V.T.K. Marineta Makarska http://blog.dnevnik.hr/tenis-veterani

utorak, 30.09.2014.

Napomena

Spisak ekipa i pojedinaca koji igraju za njih se nalazi na desnom dijelu stranice!!!
Bilo kakve dodatne izmjene će se isključivo tamo korigirati

30.09.2014. u 12:52 • 0 KomentaraPrint#^

<< Arhiva >>

Creative Commons License
Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Dijeli pod istim uvjetima.

< rujan, 2014  
P U S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

LIGA TENISKIH VETERANA- SEZONA 2014/2015

I KOLO 20/21.09.2014

KLAPA - TK RAGUSA 5:4
TK TROMONT - TK ŠPINUT 8:1
TK OREBIĆ - HR.SOKOLOVI
NERETVA - TK SPLIT
VTK MARINETA - TK DUBROVNIK 2:7
MOSTARSKA VRATA - STINICE

II KOLO 04/05.10.2014

HR.SOKOLOVI - KLAPA
STINICE - TK SPLIT
TK ŠPINUT - TK DUBROVNIK
TK RAGUSA - VTK MARINETA
TK TROMONT - NERETVA
MOSTARSKA VRATA - TK OREBIĆ

III KOLO 18/19.10.2014

TK OREBIĆ - TK TROMONT
NERETVA - TK RAGUSA
VTK MARINETA - TK ŠPINUT
TK DUBROVNIK - STINICE
TK SPLIT - HR.SOKOLOVI

KLAPA - MOSTARSKA VRATA

IV KOLO 25/26.10.2014

TK SPLIT - KLAPA
HR.SOKOLOVI - TK DUBROVNIK
STINICE - VTK MARINETA
TK ŠPINUT - NERETVA
TK RAGUSA - TK OREBIĆ
TK TROMONT - MOSTARSKA VRATA

V KOLO 08/09.11.2014

KLAPA - TK TROMONT
TK OREBIĆ - TK ŠPINUT
NERETVA - STINICE
VTK MARINETA - HR.SOKOLOVI
TK DUBROVNIK - TK SPLIT
MOSTARSKA VRATA - TK RAGUSA

VI KOLO 22/23.11.2014

TK DUBROVNIK - KLAPA
TK SPLIT - VTK MARINETA
HR.SOKOLOVI - NERETVA
STINICE - TK OREBIĆ
TK RAGUSA - TK TROMONT
TK ŠPINUT - MOSTARSKA VRATA


DRUGI DIO


VII KOLO

KLAPA - TK ŠPINUT
TK RAGUSA - STINICE
TK TROMONT - HR.SOKOLOVI
MOSTARSKA VRATA - TK SPLIT
TK OREBIĆ - TK DUBROVNIK
NERETVA - VTK MARINETA


VIII KOLO

VTK MARINETA - KLAPA
TK DUBROVNIK - NERETVA
TK SPLIT - TK OREBIĆ
HR.SOKOLOVI - MOSTARSKA VRATA
STINICE - TK TROMONT
TK ŠPINUT - TK RAGUSA


IX KOLO

NERETVA - KLAPA
VTK MARINETA - TK OREBIĆ
TK DUBROVNIK - MOSTARSKA VRATA
TK SPLIT - TK TROMONT
HR.SOKOLOVI - TK RAGUSA
STINICE - TK ŠPINUT


X KOLO

KLAPA - STINICE
TK ŠPINUT - HR.SOKOLOVI
TK RAGUSA - TK SPLIT
TK TROMONT - TK DUBROVNIK
MOSTARSKA VRATA - VTK MARINETA
TK OREBIĆ - NERETVA


XI KOLO

TK OREBIĆ - KLAPA
NERETVA - MOSTARSKA VRATA
VTK MARINETA - TK TROMONT
TK DUBROVNIK - TK RAGUSA
TK SPLIT - TK ŠPINUT
HR.SOKOLOVI - STINICE

Kontakt:

Prijedloge, rezultate ekipa i pojedinaca šaljite na
makarska31@yahoo.com
Hrvoje Milinović 091/5028128

brojac poseta
jeftin web hosting

Ekipe: SEZONA 2014/2015.

