V.T.K. Marineta Makarska http://blog.dnevnik.hr/tenis-veterani

utorak, 30.09.2014.

Napomena

Spisak ekipa i pojedinaca koji igraju za njih se nalazi na desnom dijelu stranice!!!
Bilo kakve dodatne izmjene će se isključivo tamo korigirati

30.09.2014. u 12:52 • 0 KomentaraPrint#^

NOVI RASPORED

N O V I R A S P O R E D

I KOLO 20/21.09.2014


KLAPA - TK RAGUSA 5:4
TK TROMONT - TK ŠPINUT 8:1
TK OREBIĆ - HR.SOKOLOVI
NERETVA - TK SPLIT
VTK MARINETA - TK DUBROVNIK 2:7
MOSTARSKA VRATA - STINICE

II KOLO 04/05.10.2014

HR.SOKOLOVI - KLAPA
STINICE - TK SPLIT
TK ŠPINUT - TK DUBROVNIK
TK RAGUSA - VTK MARINETA
TK TROMONT - NERETVA
MOSTARSKA VRATA - TK OREBIĆ

III KOLO 18/19.10.2014

TK OREBIĆ - TK TROMONT
NERETVA - TK RAGUSA
VTK MARINETA - TK ŠPINUT
TK DUBROVNIK - STINICE
TK SPLIT - HR.SOKOLOVI

KLAPA - MOSTARSKA VRATA

IV KOLO 25/26.10.2014

TK SPLIT - KLAPA
HR.SOKOLOVI - TK DUBROVNIK
STINICE - VTK MARINETA
TK ŠPINUT - NERETVA
TK RAGUSA - TK OREBIĆ
TK TROMONT - MOSTARSKA VRATA

V KOLO 08/09.11.2014

KLAPA - TK TROMONT
TK OREBIĆ - TK ŠPINUT
NERETVA - STINICE
VTK MARINETA - HR.SOKOLOVI
TK DUBROVNIK - TK SPLIT
MOSTARSKA VRATA - TK RAGUSA

VI KOLO 22/23.11.2014

TK DUBROVNIK - KLAPA
TK SPLIT - VTK MARINETA
HR.SOKOLOVI - NERETVA
STINICE - TK OREBIĆ
TK RAGUSA - TK TROMONT
TK ŠPINUT - MOSTARSKA VRATA


DRUGI DIO


VII KOLO

KLAPA - TK ŠPINUT
TK RAGUSA - STINICE
TK TROMONT - HR.SOKOLOVI
MOSTARSKA VRATA - TK SPLIT
TK OREBIĆ - TK DUBROVNIK
NERETVA - VTK MARINETA


VIII KOLO

VTK MARINETA - KLAPA
TK DUBROVNIK - NERETVA
TK SPLIT - TK OREBIĆ
HR.SOKOLOVI - MOSTARSKA VRATA
STINICE - TK TROMONT
TK ŠPINUT - TK RAGUSA


IX KOLO

NERETVA - KLAPA
VTK MARINETA - TK OREBIĆ
TK DUBROVNIK - MOSTARSKA VRATA
TK SPLIT - TK TROMONT
HR.SOKOLOVI - TK RAGUSA
STINICE - TK ŠPINUT


X KOLO

KLAPA - STINICE
TK ŠPINUT - HR.SOKOLOVI
TK RAGUSA - TK SPLIT
TK TROMONT - TK DUBROVNIK
MOSTARSKA VRATA - VTK MARINETA
TK OREBIĆ - NERETVA


XI KOLO

TK OREBIĆ - KLAPA
NERETVA - MOSTARSKA VRATA
VTK MARINETA - TK TROMONT
TK DUBROVNIK - TK RAGUSA
TK SPLIT - TK ŠPINUT
HR.SOKOLOVI - STINICE

30.09.2014. u 12:47 • 0 KomentaraPrint#^

Izmjene i dopune!!!!

Poštovani,ekipa MOSTARSKA VRATA iz Ljubuškog, izrazila je želju za sudjelovanjem u našoj ligi.
S obzirom da ne remete kalendarski raspored i već određene parove te im se izašlo u susret. Tako su postali
dvanaesti(12) član lige.(igraju protiv ekipe koja je to kolo slobodna)
Ekipi NERETVA dozvoljava se popuna spiska do trećeg kola tj.18.10.2014. Razlog četri(4) igrača
su prijavljena u ekipu Mostarska vrata
Kod ekipe Hr. sokolovi došlo je do korekcije liste zbog greške povjerenika.Drugi na listi je Ugrin Aldo,ajavascript:%20void(0);javascript:%20void(0);
treći Radić Mislav

KONTAKT OSOBE MOSTARSKA VRATA:


1. REPAR MARIO 387 63 372 696 e-mail "mariorepar16@gmail.com"
2. DŽEVLAN ŽELJKO 387 63 325 396
3. MARKOTA IVAN 387 63 320 588
dinkoivana15@gmail.com


N O V I R A S P O R E D

PRAVILA TENISKE LIGE VETERANA DALMACIJE

LIGA SE IGRA PO PRAVILIMA HTS

Neka osnovna pravila lige

1.) Uvodi se play-off u kojem sudjeluje prvih 6 ekipa na sljededi način:
2.) Prva i druga ekipa idu direktno u polufinale, ostale 4 razigraju ( 3-6 i 4-5 )
3.) Pobjednik para 4-5 u polufinalu igra protiv prvoplasirane ekipe,a pobjednik para 3-6 igra
protiv drugoplasirane ekipe.
4.) Domaćini su bolje plasirane ekipe.
5.) Igra se na jedan dobiveni meč.
6.) Igra se na svim podlogama
7.) Dobnih granica nema tj. mora biti veteran (mora ući kalendarski u 35 god.)
8.) Mogu igrati i bivši takmičari bilo koje razine, nacionalna, ATP (maximalno dva u singlu i dva u parovima)
9.) Mečevi se igraju sa 3 nova baluna (singlovi),a parovi s korištenim od singlova (isto 3 baluna)
10.) Službeni baluni su Dunlop i Babolat po izboru
11.) Meč se ne može odgoditi bez odobrenja povjerenika lige
12.) Odgođeni meč se mora odigrati u roku 21 dan,a povjerenik lige odma određuje novi termin odigravanja
13.) Domaćin kontaktira gostujuću ekipu i potvrđuje odigravanje meča najmanje 5 dana prije
14.) Parovi se moraju započeti u roku od 30 min. od završetka zadnjeg singla
15.) Voditelji su dužni voditi zapisnik i dostavljati rezultate povjereniku lige
16.) Ukoliko ekipa odustane ili bude izbačena iz takmičenja igrači te ekipe neće moći u sljedećoj
godini igrati ni za jednu ekipu,što znači da se kažnjavaju jednom godinom zabrane igranja
17.) Da bi meč bio registriran mora se ZAPOČETI četiri singla i dva para,u protivnom se smatra
neodigranim
18.) Ekipa koja snosi odgovornost za neodigrani meč kažnjava se oduzimanjem 2 boda i ne dobiva
1 za poraz
19.) Ekipa koja ne odigra 2 meča izbacuje se iz takmičenja,a njeni rezultati se brišu
20.) Play-off mogu igrati samo ekipe koje su odigrale sve mečeve (bez obzira na broj bodova)

