=================

MUŠKA EKIPA:

Zapovjednik: Josip Trzun

Strojar: Sven Milić

Teklić: Neven Ban

N1: Nikola Kovačić

N2: Ivan Jurković

V1: Mario Rumenović

V2: Nikola Huzjan

C1: Domagoj Razum

C2: Filip Ljubotina

ŽENSKA EKIPA:

Zapovjednik: Tihana Dačnik

Strojar: Ivana Čuk

Teklić: Martina Trzun

N1: Maja Posilović

N1: Monika Pupavac

N2: Andrea Andrić

N2: Jelena Jelačić

V1: Martina Peharec

V2: Matea Pupavac

C1: Antonija Kovačić

C2: Sara Milić

=================

2. ŽENSKA EKIPA:

Zapovjednik: Andrea Ričković

Strojar: Sanja Gorjan

Teklić: Martina Gorjan

N1: Marijana Strunje

N2: Barbara Čuk

V1: Kristina Gregurin

V2: Ivana Humski

C1: Marina Trčak

C2: Danijela Gorjan

=================

2011:

REZULTATI - ŽA
Natjecanje Osv. mjesto
2. Zimski kup Johovca 2., 8.
2. kup Zelina 5..
Oštarije 1.
Vranjic 4.
Deanovec 1.
Hruševec Kupljenski 1., 3.

REZULTATI - MA
Natjecanje Osv. mjesto
2. Zimski kup Johovca 13.
2. kup Zelina 26..
Oštarije 11.
Vranjic .
Deanovec 12.
Hruševec Kupljenski 10., 11.

2010:

Rezultati - ŽA
Natjecanje Osv. mjesto
Zimski kup Johovca 1.
Zimski kup - Paukovec 5.
Oštarije 2.
Oštarije - Superkup 2.
Deanovec 4.
Gradsko natjecanje 1.
Sisak 1.
Bobovec 1.
Otok Samoborski 1.
Donja Gračenica 2.
Lekenik 2.
Paukovec 5.
Bregana 1.
Bobovica 1.
Sv. Nedelja 1.
Buševec 1.
Bijela Gorica 1.
Haganj 1.
Odranski Obrež 1.
Andrilovec 2.
Majšperk (Slo) 1.
Beravci 1.
Beravci - superkup 1.
Prosinec 1.
Molvice 1.
Dubravica 2.
Našice 1.
Vučilćevo 1.
Obedišće 2.
Čazma 1.
Rezultati - MA
Natjecanje Osv. mjesto
Zimski kup Johovca 7.
Zimski kup - Paukovec 23.
Oštarije 13.
Deanovec 13.
Gradsko natjecanje 1., 3.
Sisak 2.
Kerestinec 5.
Otok Samoborski 6.
Donja Gračenica 7.
Zdenci 5., 6.
Paukovec 25.
Kaštel Sućurac 7.
Staro Čiče 7.
Buševec 14.
Bijela Gorica 11.
Haganj 6.
Odranski Obrež
Klokočevac 4.
Beravci 1.
Prosinec 4.
Dubravica 8.
Vučilćevo 4.
Obedišće 3.
REZULTATI - DM
Natjecanje Osv. mjesto
Koprivnica
Gradsko natjecanje 1.
Bistra 4.
Ostrna 2., 6.
Ježevo 4.
Bobovec 1.
Dragonožec 4.
REZULTATI - DŽ
Natjecanje Osv. mjesto
Gradsko natjecanje 2.

=================

2009

REZULTATI - ŽA
Natjecanje Osv. mjesto
Kaštel Sućurac 2.
Oštarije 4.
Deanovec 2.
Sisak 2.
Bobovec 1.
Beljevina 1.
Lekenik 1.
Beravci 1.
Paukovec 2.
Bobovica 1.
Bijela Gorica 1.
Odranski Obrež 1.
Haganj 1.
Zbelava 1.
Donje Mekušje 1.
Andrilovec 1.
Otok 1.
D. Gračenica 2.
D. Trebarjevo N/A
Dubravica 2.
Dragonožec 4.
Sv. Nedelja 3.
Zaprešić 6.

REZULTATI - ŽA2
Natjecanje Osv. mjesto

N. Vinodolski

6.
Molvice 2.
Đakovo 9.

REZULTATI - MA
Natjecanje Osv. mjesto
K. Sućurac 7.
Oštarije 7.
Sisak 6.
Bobovec 10.
Paukovec 22.
Bregana 9.
Buševec 10.
Haganj 5.
Hrženica 7.
Otok 7.
Prosinec 5.
Dubravica 10.
Našice 3.
Sv. Nedelja 9.
Čazma 4.
Zaprešić 12.

REZULTATI - DJEVOJČICE
Natjecanje Osv. mjesto
Novaki Oborovski 3.
Bistra 3.
Bobovec 5.
Laktec 8.
Županijsko 18.
Pavlovec 7.
http://www.blog.hr/img/hr/system/loading-spremi.gif
REZULTATI - DJEČACI
Natjecanje Osv. mjesto
Novaki Oborovski 2.
Bistra 7.
Bobovec 5.
Laktec 6.
Bijela Gorica 2.
Bijela Gorica 5.
Otok 1.
Dubravica 6.
Dubravica 7.
Županijsko 41.
Pavlovec 8.

DVD Zaprešić

24.07.2010., subota

Post No. 120

Eto.. prošlo je već (nekoliko) natjecanja, a nikakva glasa ovdje..

Poslije "Paklenog" vikenda - Donja Gračenica/Lekenik/Zdenci/Paukovec, slijedilo je malo olakšanje sa samo po dva natjecanja u vikendu (jedno u subotu i jedno u nedjelju).

Prvo je došla na red Bregana.. Nastup ŽA ekipe, i rekord.. 37.5s, te je time konačno i njima krenulo na vremena ispod 40.. Vrijeme dovoljno za 1. mjesto, dok se na drugome mjestu našao Buševec sa također odličnim vremenom od 38.5s.. U MA kategoriji prvi je bio DVD Otok..
U Nedjelju nastup u Bobovici (ŽA - 40s, 3. puta osvojen prijelazni pehar) i Sv. Nedelji (39s, 1. mjesto), dok je MA ekipa putovala autocestom iz Kaštel Sućurca prema Starom Čiču, gdje su uz pokoju grešku na kraju završili na 7. mjestu..

Prošlog vikenda - subotnji nastup u Buševcu, cure - 39,7s, 1. mjesto, dečki - ukupno 14. mjesto, a u nedjelju Bijela Gorica (MA 43+5, ŽA - 40,2, čime je 4. puta zaredom osvojeno 1. mjesto na kupu Bijele Gorice, a nakon toga, također 1. mjesto i u potezanju užeta)..Također, čestitke i Paukovcu na prvim mjestima na oba natjecanja..

Sad slijede još natjecanja u Hagnju, Odranskom Obrežu i Andrilovcu. Nakon toga zasluženi odmor u Fažani pred završetak ljetne natjecateljske sezone..

- 16:45 - Komentari (0) - Isprintaj - #

<< Arhiva >>

Creative Commons License
Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Dijeli pod istim uvjetima.

< srpanj, 2010 >
P U S Č P S N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

E-mail:

DVD Zaprešić

Linkovi

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se