Stjepan (Josip) Marina, 21.03.1989.Bugojno

Sloga Uskoplje

nedjelja, 05.04.2009.

Nova pobjeda

Sloga je danas u vrlo nervoznoj utakmici protiv neugodne momačadi FK Turbine slavila zasluženu pobjedu.
Gosti su krenuli vrlo agresivno željni osvajanja bar jednog boda. Od prve minute su krenuli sa destrukcijom igre sa željem da spriječe Slogu u organiziranju bilo kakve suvisle akcije. Stalni prekidi, valjanje po terenu, provociranje sudačke trojke od strane pojedinih nogometaša Turbine i vrlo nervoznog trenera Hajdarevića rezultirali su nepovezanom igre Sloge. Takvo ponašanje gostiju prouzročilo je isključenje trenera Hajdarevića već u ranoj fazi utakmice.
Slogina nastojanja da organizira ozbiljne akcije urodilo su plodom u 25 minuti kada je Purivatra postigao prvi pogodak. Domaći od tada igraju malo povezanije, a gosti, čini se imaju samo jedan cilj, pokušati isprovocirati domaće nogometaše i iznuditi prekid utakmice. pred kraj prvog poluvremena pogotkom Mašića ( u 44 minuti) Sloga napokon umiruje goste i odlazi na odmor sa zasluženom prednošću.
U nastavku umjesto Došlića igra Turić. Na 3 : 0 povisije borbeni Kulašin, u 63 minuti. Nakon jedne gužve u šesnaestercu domaćih sudac Kožul svira jedanaesterac za goste zbog navodnog igranja rukom jednog domaćeg nogometaša. No, Marinčić brani šut Muamera Vile i vodi Slogu u mirnu završnicu. Sloga je stvorila još nekoliko prigoda, a konačnih 4 : 0 postavlja brzonogi Vrljić golom u 83 minuti.

HNK Sloga :
Marinčić, Matišić, Batinić, Kulaš, Gvozden, Miličević, (od 70 Juričić) Kulašin, Došlić, (Turić od 46 min.) Mašić, Purivatra, Grubeša (Vrljić od 61. minute)

- 21:09 - Komentari (17) - Isprintaj - #