U ODNOSU NA PROŠLU GODINU UVODI SE:

21.) Igrači koji budu napočetku susreta prijavljeni moraju se pojaviti na terenu tj.započeti susret. Ako se igrač
ne pojavi momčad gubi taj meč i sve ostale od te ploče. Za takve slučajeve neće biti dodatnih sankcija.
Kod prijave,ne moraju biti svi igrači,samo oni koji započinju.
22.) U koliko u singlu ne bude prijavljeno svih šest igrača ekipa ne može imati tri(3) para, već max. dva(2)
23.) Igrač koji preda singl ne može nastupiti u parovima
24.) Bivšim takmičarem se smatra igrač koji se u seniorskoj kategoriji takmičio tj.nastupao na bilo kojoj razini
25.) Rekreativac ne može biti bolje plasiran po pločama od bivšeg takmičara


SPISAK EKIPA

TK TROMONT

1. VAJDA IVAN EX
2. MRDULJAŠ DUJE EX
3. BEKAVAC ALEN EX
4. BUBALO PETAR EX
5. DRLJE IVICA
6. ŠUPE JOŠKO
7. DURDOV DANIJEL
8. BUDIMIR DAVOR
9. KUKOČ MARIO
10. JURKOVIĆ JADRAN
11. UJEVIĆ HRVOJE
12. KUKOČ-IVANIŠEVIĆ ZORAN
13. TOMAS DAMIL
14. JURČIĆ IVAN
15. TOMINIĆ BRANKO
16. PEZO DRAŽEN
17. VULETIĆ ANTE
18. DŽAJA IVAN
19. SELAK DAVOR

TK DUBROVNIK

1. POPOVIĆ MARO EX
2. JARAK MARIO EX
3. BUTORAC GORAN
4. BOBIĆ MIŠO
5. ŠNAJDER ROMANO
6. ĐURASOVIĆ TONI
7. DERANJA IGOR
8. BAŠIĆ MARO
9. NOVAKOVIĆ RAO
10. BRNADIĆ VINKO
11. PIKUNIĆ GORAN
12. ĐUHO VESELIN
13. KARAMEHMEDOVIĆ ZENO
14. ŠALJA NIKO
15. KURTELA LOVRO
16. GRBIĆ ZORAN
17. MRKLIĆ MIŠO
18. PAVLOVIĆ ALEKSANDAR

TK ŠPINUT

1. ŠIMIĆ VLADIMIR
2. MAKJANIĆ MISLAV
3. ZORIČIĆ KARLO
4. SIVIĆ DAVOR
5. PARLOV IVICA
6. UJAKOVIĆ HRVOJE
7. KARABATIĆ SINIŠA
8. BEKAVAC CVITAN
9. AVIANI GORDAN
10. DELIĆ JOSIP
11. GRABOVAC MILAN
12. BOJIĆ OLDIN
13. ALJINOVIĆ LEOPOLD
14. BURAZER KRSTO
15. BALJKAS ŽELJKO
16. GILJANOVIĆ MIRKO
17. PETRIĆ IGOR
18. ŠKUGOR ZORAN

NERETVA

1. BABIĆ BORIS EX
2. BAN SERGEJ EX
3. MUSA IGOR
4. JARAK DALIBOR
5. ĆAVAR PATRIK
6. MARKOVIĆ DRAGAN
7. VERAJA JOSIP
8. IVIĆ BOŽIDAR
9. PRCE STIPAN
10. BOROVAC NIKŠA
11. SENTIĆ JERKO
12. MARTINOVIĆ ZORAN

HRVATSKI SOKOLOVI

1. STANIĆ ŽELJKO EX
2. UGRIN ALDO
3. RADIĆ MISLAV
4. GRGIĆ ANTE
5. BOLJAT VEDRAN
6. KUSIĆ STIPE
7. TAVRA DRAGOMIR
8. BATINIĆ ANTE
9. RUPIĆ ŽELJKO
10. VICKOV LORI
11. GALIĆ MATE
12. BREKALO TOMISLAV
13. FRANKIĆ SAŠA

VTK MARINETA

1. BUVINIĆ MARKO
2. MILINOVIĆ HRVOJE
3. VRANJEŠ MIRKO
4. RADIĆ JURE
5. VISKOVIĆ RANKO
6. LALIĆ MARINKO
7. FILIPETTI BRANKO
8. FILIPETTI IGOR
9. LULIĆ LEON
10. BEROŠ ROKO
11. BUVINIĆ MLADEN
12. MIJAČIKA ZORAN
13. FILIPETTI JOSKO
14. FRANKOVIĆ GORKI
15. POPAC ŽELJKO
16. KUKULIĆ MARIO
17. ANDRIJAŠEVIĆ PERO
18. URLIĆ VOJIN
19. ŽIVKOV BORIS

KLAPA

1. TUDOR MARIO EX
2. BLAŽEVIĆ SLAVEN EX
3. DOMLJANOVIĆ ANTE
4. DŽALE MATE
5. POLITEO ALEN
6. GOSPODINOVIĆ SIMON
7. RABFELD ŽELJKO
8. PEZER DAVOR
9. ROGULJ DRAŽEN
10. PUĐA LJUBO
11. LUČIĆ IVICA
12. SARIĆ BRANKO
13. BULJUBAŠIĆ STIPE
14. RAJIĆ BORO
15. FATIĆ SLAVKO
16. MALVASIJA PJER
17. VUKO MARIJAN
18. VISKOVIĆ RANKO

TK OREBIĆ

1. SALACAN NIKŠA EX
2. BUCALO JOVICA
3. MARIČIĆ PERO
4. TRIVUNČEVIĆ ROBERT
5. MIKULIĆ RAFAEL
6. SALACAN VLAHO
7. SALACAN IVICA
8. VRANJEŠ LJUBOMIR
9. ROSO IVAN
10. BEKAVAC DARIO
11. RIKALO MIROSLAV
12. LULAK MUHAMED
13. MARIĆ ŽELJKO
14. ŽIDIĆ DENIS
15. ANTUNOVIĆ ANTO
16. ANČIĆ TOMISLAV
17. ĐELDUM MLADEN
18. HUUS JAN
19. ROSO IVAN-GAZDA
20. MARUŠIĆ DARKO

