JESENSKI DIO PRVENSTVA 4. HNL – SREDIŠTE „B“

1. kolo – Čet 24.08.2006 17.00 Jastrebarsko JASKA – LIBERTAS 1:3

2. kolo – Sri 30.08.2006 17.00 Jastrebarsko JASKA – STUPNIK 1:1

3. kolo – Ned 03.09.2006 17.00 Bistra BISTRA – JASKA 1:0

4. kolo – Ned 10.09.2006 10.00 Jastrebarsko JASKA – SOKOL 4:1

JASTREBARSKO - Stadion na Centrali. Gledatelja: 100. Sudac: Petreković (Kutina) 6,5. Pomoćnici: Novak (Kraj Donji) i Špoljar (Bistra). Četvrti sudac: Malbašić (Dugo Selo). Delegat: Baljak (Sisak).
STRIJELCI: 1:0 - Bradvić (14 - 11m), 2:0 - Kelečić (24), 2:1 - Kutleša (42), 3:1 - Čović (61), 4:1 - Cuković (88).
JASKA: Vucelić 7, Mesic 6,5 (od 87. Pinturić -), Čović 7, Vulić 7, Aščić 6,5, Lafter 7,5, Vulje 7,5, Cuković 7,5, Kelečić 6,5 (od 78. Stipić -), Bradvić 7 (od 58. Šimanović 6,5), Vlašić 7,5. TRENER:
ao Vein. Gosti će najviše žaliti za promašajem s "kreča" u 32. minuti, kada je Kutleša poslao loptu visoko iznad vratiju Vucelića. Gosti su malo pritisnuli početkom nastavka, traživši poravnanje, ali je sve razriješio Čović, pogotkom iz slobodnjaka, da bi priču zaključio mladi Josip Cuković, bijegom i pogotkom u samom finišu susreta.

5. kolo – Sri 13.09.2006 16.30 Sisak METALAC – JASKA 3:1

6. kolo - Ned 17.09.2006 10.00 Jastrebarsko JASKA – MRACLIN 2:1

JASTREBARSKO - Stadion na Centrali. Gledatelja: 100. Sudac: Božiček(Gornja Gračanica) 6. Pomoćnici: Repić (Repušnica) i Vlašić (Donja Vlahnička). Četvrti sudac: Malekinušić (Osekovo). Delegat: Dodigović (Novska).
STRIJELCI: 1:0 - Vlašić (37), 1:1 - Ambroš (44), 2:1 - Čović (64 - 11m)
JASKA: Vucelić 8, Lafter 7, Aščić 7, Čović 7,5, Vulić 7, Tomović 7, Vulje 7, Mesic 6,5 (od 53. Đurić 6), Kelečić 6,5 (od 66. Šimanović 6,5), Cuković 7,5, Vlašić 8.
TRENER: Zlatko Peršin 7.
MRACLIN: Dražić 6,5, Nastevski 6,5, Budimir 6, Rozić 6,5, Balić 6, Šmint 6 (od 82. Povolnjak -), Dandić 6,5, Krpačić 7, Šimun 6 (od 70. Kadoić -), Jurišić 6,5, Ambroš 7.
TRENER: Goran Orešković 6.
CRVENI KARTON: Tomović (70 - drugi žuti).
IGRAČ UTAKMICE: Perica Vucelić (Jaska).

Vrlo ujednačena utakmica na Centrali, u kojoj smo vidjeli podosta obostrano neiskorištenih prigoda. Prva dva pogotka postignuta su iz slobodnih udaraca Vlašića i Ambroša, a pobjedu Jaski donio je Čović iz jedanaesterca, nakon obaranja vrlo razigranog i opasnog Anđelka Vlašića. Ipak, prvo ime susreta bio je vratar jaskanaca Perica Vucelić, koji je u prvom dijelu u čak četiri navrata "razoružao" gostujuće napadače u pokušaju postizanja pogodaka, te tako spasio Jasku od poraza. Momčad s Centrale, na kraju je velikom borbenošću izdržala, te s igračem manje u zadnjih dvadesetak minuta, zasluženo proslavila važnu pobjedu.

