svilaj slavonski

27.05.2007., nedjelja

NAPOKON POBJEDA

Sava-Mladost Bicko Selo 2:1 (2:1) .
U potpuno izjednačenoj utakmici Sava je teško ali zasluženo pobijedila goste iz Bickog Sela.
Gosti su poveli na samom početku utakmice,ali igrači Save do 25 minute uspijevaju rezultat preokrenuti u svoju korist.
Nakon toga prilike su se nizale i na jednoj i na drugoj strani,ali se rezultat nije mijenjao.
Strijelci za Savu su bili Ivan Sever i Franjo Jaredić.

Sava-Graničar Sl.Šamac 1:6 (1:3) .
Još jedan težak poraz Save i to na domaćem terenu.Sava je povela negdje u 20 minuti,ali gosti samo nakon minutu izjednačavaju,
i do pluvremena uspijevaju brzim kontrama zabiti još dva gola.Igrači Save nisu iskoristili nekoliko dobrih prilika u drugom poluvremenu,što gosti kažnjavaju i nanose težak poraz Savi.
Gol za Savu postigao je Dragan Gudelj.U ovoj utakmici se vidjelo da Savi nedostaje teško ozlijeđeni napadač Ivan Sever
.

- 21:14 - Komentari (0) - Isprintaj - #

10.05.2007., četvrtak

poraz u gostima

U 8. kolu nastavka prvenstva Sava je doživjela poraz u Vel. Kopanici od Posavine 6:1(2:1) .
Poraz i nije tako teško pao,koliko teška ozlijeda napadača Save, Ivana Severa.
Ivana je domaći igrač br.5 krvničkim startom onesposobio već u 20.minuti utakmice.
Inače ivan je iz Vel.Kopanice i donedavno je bio suigrač tog "mesara".
Do tog kobnog trenutka Ivan je zabio jedini gol za Savu,i bio je stalna opasnost za gol Posavine.

- 20:20 - Komentari (0) - Isprintaj - #

01.05.2007., utorak

POBJEDA

U 7.kolu Sava je priredila veliko iznenađenje pobjedivši na svom terenu ekipu Zvonimira iz Donje Vrbe,3:1 (2:0) .
Gosti su došli sigurni u svoju pobjedu, međutim cijela ekipa Save igrala je odlično i zasluženo pobijedila pretendenta na prvo
mjesto u ligi.Golove za Savu su postigli Franjo Jaredić jedan i Sever Ivan dva.
Golman Save Dominko Jurić-Pirgo obranio je gostima 4 stopostotne prilike,usto je obranio i udarac sa bijele točke
u drugom poluvremenu kod rezultata 2:0,čime je uvelike pridonio ovoj velikoj pobjedi Save.

- 09:01 - Komentari (2) - Isprintaj - #