TK SPLIT

1. ANČIĆ NENO EX
2. ŠĆEPANOVIĆ ŽELJKO
3. PECOTIĆ ANTE
4. MATETIĆ VLATKO
5. ANČIĆ IVICA
6. EZGETA DAMIR
7. VISKOVIĆ GORAN
8. ŠABAN BLAŽENKO
9. BRALIĆ SILVANO
10. MILIĆ VINKO
11. MITAR ROBI
12. NEJAŠMIĆ JERI
13. KOVAČEVIĆ NEVEN
14. TECILAZIĆ NENAD
15. MIRKOVIĆ JAKŠA
16. STIPČIĆ VITOMIR
17. SANTRIĆ ANTE
18. PETKOVIĆ ANDRINO
19. PLANČIĆ MLADEN
20. MAJIĆ JOSIP

TK RAGUSA

1. ŠIMIĆ IVAN EX
2. KRISTIĆ ROMANO EX
3. KRILANOVIĆ STIJEPO
4. JURIŠIĆ DUBRAVKO
5. MANNEA PAOLO
6. TOKIĆ MARIO
7. LUKŠIĆ LUKŠA
8. NJIRIĆ NIKOLA
9. BAROVIĆ PERO
10. AVDAGIĆ ALMIR
11. MILAT VINKO
12. ČUMO RATKO
13. MATIĆ MARO
14. JEIĆ MAROICA
15. IVANIŠ VLADO
16. VUKOJEVIĆ BARTOL
17. BARAČ ŽELJKO
18. GOLUŽA ĐURO
19. DOMINIKOVIĆ MARIJO
20. JERKOVIĆ VICE

STINICE

1. MATIJAŠEVIĆ DINO
2. GALIĆ GORAN
3. KONFORTA ANTE
4. KOJUNDŽIĆ ŽARKO
5. PRIBAČIĆ DAMIR
6. SOKOL MLADEN
7. NEJAŠMIĆ DARKO
8. RANČIĆ DUŠKO
9. RADLOVIĆ MIRKO
10. SINOBAD TIHOMIR
11. ČUDINA MARIO
12. KAVELJ VICKO
13. PAPIĆ IVAN
14. MATIĆ DUBRAVKO

MOSTARSKA VRATA

1. KOJECKY JAN EX
2. REPAR MARIO
3. VUJNOVIĆ KRISTIJAN
4. DŽEVLAN ŽELJKO
5. MARKOTA IVAN
6. LUBURIĆ VESELKO
7. ŠUTALO BOŠKO
8. DŽAJIĆ IGOR
9. BORAS FERDO
10. BANDUR SILVIJE
11. DEDIĆ ZDRAVKO
12. BUKMIR ŽELJKO
13. NIŽIĆ TIHOMIR
14. SUŠAC IVAN
15. DŽAJIĆ GORAN
16. TOMIČIĆ GORAN-ČETKA

povjerenik lige Branko Sarić

30.09.2014. u 12:47 • 0 KomentaraPrint#^

ponedjeljak, 22.09.2014.

Rezultati 1 kola

I KOLO 20/21.09.2014

KLAPA - TK RAGUSA
TK TROMONT - TK ŠPINUT
TK OREBIĆ - HR.SOKOLOVI
NERETVA - TK SPLIT
VTK MARINETA - TK DUBROVNIK 2:7
STINICE slobodni

22.09.2014. u 20:38 • 0 KomentaraPrint#^

KONČAN SPISAK EKIPA I PRAVILA

Poštovani, došlo je do malih korekcija spiska igrača u pojedinim ekipama zbog primjedbi

KONAČNI SPISAK EKIPA

TK TROMONT

1. VAJDA IVAN EX
2. MRDULJAŠ DUJE EX
3. BEKAVAC ALEN EX
4. BUBALO PETAR EX
5.DRLJE IVICA
6. ŠUPE JOŠKO
7. DURDOV DANIJEL
8. BUDIMIR DAVOR
9. KUKOČ MARIO
10. JURKOVIĆ JADRAN
11. UJEVIĆ HRVOJE
12. KUKOČ-IVANIŠEVIĆ ZORAN
13. TOMAS DAMIL
14. JURČIĆ IVAN
15. TOMINIĆ BRANKO
16. PEZO DRAŽEN
17. VULETIĆ ANTE
18. DŽAJA IVAN
19.SELAK DAVOR

TK DUBROVNIK

1. POPOVIĆ MARO EX
2. JARAK MARIO EX
3. BUTORAC GORAN
4. BOBIĆ MIŠO
5. ŠNAJDER ROMANO
6. ĐURASOVIĆ TONI
7. DERANJA IGOR
8. BAŠIĆ MARO
9. NOVAKOVIĆ RAO
10. BRNADIĆ VINKO
11. PIKUNIĆ GORAN
12. ĐUHO VESELIN
13. KARAMEHMEDOVIĆ ZENO
14. ŠALJA NIKO
15. KURTELA LOVRO
16. GRBIĆ ZORAN
17. MRKLIĆ MIŠO
18. PAVLOVIĆ ALEKSANDAR

TK ŠPINUT

1. ŠIMIĆ VLADIMIR
2. MAKJANIĆ MISLAV
3. ZORIČIĆ KARLO
4. SIVIĆ DAVOR
5. PARLOV IVICA
6. UJAKOVIĆ HRVOJE
7.KARABATIĆ SINIŠA
8. BEKAVAC CVITAN
9. AVIANI GORDAN
10. DELIĆ JOSIP
11. GRABOVAC MILAN
12. BOJIĆ OLDIN
13. ALJINOVIĆ LEOPOLD
14. BURAZER KRSTO
15. BALJKAS ŽELJKO
16. GILJANOVIĆ MIRKO
17. PETRIĆ IGOR
18. ŠKUGOR ZORAN

NERETVA

1. BABIĆ BORIS EX
2. BAN SERGEJ EX
3. VUJINOVIĆ KRISTIJAN
4. MUSA IGOR
5. JARAK DALIBOR
6. REPAR MARIO
7. ĆAVAR PATRIK
8. MARKOVIĆ DRAGAN
9. VERAJA JOSIP
10. MARKOTA IVAN
11. IVIĆ BOŽIDAR
12. PRCE STIPAN
13. BOROVAQC NIKŠA
14. SENTIĆ JERKO
15. ŠUTALO BOŠKO
16. MARTINOVIĆ ZORAN

