SPORTSKE TEME

četvrtak, 25.09.2008.

Mladen Petrić zabio dva puta!!

U pobjedi HSV-a u 2. kolu njemačkog kupa nad Bochumom, reprezentativac Hrvatske Mladen Petrić postigao je dva pogotka i tako na najbolji mogući način proslavio rođenje kćerkice. Do prvog pogotka došlo je već u 9. minuti utakmice. Prvi pogodak postigao je glavom na asistenciju Trochowskog, a kod drugog mu je asistent bio drugi hrvatski reprezentativac u HSV-u Ivica Olić, koji je u igru ušao u 64. minuti umjesto Guerrera. Svaka čast Mladene!!

Rezultati 2. kola Njemačkog kupa:

OFFENBACH - KARLSRUHE 0:2 (Iašvili 45, Porcello 58), OBERNEULAND - WOLFSBURG 0:7 (Džeko 15, 20, 57, 75, Schäfer 26, Dejagah 67, Caiuby 89), WEHEN - AACHEN 1:0 (König 72), HAMBURGER SV - BOCHUM 2:0 (Petrić 9, 90), BORUSSIA (D) - HERTHA 2:1 (Frei 7, Klimowicz 104 / Pantelić 22), JENA - FRANKFURT 1:0 (Petersen 25), BAYERN - NÜRNBERG 1:0 (Klose 7, Borowski 69), FREIBURG - HOFFENHEIM 3:1 (Schwaab 68-11m, Turker 84, Idrissou 90-11m / Salihović 37-11m), STUTTGART - ARMINIA 2:0 (Cacau 18, Marica 65).

25.09.2008. u 18:29 • 1 KomentaraPrint#