Verpakovskis

petak, 11.01.2008.

Neka, neka, nek se zna, sjebali smo Dinama!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nogometaši Hajduka osvojili su Dvoransko nogometno prvenstvo Hrvatske.
Nakon jučerašnjeg lošeg dana, naši igrači danas su opravdali svoj renome, te su u polufinalu bili bolji od Dinama s 2:1. S dva eurogola hajdučkog srca Hrgovića i Rukavine Hajduk je vodio rezultatom 2:0, sve do dvije minute prije kraja, kada je Carlos smanjio i postavio konačan rezultat od 2:1 iz kaznenog udarca. Par sekundi prije kraja susreta nekoliko igrača Hajduka i Dinama poguralo se, pa su bili i kažnjeni. Na sreću bez sankcija za finalni ogled sa Zagrebom, koji je u svom polufinalnom susretu bio bolji od Intera s 3:0.
U finalnom susretu Zagreb je poveo pogotkom Ibričića sredinom drugog dijela, da bi Hrgović izjednačio samo minutu prije kraja, nakon asistencije Linića.
Nakon izvođenja deveteraca Hajduk je slavio osvojivši Dvoransko prvenstvo po prvi puta.
Pogodili su Bušić, Buljat, Rukavina, Cernat i Hrgović, dok je Hajdukov vratar Varvodić obranio udarac Brkljače.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Senijad Ibričić iz Zagreba, najbolji vratar je Hajdukov Miro Varvodić, dok je najbolji strijelac igrač Zadra, Marin Tomasov.

Evo jedna nova pjesma "Makedonija navija za vas" od Tose!!!!!!!