HRVATSKI SOKOLOVI

1. STANIĆ ŽELJKO EX
2. RADIĆ MISLAV
3. UGRIN ALDO
3. GRGIĆ ANTE
4. BOLJAT VEDRAN
5. KUSIĆ STIPE
6. TAVRA DRAGOMIR
7. BATINIĆ ANTE
8. RUPIĆ ŽELJKO
9. VICKOV LORI
10. GALIĆ MATE
11. BREKALO TOMISLAV
12. FRANKIĆ SAŠA

VTK MARINETA

1.BUVINIĆ MARKO
2. MILINOVIĆ HRVOJE
3. VRANJEŠ MIRKO
4. RADIĆ JURE
5. VISKOVIĆ RANKO
6. LALIĆ MARINKO
7.FILIPETTI BRANKO
8. FILIPETTI IGOR
9. LULIĆ LEON
10. BEROŠ ROKO
11. BUVINIĆ MLADEN
12. MIJAČIKA ZORAN
13. FILIPETTI JOSKO
14. FRANKOVIĆ GORKI
15. POPAC ŽELJKO
16. KUKULIĆ MARIO
17. ANDRIJAŠEVIĆ PERO
18. URLIĆ VOJIN
19. ŽIVKOV BORIS

KLAPA

1. TUDOR MARIO EX
2. BLAŽEVIĆ SLAVEN EX
3. DOMLJANOVIĆ ANTE
4. DŽALE MATE
5. POLITEO ALEN
6. GOSPODINOVIĆ SIMON
7. RABFELD ŽELJKO
8. PEZER DAVOR
9. ROGULJ DRAŽEN
10. PUĐA LJUBO
11. LUČIĆ IVICA
12. SARIĆ BRANKO
13. BULJUBAŠIĆ STIPE
14. RAJIĆ BORO
15. FATIĆ SLAVKO
16. MALVASIJA PJER
17. VUKO MARIJAN
18. VISKOVIĆ RANKO

TK OREBIĆ

1. SALACAN NIKŠA EX
2. BUCALO JOVICA
3. MARIČIĆ PERO
4. TRIVUNČEVIĆ ROBERT
5. MIKULIĆ RAFAEL
6. SALACAN VLAHO
7. SALACAN IVICA
8. VRANJEŠ LJUBOMIR
9. ROSO IVAN
10. BEKAVAC DARIO
11. RIKALO MIROSLAV
12. LULAK MUHAMED
13. MARIĆ ŽELJKO
14. ŽIDIĆ DENIS
15. ANTUNOVIĆ ANTO
16. ANČIĆ TOMISLAV
17. ĐELDUM MLADEN
18. HUUS JAN
19. ROSO IVAN-GAZDA
20. MARUŠIĆ DARKO

TK SPLIT

1. ANČIĆ NENO EX
2. ŠĆEPANOVIĆ ŽELJKO
3. PECOTIĆ ANTE
4. MATETIĆ VLATKO
5. ANČIĆ IVICA
6. EZGETA DAMIR
7. VISKOVIĆ GORAN
8. ŠABAN BLAŽENKO
9. BRALIĆ SILVANO
10. MILIĆ VINKO
11. MITAR ROBI
12. NEJAŠMIĆ JERI
13. KOVAČEVIĆ NEVEN
14. TECILAZIĆ NENAD
15. MIRKOVIĆ JAKŠA
16. STIPČIĆ VITOMIR
17. SANTRIĆ ANTE
18. PETKOVIĆ ANDRINO
19. PLANČIĆ MLADEN
20. MAJIĆ JOSIP

TK RAGUSA

1. ŠIMIĆ IVAN EX
2. KRISTIĆ ROMANO EX
3. KRILANOVIĆ STIJEPO
4. JURIŠIĆ DUBRAVKO
5. MANNEA PAOLO
6. TOKIĆ MARIO
7. LUKŠIĆ LUKŠA
8. NJIRIĆ NIKOLA
9. BAROVIĆ PERO
10. AVDAGIĆ ALMIR
11. MILAT VINKO
12. ČUMO RATKO
13. MATIĆ MARO
14. JEIĆ MAROICA
15. IVANIŠ VLADO
16. VUKOJEVIĆ BARTOL
17. BARAČ ŽELJKO
18. GOLUŽA ĐURO
19. DOMINIKOVIĆ MARIJO
20. JERKOVIĆ VICE

STINICE

1. MATIJAŠEVIĆ DINO
2. GALIĆ GORAN
3. KONFORTA ANTE
4. KOJUNDŽIĆ ŽARKO
5. PRIBAČIĆ DAMIR
6. SOKOL MLADEN
7. NEJAŠMIĆ DARKO
8. RANČIĆ DUŠKO
9. RADLOVIĆ MIRKO
10. SINOBAD TIHOMIR
11. ČUDINA MARIO
12. KAVELJ VICKO
13. PAPIĆ IVAN
14. MATIĆ DUBRAVKO

Došlo je do sljedećih izmjena:
1.Kod ekipe KLAPE igrač DŽALE MATE s ploče 6 je prebačen na ploču 4, sve ostalo ostaje isto
2. Kod ekipe TK TROMONT igrač DRLJE IVICA s ploče 9 je prebačen na ploču 5,sve ostalo ostaje isto
3. Kod ekipe TK DUBROVNIK igrač BUTORAC GORAN s ploče 1 je prebačen na ploču 3,sve ostalo ostaje isto
4. Kod ekipe VTK MARINETA je došlo do greške. Ploča 7 je FILIPETTI BRANKO,sve ostalo ostaje isto
5. Kod ekipe TK OREBIĆ,igrač BUCALO JOVICA ne smatra se bivšim takmičarem

