TRI BODA U GOSTIMA

Zvonimir Donja Vrba- Sava 2:3 (1:3).
Strijelci za Savu: Nikola Benošić(Fric)-1 gol ,Tomislav Galovac-2 gola.
Za ovih zadnjih pet kola došla su nam tri vrlo dobra igrača iz Sloge Stružana,to su Nikola Benošić,Mato Benošić i
Tomislav Žuk.Njima je prvenstvo završilo pa su dečki koji su naši prijatelji i radne kolege došli pomoći klubu za koji su nekada i igrali.

- 16:22 - Komentari (4) - Isprintaj - #

20.10.2008., ponedjeljak

BODOVI OSTAJU U SVILAJU

Sava-Omladinac Staro Topolje 3:2(1:2).Na početku utakmice igrači Save odmah kreću prema golu protivnika,i u prvom napadu udarac Ivana Vuksanovića završava u stativi.Sava nastavlja sa napadima i ubrzo dolazi u vodstvo,jedan dobar ubačaj Tihe Grigića glavom u gol zakucava Tomislav Galovac.Do 20 minute potpuna dominacija Save,nakon toga pad u igri i gosti sa dva gola preokreću rezultat.Početak drugog poluvremena donosi drugi gol za Savu koji lob udarcem glavom postiže Mario Lamešić.Nakon izjednačenja prava muška utakmica,sa dosta tempa i više prilika Save, koje napadači Save ne uspjevaju realizirati(pravo čudo što su promašili).I kada su svi pomislili da će ostati neriješeno na scenu stupa Tomislav Galovac i sjajnim udarcem sa 25 metara pogađa rašlje gostujućeg gola.
Veliko veselje igrača i navijača Save,koje se i ovaj put proslavilo sa pivom i pjesmom.

- 19:51 - Komentari (6) - Isprintaj - #

12.10.2008., nedjelja

NASTAVAK LOŠIH REZULTATA

Poraz Save ovaj puta na gostovanju u Zadubravlju od ekipe Dubrave 2:0(1:0).
Dobra igra Save na sredini terena ali veliki problem u napadu.Prilike se jako teško stvaraju,bilo je nekoliko dobrih udaraca sa dvadesetak metera ali niti jedna prava prilika za gol.Također obrana pomalo popušta i nema onu sigurnost sa početka prvenstva.

- 20:21 - Komentari (0) - Isprintaj - #

08.10.2008., srijeda

JUNIORI NK"SAVE"SVILAJ

Danas 8.10.2008. juniori nk"Save" postigli su veliki uspjeh,
u zaostaloj utakmici 6.kola naši juniori su igrali u Starom Topolju,protiv ekipe domaćina Omladinca,rezultat 2:3(1:0).
Ekipa Save je CIJELU utakmicu igrala sa DEVET igrača,unatoč tome igrači Save pružili su sjajnu igru i pobijedili domaćina koji je mislio da će ostvariti laganu pobijedu sa desetak golova razlike. Moram pohvaliti cijelu ekipu Save koja je odigrala borbeno i fantastično utakmicu, a posebno golmana Filipa Ćubela koji je branio nemoguće,
a još više našeg najboljeg igrača Tomislava Galovca,koji je u prvom poluvremenu igrao zadnjeg igrača i sprečavao protivničke napade(rezultat prvog dijela 1:0 za domaćine),u drugom dijelu odlazi u napad i za 35. minuta postiže tri fantastična gola,nakon toga povlači se na zadnjeg igrača i osigurava pobijedu juniora Save.Još jednom svaka
čast svim igračima koji su pokazali da se velikom borbenošću i zalaganjem može pobijediti i sa dva igrača manje.

- 17:59 - Komentari (0) - Isprintaj - #

06.10.2008., ponedjeljak

TEŽAK PORAZ KOD KUĆE

U 8.prvenstvenom kolu 2 ŽNL-istok Sava je doživjela težak poraz na svom terenu,od ekipe Mladosti iz Bickog Sela:
rezultat: 1:5(0:4).Prije same utakmice bila je loša atmosfera u ekipi jer su se neki igrači našli uvrijeđeni iako nisu
imali razloga za to i nisu igrali utakmicu.Uz to još nam i golman nije došao na utakmicu zbog poslovnih obveza,
tako da nisu bila velika očekivanja od ove utakmice.Utakmica je bila riješena već nakon dvadesetak minuta,gostujuća ekipa je u tom vremenu postigla tri gola i nakon toga mirno do kraja privela utakmicu.Unatoč nedostatku bitnih igrača,ipak se očekivao veći otpor ekipe Save,međutim ekipa Mladosti koja se bori za prvo mjesto pokazala se kao puno bolji protivnik i zasluženo pobijedila.Gol za Savu postigao je Ivan Vuksanović.

- 20:50 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Bez prerada.