svilaj slavonski

19.04.2009., nedjelja

NOVA TRI BODA

Selna-"Sava"0:2(0:1).Na jako teškom terenu za igranje(neravan,nepokošen,stvarno katastrofa za igranje)ubilježena je
nova pobjeda,i to je najbitnije u ovoj utakmici.Domaćin je odavno otpisan iz lige,ima samo dva boda i ova pobjeda se očekivala.Golove su postigli Dalibor Grigić i Mario Lamešić.

- 20:16 - Komentari (2) - Isprintaj - #

13.04.2009., ponedjeljak

POBJEDA

"Sava"-"Slaven"Trnjani 2:0(1:0).
Bolji početak utakmice nismo mogli ni zamisliti,Sava dolazi u vodstvo već nakon 30 sekundi.
Lopta izvedena s centra dolazi do Dalibora Grigića,koji preciznim lob udarcem prebacuje golmana gostiju,i lopta završava u mreži gostiju.Nakon par minuta Dačo bježi obrani gostiju,izlazi sam pred golmana,opet dobar lob,ali lopta udara u gredu.Što se tiče daljneg tijeka utakmice,gosti uspostavljaju ravnotežu,uspjevaju napraviti jednu veliku
priliku za postizanje gola,ali njihov igrač promašuje nešto što je bilo nemoguće promašiti.Kazna stiže u 80. minuti,slobodan udarac izvodi Ivan Pavić,velika greška golmana gostiju,i to je dva nula za Savu,koja je bez većih
problema privela utakmicu kraju.

- 21:00 - Komentari (2) - Isprintaj - #

05.04.2009., nedjelja

PORAZ U GARČINU

Gardun-Sava 3:2(1:1).
Dobra igra Save,nažalost ne i rezultat.Dva puta je Sava vodila ali nije uspjela izdržati.Na početku utakmice
domaćini stvaraju nekoliko dobrih prilika,ne uspjevaju zabiti gol,međutim to uspjevaju igrači Save,Tiho Grigić je
prošao po cijeloj desnoj strani(od gola do gola),ubacio u peterac gdje je najprisebniji bio Dalibor Grigić koji postiže
gol.Domaćini izjednačavaju golom iz slobodnog udarca.Drugi gol Sava postiže u 51.min,ubačaj nakon slobodnog udarca u gol pretvara Tomislav Jaredić.Nakon samo dvije minute domaćini postižu gol.Tada su uslijedili stalni napadi
Garduna(Sava je igrala na kontre) i nažalost domaćin postiže i treći gol.Zadnjih deset minuta Sava je opasno prijetila
ali ne uspijeva postići gol,i poražena napušta teren.

- 20:08 - Komentari (1) - Isprintaj - #

Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Bez prerada.