PRAVILA TENISKE LIGE VETERANA DALMACIJE

LIGA SE IGRA PO PRAVILIMA HTS

Neka osnovna pravila lige

1.) Uvodi se play-off u kojem sudjeluje prvih 6 ekipa na sljededi način:
2.) Prva i druga ekipa idu direktno u polufinale, ostale 4 razigraju ( 3-6 i 4-5 )
3.) Pobjednik para 4-5 u polufinalu igra protiv prvoplasirane ekipe,a pobjednik para 3-6 igra
protiv drugoplasirane ekipe.
4.) Domaćini su bolje plasirane ekipe.
5.) Igra se na jedan dobiveni meč.
6.) Igra se na svim podlogama
7.) Dobnih granica nema tj. mora biti veteran (mora ući kalendarski u 35 god.)
8.) Mogu igrati i bivši takmičari bilo koje razine, nacionalna, ATP (maximalno dva u singlu i dva u parovima)
9.) Mečevi se igraju sa 3 nova baluna (singlovi),a parovi s korištenim od singlova (isto 3 baluna)
10.) Službeni baluni su Dunlop i Babolat po izboru
11.) Meč se ne može odgoditi bez odobrenja povjerenika lige
12.) Odgođeni meč se mora odigrati u roku 21 dan,a povjerenik lige odma određuje novi termin odigravanja
13.) Domaćin kontaktira gostujuću ekipu i potvrđuje odigravanje meča najmanje 5 dana prije
14.) Parovi se moraju započeti u roku od 30 min. od završetka zadnjeg singla
15.) Voditelji su dužni voditi zapisnik i dostavljati rezultate povjereniku lige
16.) Ukoliko ekipa odustane ili bude izbačena iz takmičenja igrači te ekipe neće moći u sljedećoj
godini igrati ni za jednu ekipu,što znači da se kažnjavaju jednom godinom zabrane igranja
17.) Da bi meč bio registriran mora se ZAPOČETI četiri singla i dva para,u protivnom se smatra
neodigranim
18.) Ekipa koja snosi odgovornost za neodigrani meč kažnjava se oduzimanjem 2 boda i ne dobiva
1 za poraz
19.) Ekipa koja ne odigra 2 meča izbacuje se iz takmičenja,a njeni rezultati se brišu
20.) Play-off mogu igrati samo ekipe koje su odigrale sve mečeve (bez obzira na broj bodova)

U ODNOSU NA PROŠLU GODINU UVODI SE:

21.) Igrači koji budu napočetku susreta prijavljeni moraju se pojaviti na terenu tj.započeti susret. Ako se igrač
ne pojavi momčad gubi taj meč i sve ostale od te ploče. Za takve slučajeve neće biti dodatnih sankcija.
Kod prijave,ne moraju biti svi igrači,samo oni koji započinju.
22.) U koliko u singlu ne bude prijavljeno svih šest igrača ekipa ne može imati tri(3) para, već max. dva(2)
23.) Bivšim takmičarem se smatra igrač koji se u seniorskoj kategoriji takmičio tj.nastupao na bilo kojoj razini
24.) Rekreativac ne može biti bolje plasiran po pločama od bivšeg takmičara

povjerenik lige Branko Sarić

22.09.2014. u 20:35 • 0 KomentaraPrint#^

srijeda, 10.09.2014.

POČETAK LIGE

Poštovani,liga počinje 20/21.09.2014.god. Spisak igrača treba poslati najkasnije do 17.09.2014.god.
Isto tako i kotizaciju u iznosu od 750 kuna.

RASPORED PRVOG DIJELA

I KOLO 20/21.09.2014

KLAPA - TK RAGUSA
TK TROMONT - TK ŠPINUT
TK OREBIĆ - HR.SOKOLOVI
NERETVA - TK SPLIT
VTK MARINETA - TK DUBROVNIK
OTPISANI slobodni

II KOLO 04/05.10.2014

HR.SOKOLOVI - KLAPA
OTPISANI - TK SPLIT
TK ŠPINUT - TK DUBROVNIK
TK RAGUSA - VTK MARINETA
TK TROMONT - NERETVA
TK OREBIĆ slobodan

III KOLO 18/19.10.2014

TK OREBIĆ - TK TROMONT
NERETVA - TK RAGUSA
VTK MARINETA - TK ŠPINUT
TK DUBROVNIK - OTPISANI
TK SPLIT - HR.SOKOLOVI
KLAPA slobodna

IV KOLO 25/26.10.2014

TK SPLIT - KLAPA
HR.SOKOLOVI - TK DUBROVNIK
OTPISANI - VTK MARINETA
TK ŠPINUT - NERETVA
TK RAGUSA - TK OREBIĆ
TK TROMONT slobodan

V KOLO 08/09.11.2014

KLAPA - TK TROMONT
TK OREBIĆ - TK ŠPINUT
NERETVA - OTPISANI
VTK MARINETA - HR.SOKOLOVI
TK DUBROVNIK - TK SPLIT
TK RAGUSA slobodna

VI KOLO 22/23.11.2014

TK DUBROVNIK - KLAPA
TK SPLIT - VTK MARINETA
HR.SOKOLOVI - NERETVA
OTPISANI - TK OREBIĆ
TK RAGUSA - TK TROMONT
TK ŠPINUT slobodan

Napomena:
Ukoliko postoji koja primjedba ili prijedlog molim Vas da ga/je pošaljete putem elektronske pošte.
Ekipa OTPISANI je bivša PRAĆKA
Dopune pravila i pravila ćete dobiti kroz sljedeći tijedan

MOLIM SVE EKIPA KOD PRIJAVA PLOČA TJ.REDOSLJEDA IGRAČA DA IH SASTAVE REALNO TJ. POŠTENO ,JER
ĆE BITI PREGLEDANE I EVENTUALNO KORIGIRANE OD STRANE POVJERENIKA

povjerenik lige Branko Sarić

10.09.2014. u 10:35 • 0 KomentaraPrint#^

utorak, 10.06.2014.

Rezultati polufinala

Rezultati polufinala
TK Tromont - TK Špinut 6:3
TK Dubrovnik - Neretva 6:3

U finalu 14/15.06.2014 igraju:
TK Tromont-TK Dubrovnik

Za treće misto 07/08.2014 igraju:
Neretva - TK Špinut

Pojedinačno:

TK Tromont - TK Špinut 6:3
1.Mrduljš-Šimić. wo Mrduljaš
2.Budimir-Makjanić 7/6 6/4
3.Drlje-Sivić 6:2 6/1
4.Kukoč-Zoričić 6:3 6:2
5.Jurković-Aviani 6:1 6:0
6.Tomas-Giljanovic 6:1 6:3
7.Tominić/Budimir - Sivić/Zoričić 3:6 1:6
8.Jurković/Vuletić-Baljkas/Makjanić 6:2 6:3
9. wo Tromont

TK Dubrovnik - Neretva 6:3
1.Popović - Babić 0:2
2.M.Jarak - Repar 2:0
3.Bobić - D.Jarak 2:0
4.Šnajder - Musa 1:2
5.Đurasović - Ćavar 1:2
6.Deranja - Veraja 2:0
7.M.Jarak/Šnajder - Babić/Repar 2:0
8.Popović/Novaković-DJarak/Veraja 2:0
9..Bobić/Bašić - Musa/Ćavar 2:0

povjerenik lige Branko Sarić

10.06.2014. u 14:47 • 0 KomentaraPrint#^

utorak, 13.05.2014.

