Raspored utakmica

Škola nogometa K7 / NK Mlaka

utorak, 29.09.2009.

Raspored za mlađe pionire

MLAĐI PIONIRI II LIGA

Parovi za I kolo:

Dugo Selo DUGO SELO II STRMEC Sub 29.08.2009 10:00
Velika Mlaka VELIKA MLAKA KLOŠTAR Sub 29.08.2009 10:00
Mraclin MRACLIN JASKA Sub 29.08.2009 10:00
Obrezina MLADOST RUGVICA Sub 29.08.2009 10:00
Bestovje BESTOVJE DINAMO-HIDREL Sub 29.08.2009 10:00
Klokočevac KLOKOČEVAC JELAČIĆ Sub 29.08.2009 10:00
Tučenik GRANIČAR STUPNIK Sub 29.08.2009 10:00
*******************************************************************************
Parovi za II kolo:

Dugo Selo DUGO SELO II VELIKA MLAKA Sub 05.09.2009 10:00
Kl.Ivanić KLOŠTAR MRACLIN Sub 05.09.2009 10:00
Jastrebarsko JASKA MLADOST Sub 05.09.2009 10:00
Rugvica RUGVICA BESTOVJE Sub 05.09.2009 10:00
Novo Čiče DINAMO-HIDREL KLOKOČEVAC Sub 05.09.2009 10:00
Vukovina JELAČIĆ GRANIČAR Sub 05.09.2009 10:00
Bedenica STRMEC STUPNIK Sub 05.09.2009 10:00
*******************************************************************************

Parovi za III kolo:

Mraclin MRACLIN DUGO SELO II Sub 12.09.2009 10:00
Velika Mlaka VELIKA MLAKA STRMEC Sub 12.09.2009 10:00
Obrezina MLADOST KLOŠTAR Sub 12.09.2009 10:00
Bestovje BESTOVJE JASKA Sub 12.09.2009 10:00
Klokočevac KLOKOČEVAC RUGVICA Sub 12.09.2009 10:00
Tučenik GRANIČAR DINAMO-HIDREL Sub 12.09.2009 10:00
Stupnik STUPNIK JELAČIĆ Sub 12.09.2009 10:00
*******************************************************************************

Parovi za IV kolo:

Dugo Selo DUGO SELO II MLADOST Sub 19.09.2009 10:00
Velika Mlaka VELIKA MLAKA MRACLIN Sub 19.09.2009 10:00
Kl.Ivanić KLOŠTAR BESTOVJE Sub 19.09.2009 10:00
Jastrebarsko JASKA KLOKOČEVAC Sub 19.09.2009 10:00
Rugvica RUGVICA GRANIČAR Sub 19.09.2009 10:00
Novo Čiče DINAMO-HIDREL STUPNIK Sub 19.09.2009 10:00
Bedenica STRMEC JELAČIĆ Sub 19.09.2009 10:00
*******************************************************************************

Parovi za V kolo:

Bestovje BESTOVJE DUGO SELO II Sub 26.09.2009 10:00
Obrezina MLADOST VELIKA MLAKA Sub 26.09.2009 10:00
Mraclin MRACLIN STRMEC Sub 26.09.2009 10:00
Klokočevac KLOKOČEVAC KLOŠTAR Sub 26.09.2009 10:00
Tučenik GRANIČAR JASKA Sub 26.09.2009 10:00
Stupnik STUPNIK RUGVICA Sub 26.09.2009 10:00
Vukovina JELAČIĆ DINAMO-HIDREL Sub 26.09.2009 10:00
*******************************************************************************
Parovi za VI kolo:

Dugo Selo DUGO SELO II KLOKOČEVAC Sub 03.10.2009 10:00
Velika Mlaka VELIKA MLAKA BESTOVJE Sub 03.10.2009 10:00
Mraclin MRACLIN MLADOST Sub 03.10.2009 10:00
Kl.Ivanić KLOŠTAR GRANIČAR Sub 03.10.2009 10:00
Jastrebarsko JASKA STUPNIK Sub 03.10.2009 10:00
Rugvica RUGVICA JELAČIĆ Sub 03.10.2009 10:00
Bedenica STRMEC DINAMO-HIDREL Sub 03.10.2009 10:00
*******************************************************************************
Parovi za VII kolo:

Tučenik GRANIČAR DUGO SELO II Čet 08.10.2009 10:00
Klokočevac KLOKOČEVAC VELIKA MLAKA Čet 08.10.2009 10:00
Bestovje BESTOVJE MRACLIN Čet 08.10.2009 10:00
Obrezina MLADOST STRMEC Čet 08.10.2009 10:00
Stupnik STUPNIK KLOŠTAR Čet 08.10.2009 10:00
Vukovina JELAČIĆ JASKA Čet 08.10.2009 10:00
Novo Čiče DINAMO-HIDREL RUGVICA Čet 08.10.2009 10:00
*******************************************************************************
Parovi za VIII kolo:

Dugo Selo DUGO SELO II STUPNIK Sub 10.10.2009 10:00
Velika Mlaka VELIKA MLAKA GRANIČAR Sub 10.10.2009 10:00
Mraclin MRACLIN KLOKOČEVAC Sub 10.10.2009 10:00
Obrezina MLADOST BESTOVJE Sub 10.10.2009 10:00
Kl.Ivanić KLOŠTAR JELAČIĆ Sub 10.10.2009 10:00
Jastrebarsko JASKA DINAMO-HIDREL Sub 10.10.2009 10:00
Bedenica STRMEC RUGVICA Sub 10.10.2009 10:00
*******************************************************************************
Parovi za IX kolo:

Vukovina JELAČIĆ DUGO SELO II Sub 17.10.2009 10:00
Stupnik STUPNIK VELIKA MLAKA Sub 17.10.2009 10:00
Tučenik GRANIČAR MRACLIN Sub 17.10.2009 10:00
Klokočevac KLOKOČEVAC MLADOST Sub 17.10.2009 10:00
Bestovje BESTOVJE STRMEC Sub 17.10.2009 10:00
Novo Čiče DINAMO-HIDREL KLOŠTAR Sub 17.10.2009 10:00
Rugvica RUGVICA JASKA Sub 17.10.2009 10:00
*******************************************************************************
Parovi za X kolo:

Dugo Selo DUGO SELO II DINAMO-HIDREL Sub 24.10.2009 10:00
Velika Mlaka VELIKA MLAKA JELAČIĆ Sub 24.10.2009 10:00
Mraclin MRACLIN STUPNIK Sub 24.10.2009 10:00
Obrezina MLADOST GRANIČAR Sub 24.10.2009 10:00
Bestovje BESTOVJE KLOKOČEVAC Sub 24.10.2009 10:00
Kl.Ivanić KLOŠTAR RUGVICA Sub 24.10.2009 10:00
Bedenica STRMEC JASKA Sub 24.10.2009 10:00
*******************************************************************************
Parovi za XI kolo:

Rugvica RUGVICA DUGO SELO II Sub 31.10.2009 10:00
Novo Čiče DINAMO-HIDREL VELIKA MLAKA Sub 31.10.2009 10:00
Vukovina JELAČIĆ MRACLIN Sub 31.10.2009 10:00
Stupnik STUPNIK MLADOST Sub 31.10.2009 10:00
Tučenik GRANIČAR BESTOVJE Sub 31.10.2009 10:00
Klokočevac KLOKOČEVAC STRMEC Sub 31.10.2009 10:00
Jastrebarsko JASKA KLOŠTAR Sub 31.10.2009 10:00
*******************************************************************************
Parovi za XII kolo:

Dugo Selo DUGO SELO II JASKA Sub 07.11.2009 10:00
Velika Mlaka VELIKA MLAKA RUGVICA Sub 07.11.2009 10:00
Mraclin MRACLIN DINAMO-HIDREL Sub 07.11.2009 10:00
Obrezina MLADOST JELAČIĆ Sub 07.11.2009 10:00
Bestovje BESTOVJE STUPNIK Sub 07.11.2009 10:00
Klokočevac KLOKOČEVAC GRANIČAR Sub 07.11.2009 10:00
Bedenica STRMEC KLOŠTAR Sub 07.11.2009 10:00
*******************************************************************************
Parovi za XIII kolo:

Kl.Ivanić KLOŠTAR DUGO SELO II Sub 14.11.2009 10:00
Jastrebarsko JASKA VELIKA MLAKA Sub 14.11.2009 10:00
Rugvica RUGVICA MRACLIN Sub 14.11.2009 10:00
Novo Čiče DINAMO-HIDREL MLADOST Sub 14.11.2009 10:00
Vukovina JELAČIĆ BESTOVJE Sub 14.11.2009 10:00
Stupnik STUPNIK KLOKOČEVAC Sub 14.11.2009 10:00
Tučenik GRANIČAR STRMEC Sub 14.11.2009 10:00

- 00:00 - Komentari (0) - Isprintaj - #

<< Arhiva >>

Creative Commons License
Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Bez prerada.

Obavijesti
Pokušavajući ići u korak sa vremenom,
otvorena je grupa na Facebook-u
K7 Soccer academy


********************************************

Klupske obavijesti za roditelje http://zaazu.com

OBAVEZNI LIJEČNIČKI PREGLED
28.08. 7:30-14:00 sati
ili
29.08. 7:30-14:00 sati



ZA SVA PITANJA I NEJASNOĆE, MOŽETE NAS KONTAKTIRATI e-mailom,
na mobitel 095 544 07 20 ILI uživo NA STADIONU

Razno

Nogometni Savez Zagrebačke Županije

Nogometno Središte Velika Gorica

Zajednica športskih udruga grada Velike Gorice

Sportske novosti

Upiti za školu
Upiti e-mailom za trenere i voditelja škole nogometa
ili
g. Krešimir Marušić
na mob 095 544 07 20

party
mail za mene!!!
Prijedlozi, kritike i nadam se, razni članci


SPORTSKA AMBULANTA
radno vrijeme:
PON 11:00 - 19:00 (pregledi do 18 sati)
UTO 07:00 - 15:00 (pregledi 08 - 14 sati)
SRI 07:00 - 15:00 (pregledi 08 - 14 sati)
ČET 07:00 - 15:00 (pregledi 08 - 14 sati)
PET 07:00 - 15:00 (pregledi 08 - 14 sati)
telefon: 6265034


NAVIJAČKI KUTAK

Navijacica

 
SVIJET NOGOMETA

VG golmani

HNK Gorica
HNK Gorica - Pioniri

NK Udarnik

GNK Dinamo

NK Zagreb

NK Hrvatski Dragovoljac

NK Lokomotiva


ZANIMLJIVI LINKOVI
Sportski treninzi
Nogometni treninzi


VELIKA MLAKA

Velika Mlaka
Karta Velike Mlake
Župne stranice
Forum o životu u Velikoj Mlaki


Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se