7. kolo - Sri 20.09.2006 16.30 Budaševo BSK – JASKA 3:0

8. kolo - Ned 24.09.2006 10.00 Jastrebarsko JASKA – ISKRA ZELINA 2:0

JASTREBARSKO - Stadion na Centrali. Gledatelja: 100. Sudac: Bizjak (Sisak) 5,5. Pomoćnici: Vuksan i Bogović (oba Sisak). Četvrti sudac: Krnic (Moščenica). Delegat: Marković (Dubrava).

STRIJELCI: 1:0 - Bradvić (42), 2:0 - Đurić (86).
CRVENI KARTONI: trener Jaske Peršin (67), Bradvić (72 - drugi žuti).
IGRAČ UTAKMICE: Mislav Bradvić (Jaska).
JASKA: Vucelić 7, Šoić 6,5, Aščić 7, Britvec 7, Lafter 7,5, Čović 7,5, Mesic 6,5, Cuković 7, Đurić 7 (od 87. Pinturić -, od 90. Rožić -), Bradvić 7,5, Šimanović 7.

ISKRA ZELINA: Sakač 6, Erdeli 6, Miličević - (od 26. Filipović 6), Antolković 6 (od 62. Dorić 6), Bakran 5,5, Oroz 5,5, Tomašić - Kažek 5,5, Topić 6, Moharić 6 (od 54. Hunjak 5,5), Kralj 6,5, Šajfar 5,5.

Stari znanci odigrali su na Centrali vrlo žustru, nervoznu, u završnici čak i incidentnu utakmicu, za što je ponajveći krivac slabi sudac Bizjak, koji je svojim odlukama iritirao obje strane, te aktere učinio nervoznima, posebno domaću Jasku, koja se grčevito i hrabro borila bez čak sedmorice standardnih igrača, protiv vrlo jakih gostiju. U susretu bez puno pravih prigoda, ključni potez povukao je Mislav Bradvić maestralnim potezom i pogotkom u 42. minuti, što je bitno olakšalo nastavak utakmice domaćoj momčadi. Priču je zaključio u 86. minuti Nenad Đurić, sjajno pogodivši desni kut vratara Sakača, u trenucima kada se Jaska već dobrano mučila s igračem manje. Na kraju zasluženi pljesak i ovacije domaćim igračima od strane konačno prave domaćinske publike na Centrali.

10.kolo - Ned 08.10.2006 10.00 Jastrebarsko JASKA – GRANIČAR GRAD 1:1

JASTREBARSKO - Stadion na Centrali. Gledatelja: 150. Petreković (Kutina) 7,5. Pomoćnici: Muža (Sisak) i Špoljar (Bistra). Četvrti sudac: Faletar (Popovača). Delegat: Holsinger (Sisak).

STRIJELCI: 1:0 - Đurić (31), 1:1 - Kornet (90).

JASKA: Vucelić 7, Šoić 6,5, Aščić 6,5, Britvec 6,5, Lafter 7, Tomović 6,5, Mesic 6,5, Vulje 6 (od 38. Vlašić 6,5), Đurić 7, Cuković 6,5 (od 67. Pinturić 5), Kelečić 6,5 (od 84. M. Falica -).

GRANIČAR GRADIP: Čović 6,5, Bakar 7, Ramić 6,5, Martinčić 6,5, Leboš 6,5, Cindarić 6,5, Kornet 7, Čerkez 6,5, Veselko 6 (od 59. Čerkel 6), Topić 6 (od 46. Arifović 6,5), Šalamun 7.

IGRAČ UTAKMICE: Goran Šalamun.

Na Centrali smo vidjeli dvije različite utakmice. U prvom dijelu, dominantna Jaska, iako bez pravih prigoda, dok je nastavak pripao gostima, koji su bili daleko poduzetniji, te su zasluženo prigrabili bod, pogotkom Korneta, u posljednjim trenucima susreta. Domaća momčad, izranjavana brojnim izostancima igrača, kao da više nije imala daha u drugom dijelu meča. Ipak, jaskanci su imali vodstvo od 31. minute, nakon pogotka Đurića, a meč loptu sredinom nastavka propustio je Vlašić, pa je domaće na kraju sustigla kazna i to u najbolnijem mogućem trenutku.