Pojedinačni rezultati, najkorisniji igrači

Klapa - VTK Marineta 3:6

1. Blažević - Ma.Buvinić 4:6 6:1 7:10
2. Juretin - Milinović 4:6 3:6
3. Rabfeld - Vranješ 6:3 4:6 10:4
4. Rogulj - I.Filipeti 3:6 6:7
5. Sarić - Beroš 4:6 7:5 4:10
6. Visković - Ml.Buvinić 4:6 7:5 10:7
7. Juretin/Ivanišević-Ma.Buvinić/Vranješ 2:5 wo
8. Blažević/Sarić-Milinović/I.Filipeti 5:7 2:6
9. Rogulj/Klarić-Beroš/Ml.Buvinić 6:1 6:3

Neretva - TK Dubrovnik 5:4

1. Repar-Popović 6:1 2:6 4:10
2. D.Jarak-M.Jarak 3:6 3:6
3. Musa-Đurasović 6:3 6:0
4. Ćavar-Bašić 6:1 1:6 16:18
5. Veraja-Novaković 2:6 6:4 10:8
6. Markota-Pavlović 6:4 6:2
7. D.Jarak/Veraja-Đurasović/Bašić 6:3 2:6 10:5
8. Musa/Markota-M.Jarak/Kurtela 6:3 3:6 10:4
9. Ćavar/Borovac-Pikunić/Đuho 6:3 4:6 6:10

TK Orebić-TK Split 6:3

1. Bucalo-Šćepanović 6:2 6:2
2. R.Kopić-Matetić 6:4 1:6 8:10
3. Trivunčević-Visković 6:1 2:6 10:6
4. Rikalo-Šaban 3:6 4:6
5. Vranješ-Nejašmić 6:4 2:6 10:8
6. I.Kopić-Majić 6:0 6:0
7. Bucalo/Trivunčević-Santrić/Mirković 6:2 6:3
8. Roso/I.Kopić-Visković/Šaban 6:4 6:3
9. Rikalo/Antunović-Šćepanović/Majić 7:5 2:6 5:10

TK Ragusa - TK Špinut 3:6

1. Šimić-Sivić 6:4 4:6 7:10
2. Njirić-Zoričić 5:7 3:6
3. Jurišić-Parlov 6:3 3:6 10:3
4. Ivanišević-Ujaković 2:6 4:6
5. Lukšić-Burazer 3:6 4:6
6. Mennea-Giljanović 6:2 6:1
7. Šimić/Mennea-Giljanović/Sivić 6:4 7:5
8. Njirić/Lukšić-Parlov/Ujaković 4:6 6:4 3:10
9. Ivanišević/Jurišić-Zoričić/Burazer 2:6 0:6

Najkorisniji igrači po ekipama
TK TROMONT
D.Budimir 42,I.Drlje 29,J.Jurković 28
TK DUBROVNIK
M.Bašić 35,T.Đurasović 24,I.Deranja 23
NERETVA
D.Jarak 35,P.Ćavar 33,I.Musa 30
TK ŠPINUT
K.Burazer 40,K.Zoričić 33,M.Makjanić 30
VTK MARINETA
H.Milinović 36,M.Lalić 26,I.Filipeti 25
HRV.SOKOLOVI
A.Grgić 31,A.Politeo 26,A.Ugrin 23
KLAPA
Ž.Rabfeld 38,O.Juretin 29,D.Rogulj 25
TK PRAĆKA
D.Pribačić 31,M.Radlović 28,D.Kojundžić 24
TK RAGUSA
I.Šimić 30,P.Mennea 28,L.Lukšić 25
TK OREBIĆ
J.Bucalo 28,I.Kopić 21,P.Maričić 18
TK SPLIT
Ž.Šćepanović 20,G.Visković 19,V.Matetić 15

Trenutno pet najboljih
1. Davor Budimir 42
2. Krsto Burazer 40
3. Željko Rabfeld 38
4. Hrvoje Milinović 36
5. Maro Bašić 35
5. Dalibor Jarak 35

Napomena:
Za najkorisnijeg igrača još se boduje zaostali susret TK Dubrovnik-TK Tromont,a doigravanje se ne boduje

13.05.2014. u 12:38 • 0 KomentaraPrint#^

ponedjeljak, 12.05.2014.

Rezultati tablica i parovi doigravanja

Rezultati XI kola i dva zaostala X kolo

X kolo
TK Praćka - TK Ragusa 6:3
Hrv. sokolovi - TK Tromont 2:7

XI kolo

Klapa - VTK Marineta 3:6
TK Orebić - TK Split 6:3
Neretva - TK Dubrovnik 5:4
TK Ragusa - TK Špinut 3:6
TK Tromont - TK Praćka 6:3
Hrv. sokolovi slobodni

T A B L I C A

1. TK TROMONT( 9/9) 62:19 (+43)................................................27bodova
2. TK DUBROVNIK( 8/9) 64:17(+47)..............................................25bodova
3. NERETVA (7/10) 56:34 (+22).....................................................24boda
4. TK ŠPINUT (6/10) 56:34 (+22)...................................................22boda
5. VTK MARINETA (6/10) 45:45 (0)...............................................22boda
6. HRV. SOKOLOVI (7/10) 48:42 (+6)............................................21bod(-3)
7. KLAPA (5/10) 49:41 (+8)............................................................20bodova
8. TK PRAĆKA (2/10) 30:60 (-30)...................................................14bodova
9. TK RAGUSA (2/10) 28:62 (-34)...................................................14bodova
10.TK OREBIĆ (1/10) 29:61 (-32)...................................................12bodova
11.TK SPLIT (1/10) 19:71 (-52).......................................................12bodova

PAROVI RAZIGRAVANJA 17/18.05.2014

1. NERETVA - KLAPA
2. TK ŠPINUT - VTK MARINETA

Napomena:
U polufinalu se uključuju TK Tromont i TK Dubrovnik
Pobjednik susreta TK Dubrovnik-TK Tromont igra protiv pobjednika TK Špinut-VTK Marineta,
poraženi protiv pobjednika susreta Neretva-Klapa

Pojedinačno X kolo

TK Praćka - TK Ragusa 6:3

1. Kojunjdžić - Šimić 3:6 7:5 11:9
2. Konforta - Njirić 7:5 6:1
3. Pribačić - Lukšić 3:6 4:6
4. Marić - Mennea 5:7 7:5 11:9
5. Radlović - Milat 3:6 6:2 10:4
6. Prančević - wo
7. Pribačić/Konforta - Njirić/Lukšić 4:6 3:6
8. TK Praćka wo
9. TK Ragusa wo

Hrv. sokolovi - TK Tromont 2:7

1. Pranić - Stanić 4:6 6:0 10:8
2.Ugrin - Šupe 3:6 4:6
3. Radić - Budimir 4:6 3:6
4. Boljat - Drlje 4:6 3:6
5. Grgić - Kukoč 1:6 4:6
6. Batinić - Tomas 2:6 0:6
7. Ujević/Mikuš - Budimir/Kukoč 4:6 4:6
8. Hrv. sokolovi wo
9. wo - Jurčić/Vuletić

povjerenik lige Branko Sarić

12.05.2014. u 20:27 • 0 KomentaraPrint#^

nedjelja, 11.05.2014.

