KK KAŠTELA

četvrtak, 31.08.2006.

TROGIR- KAŠTELA 72-93 (43-36)

prva pobjeda nase ekipe u ovogodisnjoj seriji prijateljskih.. bio sam je i najavio jucer na blogu.. iako su domaci bili oslabljeni mislim da ne bi uspjeli danas da dodju do pobjede id a su bili kompletni...utakmica je 27 minuta bila neizvjesna kastelani su igrali na mahove ali sa starim boljkama ziceri, gradjenje u obrani,. poluvrijeme je zavrsilo sa +3 u nasu korist (43-46) cestim izmjenama pokusaavo asm pronaci idealnu petorku i to je uspjelo krajem trece kad su fajteri na parketu pomeli domace..u 28. minuti je bilo 55-59 da bi se na nakraju trece rezultat digao na 55-64, i nastavilo se u tom ritmu domaci su pukli...sljedece 4 minute 55-69 , 55-72 i 55-77.. i onda zadovoljni rezultatom ponovo pocinju igrati sa pola snage i propusno u obrani i rezultat je odamh kreno u suprotnom smjeru pao na +14 nakon time outa i porcije (zasluzene) jakom obranom opet se podize rezulatat na plus 20.. i konacnih 72-93.. jako lijepa i gledljiva utakmica.
MARIN D 2 (toga kosa nema u zapisniku?)
danas je jednu odlicnu partiju pruzio borbeni ŠIMOVIĆ, i u napadu i u obrani, peric je imao dvocifrenu brojku skokova, goreta i vukasovic su lucidno proigravali ali i poentirali, efikasni Marin je izbuzao trogirane , Borozan je takodjer odigrao najbolju partiju do sada u nasem dresu, Bosancica danas nije islo..lopta nikako u kos, trudio se ali nije islo(zamjerke na obranu danas je prihvatio i u zadnjem dijelu tekme je korektno to obavio) naravno da je bilo i losijih strana, ali manje nego do sada forma se podize, ali najvise se mozemo jos digniti u podrucju obrane jer i danas su mi pokazali da mogu igrati obranu ako je žele igrati..a nakon dobre obrane koja je temelj razvija se i dobar napad......
nivo nase obrane ce podici novi igrac koji nam je prisao i od sutra pocinje trenirati, rijec je o igraču KK SPLITA rodjenom 1989. godine . on ulazi na mjesto Klismanica koji nije odradio ove treninge sa nama u zadovoljavajucem ritmu i kolicini. i klismanic i taj igrac splita su 89 godista tako da se ovim činom neće povecati broj igraca 89 godista. bice samo taj "splico".. o kome je rijec drugi puta..smijeh
u svakom slucaju s njime cemo biti mnogo jaci u obrambenom dijelu ali i u napadackom.

I SVEMU OSTALOME ŠTA SPADA U SPORT
    TO RADE LJUDI KOJI VOLE OVAJ KLUB I SPORT OPĆENITO.
    *******************
    blog uređuju:
    NEBA****(blog)
    TONKO***(blog)
    DRAZY***(forum)
    EDDIE****(forum)
    HOĆEŠ BIT KOŠARKAŠ? VJEŽBAJ NAJVAŽNIJI I NAJJAČI MIŠIĆ U TIJELU.........MOZAK! A DRUGE PUSTI DA IDU U TERETANU...
    Sportski krugoval K-7
    ZA SLUŠATI JE POTREBAN WINAMP PLAYER!
    radio K 7 ! prvi sportski internet radio u hrvata!
    možete se i zezati al to je tako. K 7 !!

sve sta spada u sport i dobre vibracije sa naglaskom na lokalnu razinu..

sve informacije u svezi sporta(lokalnog) fotke obavjesti rezultate saljite na mail