:45
Tia Komarić
Dora Valovičić
Paola Dundović
Karmen Vidas
Bicikla:
14. Parking iza spomenika-konrola zabrane prometa
13:20-13:40, 13.55-14:40, 15:05-16:20
Pia Beg
Patricia Grgurić
Eni Javoran
15. Raskrsnica iznad plaže:kontrola zabrane prometa (gornja cesta, rent a bike, donja cesta)
13:20-13:40, 13.55-14:40, 15:05-16:20
Paula Jurić
Lorena Pahljina
Kristina Penava
16. Market padova 1 i parking iza marketa
13:55-14:40, 15:05-16:20
Andro Presečki
Karlo Matušan
Maja Lončarević
17. Ulaz na parking hotela Padova-donji i gornji
13:55-14:40, 15:05-16:20
Lucija Krstaš
David Pahljina
18. Raskrsnica Padovani -iz smjera autokampa, iz smjera Snuge, iz smjera Brne -----)
iz smjera autokampa 13:55-14:40, 15:05-16:20,
iz smjera Brne (usmjeruje bicikle prema Vilmi) 13:55-14:40
iz smjera Snuge (usmjeruje bicikle prema Vilmi) 13:55-14:40
iz smjera Brne (usmjeruje bicikle prema Snugi) 15:05-16:20
Dora Maškarin
Martina Novotny
Lea Kordić Gružić
David Peranić
19. Raskrsnica Brna jug i sjever-usmjeruje bicikle prema Vilmi
13:55-14:40, 15:05-16:20
Suzana Krstinić
Andrea Tomulić
Josipa Krišković
Adrijana Španjol
20. Raskrsnica Snuga iz smjera Barbata, sjevera, Mundanija, Raba, Padovana
13:55-14:40, 15:05-16:20
Dominique Javoran
Karlo Rezdeušek
Sarah Katharina Lončar
Andrija Pahljina
Anja Kurelić
Dora Šimičić
Ana Kanisek
21. Od prilaza Vilma do raskrsnice Padova 1
13:55-14:40,
Petra Pahljina
Eni Kaštelan
Tara Tariba
Lea Vidas
Melanie Šimičić
Franciska Mahić
Klara Kocić
Mirela Triskoli
Klara Kovacs
22.Prilaz sa banjolske crkve
15:05-16:20
Stella Perčinić
Ena Škibola
23. Prilaz sa autokampa
15:05-16:20
Magdalena Dumenčić
Lorena Ribarić
24.Prilaz restorana Banjol
15:05-16:20
Mirna Bravarić
Petra Beg
+13:00-14:00 podijela medalja djeci
25.Prilaz granica Banjol-Barbat
15:05-16:20
Stjepan Vidas Ružić
Luka Šimičić
26. Benzinska stanica Banjol-jug i sjever
15:05-16:20
Katarina Mikelić
Marija Magdalena Matić
Anamarija Lupić
Ive Lončarević
27. Prilaz Štokali
15:05-16:20
Fabio Matušan
Valentino Ribarić
28.Prilaz sa Barbatskog doma
15:05-16:20
Karmen Gabrić
Petra Španjol
29. Prilaz Perkići
15:05-16:20
Cristofer Milivojević
Tomislav Blagdan
30. Prilaz Kaštel
15:05-16:20
Antonio Matušan
Dominik Debelić
Antonio Perčinić
31.Prilaz Perani
15:05-16:20
Ananda Debelić
Lucija Krunić
32.Prilaz Rab info-autobusno okretište
15:05-16:20
Tea Ribarić
Leonarda Ivić
+ 13:00-14:00 podijela medalja djeci
33.Prilaz prije autobusnog okretišta prije Rab info
15:05-16:20
Krsto Valovičić
Ivan Blagdan
Josip Pahljina
+ do 14 h u zoni tranzicije (točka 1)
34. Parkiralište kod lovci s obje strane ceste
15:05-16:20
Luka Ribarić
Magdalena Staničić
Lorena Margeta
Toni Ribarić
35.Raskrsnica Pudarica
15:05-16:20
Sara Štokić
Nikolina Peran
Niko Štokić
36. Mišnjak, kontrola okreta i zapisnik
sprint triatlon-1 krug
15:05-16:20
Manuela Halović
Sanja Grozdanić
pisanje brojeva natjecatelja-12:00
< | lipanj, 2012 | > | ||||
P | U | S | Č | P | S | N |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
Novaplus.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv
Blog Udruge za djecu i mlade Kocka
«Život nije imati dobre karte, nego s lošim kartama odigrati dobru igru.»
Robert Louis Stevenson
Kvaliteta poteza koje poduzimamo u životu ne ovisi isključivo o nama i našim sposobnostima, već je i ono što nam društvo omogućava i nudi kao pomoć jednako toliko važno.
kontakt e-mail: udruga.kocka@yahoo.com
tel: 0953377330
0953377331
Ž-R: 2402006-1100524307 otvoren kod Erste & Steiermarkische bank d.d.
Udruga za djecu i mlade Kocka je nevladina, neprofitna, volonterska udruga osnovana s ciljem pomoći djeci i mladima u stvaranju uvjeta za svrhovit, cjelovit i samostalan život u društvu.
Korisnici kroz sudjelovanje u pojedinačnim programima dobivaju mogućnost upoznavanja sebe, vlastitih želja i potreba, razvijanja samopoštovanja, te pozitivne slike o sebi čime se razvija svijest o mogućnosti odabiranja dugoročno kvalitetnih izbora za život osobe, te prevenira odabir rizičnih i nepoželjnih ponašanja. Prema potrebama i interesima djece i mladih nastoji se organizirati radionice različitog tipa, predavanja, edukacije, okrugle stolove, i slične aktivnosti vođene od strane za to stručnih osoba i mladih.
Udruga uvažava individualne specifičnosti svake pojedine osobe, potiče toleranciju, te pokušava omogućiti djeci i mladima aktivno su-kreiranje stvari od njihova interesa.
Očekivana dobit od djelatnosti Udruge jest veći broj osnažene djece i mladih, više univerzalnih i selektivnih učinkovitih programa prevencije, veća uključenost djece i mladih u vlastiti razvoj, te veća senzibilizacija obitelji i zajednice za potrebe i probleme djece i mladih.
Bilo da ste roditelj ili dijete, a realizaciju ciljeva Udruge smatrate potrebnima i ciljeve zanimljivima, očekujemo Vas u našim prostorijama!.
Pravobranitelj/ica za djecu
Pravobranitelj/ica za ravnopravnost spolova
Anđeli čuvari
Hrabri telefon
Volonterski centar Zagreb
Mreža mladih Hrvatske
Stipendije
Hrvatska udruga za stručnu pomoć djeci s posebnim potrebama
Društvo za psihološku pomoć
Portal dijete
Smart
Blog, Hip-Hop & Breakdance Udruga za djecu i mlade Kocka
Nacionalni savez mladih Hrvatske
Zakon o volonterstvu