Raspored doigravanja....uskoro i svi rezultati zadnnjeg kola!

17/18.05.2014 razigravanje za polufinale
24/25.05.2014 polufinale
07/08.06.2014 za treće misto
14/15.06.2014 finale

11.05.2014. u 12:32 • 0 KomentaraPrint#^

<< Arhiva >>

Creative Commons License
Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Dijeli pod istim uvjetima.

< rujan, 2014  
P U S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

LIGA TENISKIH VETERANA- SEZONA 2014/2015

I KOLO 20/21.09.2014

KLAPA - TK RAGUSA 5:4
TK TROMONT - TK ŠPINUT 8:1
TK OREBIĆ - HR.SOKOLOVI
NERETVA - TK SPLIT
VTK MARINETA - TK DUBROVNIK 2:7
MOSTARSKA VRATA - STINICE

II KOLO 04/05.10.2014

HR.SOKOLOVI - KLAPA
STINICE - TK SPLIT
TK ŠPINUT - TK DUBROVNIK
TK RAGUSA - VTK MARINETA
TK TROMONT - NERETVA
MOSTARSKA VRATA - TK OREBIĆ

III KOLO 18/19.10.2014

TK OREBIĆ - TK TROMONT
NERETVA - TK RAGUSA
VTK MARINETA - TK ŠPINUT
TK DUBROVNIK - STINICE
TK SPLIT - HR.SOKOLOVI

KLAPA - MOSTARSKA VRATA

IV KOLO 25/26.10.2014

TK SPLIT - KLAPA
HR.SOKOLOVI - TK DUBROVNIK
STINICE - VTK MARINETA
TK ŠPINUT - NERETVA
TK RAGUSA - TK OREBIĆ
TK TROMONT - MOSTARSKA VRATA

V KOLO 08/09.11.2014

KLAPA - TK TROMONT
TK OREBIĆ - TK ŠPINUT
NERETVA - STINICE
VTK MARINETA - HR.SOKOLOVI
TK DUBROVNIK - TK SPLIT
MOSTARSKA VRATA - TK RAGUSA

VI KOLO 22/23.11.2014

TK DUBROVNIK - KLAPA
TK SPLIT - VTK MARINETA
HR.SOKOLOVI - NERETVA
STINICE - TK OREBIĆ
TK RAGUSA - TK TROMONT
TK ŠPINUT - MOSTARSKA VRATA


DRUGI DIO


VII KOLO

KLAPA - TK ŠPINUT
TK RAGUSA - STINICE
TK TROMONT - HR.SOKOLOVI
MOSTARSKA VRATA - TK SPLIT
TK OREBIĆ - TK DUBROVNIK
NERETVA - VTK MARINETA


VIII KOLO

VTK MARINETA - KLAPA
TK DUBROVNIK - NERETVA
TK SPLIT - TK OREBIĆ
HR.SOKOLOVI - MOSTARSKA VRATA
STINICE - TK TROMONT
TK ŠPINUT - TK RAGUSA


IX KOLO

NERETVA - KLAPA
VTK MARINETA - TK OREBIĆ
TK DUBROVNIK - MOSTARSKA VRATA
TK SPLIT - TK TROMONT
HR.SOKOLOVI - TK RAGUSA
STINICE - TK ŠPINUT


X KOLO

KLAPA - STINICE
TK ŠPINUT - HR.SOKOLOVI
TK RAGUSA - TK SPLIT
TK TROMONT - TK DUBROVNIK
MOSTARSKA VRATA - VTK MARINETA
TK OREBIĆ - NERETVA


XI KOLO

TK OREBIĆ - KLAPA
NERETVA - MOSTARSKA VRATA
VTK MARINETA - TK TROMONT
TK DUBROVNIK - TK RAGUSA
TK SPLIT - TK ŠPINUT
HR.SOKOLOVI - STINICE

Kontakt:

Prijedloge, rezultate ekipa i pojedinaca šaljite na
makarska31@yahoo.com
Hrvoje Milinović 091/5028128

brojac poseta
jeftin web hosting

Ekipe: SEZONA 2014/2015.

TK TROMONT

1. VAJDA IVAN EX
2. MRDULJAŠ DUJE EX
3. BEKAVAC ALEN EX
4. BUBALO PETAR EX
5. DRLJE IVICA
6. ŠUPE JOŠKO
7. DURDOV DANIJEL
8. BUDIMIR DAVOR
9. KUKOČ MARIO
10. JURKOVIĆ JADRAN
11. UJEVIĆ HRVOJE
12. KUKOČ-IVANIŠEVIĆ ZORAN
13. TOMAS DAMIL
14. JURČIĆ IVAN
15. TOMINIĆ BRANKO
16. PEZO DRAŽEN
17. VULETIĆ ANTE
18. DŽAJA IVAN
19. SELAK DAVOR

TK DUBROVNIK

1. POPOVIĆ MARO EX
2. JARAK MARIO EX
3. BUTORAC GORAN
4. BOBIĆ MIŠO
5. ŠNAJDER ROMANO
6. ĐURASOVIĆ TONI
7. DERANJA IGOR
8. BAŠIĆ MARO
9. NOVAKOVIĆ RAO
10. BRNADIĆ VINKO
11. PIKUNIĆ GORAN
12. ĐUHO VESELIN
13. KARAMEHMEDOVIĆ ZENO
14. ŠALJA NIKO
15. KURTELA LOVRO
16. GRBIĆ ZORAN
17. MRKLIĆ MIŠO
18. PAVLOVIĆ ALEKSANDAR