TK TROMONT

1. VAJDA IVAN EX
2. MRDULJAŠ DUJE EX
3. BEKAVAC ALEN EX
4. BUBALO PETAR EX
5. DRLJE IVICA
6. ŠUPE JOŠKO
7. DURDOV DANIJEL
8. BUDIMIR DAVOR
9. KUKOČ MARIO
10. JURKOVIĆ JADRAN
11. UJEVIĆ HRVOJE
12. KUKOČ-IVANIŠEVIĆ ZORAN
13. TOMAS DAMIL
14. JURČIĆ IVAN
15. TOMINIĆ BRANKO
16. PEZO DRAŽEN
17. VULETIĆ ANTE
18. DŽAJA IVAN
19. SELAK DAVOR

TK DUBROVNIK

1. POPOVIĆ MARO EX
2. JARAK MARIO EX
3. BUTORAC GORAN
4. BOBIĆ MIŠO
5. ŠNAJDER ROMANO
6. ĐURASOVIĆ TONI
7. DERANJA IGOR
8. BAŠIĆ MARO
9. NOVAKOVIĆ RAO
10. BRNADIĆ VINKO
11. PIKUNIĆ GORAN
12. ĐUHO VESELIN
13. KARAMEHMEDOVIĆ ZENO
14. ŠALJA NIKO
15. KURTELA LOVRO
16. GRBIĆ ZORAN
17. MRKLIĆ MIŠO
18. PAVLOVIĆ ALEKSANDAR

TK ŠPINUT

1. ŠIMIĆ VLADIMIR
2. MAKJANIĆ MISLAV
3. ZORIČIĆ KARLO
4. SIVIĆ DAVOR
5. PARLOV IVICA
6. UJAKOVIĆ HRVOJE
7. KARABATIĆ SINIŠA
8. BEKAVAC CVITAN
9. AVIANI GORDAN
10. DELIĆ JOSIP
11. GRABOVAC MILAN
12. BOJIĆ OLDIN
13. ALJINOVIĆ LEOPOLD
14. BURAZER KRSTO
15. BALJKAS ŽELJKO
16. GILJANOVIĆ MIRKO
17. PETRIĆ IGOR
18. ŠKUGOR ZORAN

NERETVA

1. BABIĆ BORIS EX
2. BAN SERGEJ EX
3. MUSA IGOR
4. JARAK DALIBOR
5. ĆAVAR PATRIK
6. MARKOVIĆ DRAGAN
7. VERAJA JOSIP
8. IVIĆ BOŽIDAR
9. PRCE STIPAN
10. BOROVAC NIKŠA
11. SENTIĆ JERKO
12. MARTINOVIĆ ZORAN

HRVATSKI SOKOLOVI

1. STANIĆ ŽELJKO EX
2. UGRIN ALDO
3. RADIĆ MISLAV
4. GRGIĆ ANTE
5. BOLJAT VEDRAN
6. KUSIĆ STIPE
7. TAVRA DRAGOMIR
8. BATINIĆ ANTE
9. RUPIĆ ŽELJKO
10. VICKOV LORI
11. GALIĆ MATE
12. BREKALO TOMISLAV
13. FRANKIĆ SAŠA

VTK MARINETA

1. BUVINIĆ MARKO
2. MILINOVIĆ HRVOJE
3. VRANJEŠ MIRKO
4. RADIĆ JURE
5. VISKOVIĆ RANKO
6. LALIĆ MARINKO
7. FILIPETTI BRANKO
8. FILIPETTI IGOR
9. LULIĆ LEON
10. BEROŠ ROKO
11. BUVINIĆ MLADEN
12. MIJAČIKA ZORAN
13. FILIPETTI JOSKO
14. FRANKOVIĆ GORKI
15. POPAC ŽELJKO
16. KUKULIĆ MARIO
17. ANDRIJAŠEVIĆ PERO
18. URLIĆ VOJIN
19. ŽIVKOV BORIS

KLAPA

1. TUDOR MARIO EX
2. BLAŽEVIĆ SLAVEN EX
3. DOMLJANOVIĆ ANTE
4. DŽALE MATE
5. POLITEO ALEN
6. GOSPODINOVIĆ SIMON
7. RABFELD ŽELJKO
8. PEZER DAVOR
9. ROGULJ DRAŽEN
10. PUĐA LJUBO
11. LUČIĆ IVICA
12. SARIĆ BRANKO
13. BULJUBAŠIĆ STIPE
14. RAJIĆ BORO
15. FATIĆ SLAVKO
16. MALVASIJA PJER
17. VUKO MARIJAN
18. VISKOVIĆ RANKO

TK OREBIĆ

1. SALACAN NIKŠA EX
2. BUCALO JOVICA
3. MARIČIĆ PERO
4. TRIVUNČEVIĆ ROBERT
5. MIKULIĆ RAFAEL
6. SALACAN VLAHO
7. SALACAN IVICA
8. VRANJEŠ LJUBOMIR
9. ROSO IVAN
10. BEKAVAC DARIO
11. RIKALO MIROSLAV
12. LULAK MUHAMED
13. MARIĆ ŽELJKO
14. ŽIDIĆ DENIS
15. ANTUNOVIĆ ANTO
16. ANČIĆ TOMISLAV
17. ĐELDUM MLADEN
18. HUUS JAN
19. ROSO IVAN-GAZDA
20. MARUŠIĆ DARKO

TK SPLIT

1. ANČIĆ NENO EX
2. ŠĆEPANOVIĆ ŽELJKO
3. PECOTIĆ ANTE
4. MATETIĆ VLATKO
5. ANČIĆ IVICA
6. EZGETA DAMIR
7. VISKOVIĆ GORAN
8. ŠABAN BLAŽENKO
9. BRALIĆ SILVANO
10. MILIĆ VINKO
11. MITAR ROBI
12. NEJAŠMIĆ JERI
13. KOVAČEVIĆ NEVEN
14. TECILAZIĆ NENAD
15. MIRKOVIĆ JAKŠA
16. STIPČIĆ VITOMIR
17. SANTRIĆ ANTE
18. PETKOVIĆ ANDRINO
19. PLANČIĆ MLADEN
20. MAJIĆ JOSIP

TK RAGUSA

1. ŠIMIĆ IVAN EX
2. KRISTIĆ ROMANO EX
3. KRILANOVIĆ STIJEPO
4. JURIŠIĆ DUBRAVKO
5. MANNEA PAOLO
6. TOKIĆ MARIO
7. LUKŠIĆ LUKŠA
8. NJIRIĆ NIKOLA
9. BAROVIĆ PERO
10. AVDAGIĆ ALMIR
11. MILAT VINKO
12. ČUMO RATKO
13. MATIĆ MARO
14. JEIĆ MAROICA
15. IVANIŠ VLADO
16. VUKOJEVIĆ BARTOL
17. BARAČ ŽELJKO
18. GOLUŽA ĐURO
19. DOMINIKOVIĆ MARIJO
20. JERKOVIĆ VICE

STINICE

1. MATIJAŠEVIĆ DINO
2. GALIĆ GORAN
3. KONFORTA ANTE
4. KOJUNDŽIĆ ŽARKO
5. PRIBAČIĆ DAMIR
6. SOKOL MLADEN
7. NEJAŠMIĆ DARKO
8. RANČIĆ DUŠKO
9. RADLOVIĆ MIRKO
10. SINOBAD TIHOMIR
11. ČUDINA MARIO
12. KAVELJ VICKO
13. PAPIĆ IVAN
14. MATIĆ DUBRAVKO

MOSTARSKA VRATA

1. KOJECKY JAN EX
2. REPAR MARIO
3. VUJNOVIĆ KRISTIJAN
4. DŽEVLAN ŽELJKO
5. MARKOTA IVAN
6. LUBURIĆ VESELKO
7. ŠUTALO BOŠKO
8. DŽAJIĆ IGOR
9. BORAS FERDO
10. BANDUR SILVIJE
11. DEDIĆ ZDRAVKO
12. BUKMIR ŽELJKO
13. NIŽIĆ TIHOMIR
14. SUŠAC IVAN
15. DŽAJIĆ GORAN
16. TOMIČIĆ GORAN-ČETKA

Vrijeme odigravanja


Tenis na Sport4Pro.


Datum i vrijeme odigravanja - prema dogovoru voditelja ekipa











Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se