TK ŠPINUT

1. ŠIMIĆ VLADIMIR
2. MAKJANIĆ MISLAV
3. ZORIČIĆ KARLO
4. SIVIĆ DAVOR
5. PARLOV IVICA
6. UJAKOVIĆ HRVOJE
7. KARABATIĆ SINIŠA
8. BEKAVAC CVITAN
9. AVIANI GORDAN
10. DELIĆ JOSIP
11. GRABOVAC MILAN
12. BOJIĆ OLDIN
13. ALJINOVIĆ LEOPOLD
14. BURAZER KRSTO
15. BALJKAS ŽELJKO
16. GILJANOVIĆ MIRKO
17. PETRIĆ IGOR
18. ŠKUGOR ZORAN

NERETVA

1. BABIĆ BORIS EX
2. BAN SERGEJ EX
3. MUSA IGOR
4. JARAK DALIBOR
5. ĆAVAR PATRIK
6. MARKOVIĆ DRAGAN
7. VERAJA JOSIP
8. IVIĆ BOŽIDAR
9. PRCE STIPAN
10. BOROVAC NIKŠA
11. SENTIĆ JERKO
12. MARTINOVIĆ ZORAN

HRVATSKI SOKOLOVI

1. STANIĆ ŽELJKO EX
2. UGRIN ALDO
3. RADIĆ MISLAV
4. GRGIĆ ANTE
5. BOLJAT VEDRAN
6. KUSIĆ STIPE
7. TAVRA DRAGOMIR
8. BATINIĆ ANTE
9. RUPIĆ ŽELJKO
10. VICKOV LORI
11. GALIĆ MATE
12. BREKALO TOMISLAV
13. FRANKIĆ SAŠA

VTK MARINETA

1. BUVINIĆ MARKO
2. MILINOVIĆ HRVOJE
3. VRANJEŠ MIRKO
4. RADIĆ JURE
5. VISKOVIĆ RANKO
6. LALIĆ MARINKO
7. FILIPETTI BRANKO
8. FILIPETTI IGOR
9. LULIĆ LEON
10. BEROŠ ROKO
11. BUVINIĆ MLADEN
12. MIJAČIKA ZORAN
13. FILIPETTI JOSKO
14. FRANKOVIĆ GORKI
15. POPAC ŽELJKO
16. KUKULIĆ MARIO
17. ANDRIJAŠEVIĆ PERO
18. URLIĆ VOJIN
19. ŽIVKOV BORIS

KLAPA

1. TUDOR MARIO EX
2. BLAŽEVIĆ SLAVEN EX
3. DOMLJANOVIĆ ANTE
4. DŽALE MATE
5. POLITEO ALEN
6. GOSPODINOVIĆ SIMON
7. RABFELD ŽELJKO
8. PEZER DAVOR
9. ROGULJ DRAŽEN
10. PUĐA LJUBO
11. LUČIĆ IVICA
12. SARIĆ BRANKO
13. BULJUBAŠIĆ STIPE
14. RAJIĆ BORO
15. FATIĆ SLAVKO
16. MALVASIJA PJER
17. VUKO MARIJAN
18. VISKOVIĆ RANKO

TK OREBIĆ

1. SALACAN NIKŠA EX
2. BUCALO JOVICA
3. MARIČIĆ PERO
4. TRIVUNČEVIĆ ROBERT
5. MIKULIĆ RAFAEL
6. SALACAN VLAHO
7. SALACAN IVICA
8. VRANJEŠ LJUBOMIR
9. ROSO IVAN
10. BEKAVAC DARIO
11. RIKALO MIROSLAV
12. LULAK MUHAMED
13. MARIĆ ŽELJKO
14. ŽIDIĆ DENIS
15. ANTUNOVIĆ ANTO
16. ANČIĆ TOMISLAV
17. ĐELDUM MLADEN
18. HUUS JAN
19. ROSO IVAN-GAZDA
20. MARUŠIĆ DARKO

TK SPLIT

1. ANČIĆ NENO EX
2. ŠĆEPANOVIĆ ŽELJKO
3. PECOTIĆ ANTE
4. MATETIĆ VLATKO
5. ANČIĆ IVICA
6. EZGETA DAMIR
7. VISKOVIĆ GORAN
8. ŠABAN BLAŽENKO
9. BRALIĆ SILVANO
10. MILIĆ VINKO
11. MITAR ROBI
12. NEJAŠMIĆ JERI
13. KOVAČEVIĆ NEVEN
14. TECILAZIĆ NENAD
15. MIRKOVIĆ JAKŠA
16. STIPČIĆ VITOMIR
17. SANTRIĆ ANTE
18. PETKOVIĆ ANDRINO
19. PLANČIĆ MLADEN
20. MAJIĆ JOSIP

TK RAGUSA

1. ŠIMIĆ IVAN EX
2. KRISTIĆ ROMANO EX
3. KRILANOVIĆ STIJEPO
4. JURIŠIĆ DUBRAVKO
5. MANNEA PAOLO
6. TOKIĆ MARIO
7. LUKŠIĆ LUKŠA
8. NJIRIĆ NIKOLA
9. BAROVIĆ PERO
10. AVDAGIĆ ALMIR
11. MILAT VINKO
12. ČUMO RATKO
13. MATIĆ MARO
14. JEIĆ MAROICA
15. IVANIŠ VLADO
16. VUKOJEVIĆ BARTOL
17. BARAČ ŽELJKO
18. GOLUŽA ĐURO
19. DOMINIKOVIĆ MARIJO
20. JERKOVIĆ VICE

STINICE

1. MATIJAŠEVIĆ DINO
2. GALIĆ GORAN
3. KONFORTA ANTE
4. KOJUNDŽIĆ ŽARKO
5. PRIBAČIĆ DAMIR
6. SOKOL MLADEN
7. NEJAŠMIĆ DARKO
8. RANČIĆ DUŠKO
9. RADLOVIĆ MIRKO
10. SINOBAD TIHOMIR
11. ČUDINA MARIO
12. KAVELJ VICKO
13. PAPIĆ IVAN
14. MATIĆ DUBRAVKO

MOSTARSKA VRATA

1. KOJECKY JAN EX
2. REPAR MARIO
3. VUJNOVIĆ KRISTIJAN
4. DŽEVLAN ŽELJKO
5. MARKOTA IVAN
6. LUBURIĆ VESELKO
7. ŠUTALO BOŠKO
8. DŽAJIĆ IGOR
9. BORAS FERDO
10. BANDUR SILVIJE
11. DEDIĆ ZDRAVKO
12. BUKMIR ŽELJKO
13. NIŽIĆ TIHOMIR
14. SUŠAC IVAN
15. DŽAJIĆ GORAN
16. TOMIČIĆ GORAN-ČETKA

Vrijeme odigravanja


Tenis na Sport4Pro.


Datum i vrijeme odigravanja - prema dogovoru voditelja ekipa











Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se