Seniori NK Jaska

02.04.2006., nedjelja

NOVOSTI

03.05.2006. - 25.kolo - Jastrebarsko: NK Jaska - NK Sava 2:0

JASTREBARSKO - Igralište na Centrali. Gledatelja: 200. Sudac: Kovač (Velika Mlaka) 6,5. Pomoćnici: Rončević (Zaprešić) i Novak (Zaprešić). Delegat: Žilec (Velika Gorica).

STRIJELCI: 1:0 - Stipić (32), 2:0 - Vulić (79 - 11m).

JASKA: Dikšić 7, Lafter 7, Čović 7, I. Tomašević 7, Vulić 7,5, Tomović - (od 22. Stipić 8, od 81. Kelečić -), Falica 7, Vulje 7,5 (od 73. Šimanović-), Obradović 6,5 (od 53. Kralj 6,5, od 86. Pinturić -), Vlašić 7,5, Golubić 7. TRENER: Zlatko Peršin 8.

SAVA: Horvatinec 6,5, Katušić 6 (od 77. Kršćanski -), Šurbek 6, Husta 6, T. Čakanić 6,5, V. Čakanić 6,5, Raić 6,5, Jordan 6, Biškupić 6,5, Đurđević 6 (od 46. Horvat 6), Karamarko 6. TRENER: Miroslav Orsag 6,5.

IGRAČ UTAKMICE: Anto Stipić (Jaska).

U oštroj i nervoznoj utakmici, Jaska je ostvarila još jednu vrijednu pobjedu za skok na 8. poziciju i priključak s prvom šestorkom. Junak susreta bio je jaskanski "čarobnjak" Anto Stipić, koji je u 32. minuti majstorski realizirao zicer, položivši lažnjacima gostujućeg vratara na travu, a u 79. minuti sjajnim je ubačajem na prvu vratnicu prisilio gostujućeg igrača na rukometnu reakciju, što je donijelo jedanaesterac i konačni mat kapetana Vulića.

30.04.2006. - 24.kolo - Mraclin: NK Mraclin - NK Jaska 2:0

MRACLIN - Igralište Nova Graba. Gledatelja: 100. Sudac: Kurtović (Ivanja Reka) 7. Pomoćnici: Bionda (Zaprešić) i Špoljar (Bistra). Delegat: Družanović (Zaprešić).

STRIJELCI: 1:0 - Balinčić (64), 2:0 - Kovač (89).

MRACLIN: Grilec 6,5, Rozić 6, Radić 6,5, Jelavić 7, Balić 7, Čulinović 6,5 (od 67. Kovač 6,5), Nastevski 7 (od 90. Lešković -), Krpačić 6, Balinčić 7 (od 76. Ambroš -), Rošić 6,5, Šmint 6. TRENER: Željko Košković 7.

JASKA: Dikšić 6,5, Lafter 6, Čović 6,5, I. Tomašević 6, Vulić 6,5, Tomović 7, Falica 6,5, Vulje 6,5, Obradović 6,5, Golubić 6,5, Stipić 6,5 (od 65. Kralj 6). TRENER: Zlatko Peršin 6,5.

IGRAČ UTAKMICE: Robert Nastevski (Mraclin).

Jaska se dobro suprotstavila drugoplasiranoj momčadi prvenstva, Mraclinu. Osim u prvih dvadesetak minuta, Jaska je bila apsolutno ravnopravan protivnik, u pojedinim dijelovima i bolji, potvrdivši još jednom snagu i kvalitetu, koju ima ovog proljeća. Nedostajalo je samo još zrno konkretnosti u završnici, da bi se Modri s Centrale vratili kući neporaženi. Možda i kao pobjednici. Iako je igrao vrlo dobro, kao uostalom i cijela momčad, tragičar susreta bio je Goran Obradović, koji nije realizirao u 61. minuti prigodu utakmice, kada je izašao iskosa s lijeve strane sam na vratara Grileca, ali nažalost, u njegovu udarcu ovog puta nije bilo preciznosti. Nažalost, kako to najčešće biva u nogometu, nekoliko minuta kasnije, umjesto 0:1, rezultat je glasio 1:0. U trenutku dezorijentiranosti u obrani Jaske, Vulić se okliznuo na desnoj aut liniji, stvorila se "rupa" u srcu obrane, koju je odlično iskoristio Balinčić, i poentirao za vodstvo domaćih. Do kraja, a posebno u posljednjih nekoliko minuta, trener Peršin je poslao stopera Tomovića u sam vrh napada, pokušavši učiniti sve da se dođe do pogotka, i pogodak se dogodio, ali na drugoj strani. Nakon jedne izgubljene lopte, rodila se ubojita kontra domaćih, koju je pogotkom završio Kovač, i okončao priču što se ove utakmice tiče. Jaska je poražena, ali se uzdignute glave vratila s teškog gostovanja, pokazavši svima još jednom da se može nositi i s najjačima. Novi test je već u srijedu, 3. svibnja, kada u 25. kolu, od 17 sati, na Centrali gostuje vrlo dobra Sava. Ponovi li Jaska igru kakvu je prikazivala u najvećem dijelu ovog proljeća, ne treba sumnjati u pobjedu, koja bi obzirom na raspored protivnika, vrlo lako mogla donijeti skok na 8. mjesto prvenstvene ljestvice.

26.04.2006. 16.kolo(zaostala utakmica) - Jastrebarsko: NK Jaska - NK Polet 2:0

JASTREBARSKO - Igralište na Centrali. Gledatelja: 100. Sudac: Knez (Zaprešić) 7,5. Pomoćnici: Kožarec (Domaslovec) i Grgurić (Brdovec).

Delegat: Mišković (Brckovljani).

STRIJELCI: 1:0 - Obradović (9), 2:0 - Vlašić (45).

JASKA: Dikšić 7, Lafter 6,5, Čović 6,5, I. Tomašević 6,5, Vulić 7, Tomović 8, Falica 7,5, Vulje 7, Obradović 7 (od 74. Kelečić -, od 90. Pinturić -), Vlašić 8 (od 90. Aščić -), Stipić 7 (od 46. Golubić 6,5). TRENER: Zlatko Peršin 7,5.

POLET: Domitrović 6, Butković 6,5 (od 69. Prlić -), Zaloker - (od 8. Ferenček 6,5), Prekratić 6, Berković 6, Novosel 6 (od 68. Bibić 6), Hleb 6,5, Prelec 6,5, Ćopić 6,5, Sučić 6, I. Rožić 6,5. TRENER: Damir Petravić 6,5.

IGRAČ UTAKMICE: Anđelko Vlašić.

Protiv vrlo jakog Poleta, Jaska je još jednom pokazala snagu, odigrala odličnu utakmicu i nastavila proljetni niz od sedam uzastopnih susreta bez poraza, koji je momčad s Centrale doveo na samo bod zaostatka od osmoplasirane Iskre Zeline, te otvorio vrata nove 4. HNL. Počelo je žestoko. Već u 6. minuti, sudar glavama i šavovi za Tomovića i Zalokera, a onda je Jaska povela pogotkom Gorana Obradovića. Potom je Polet preuzeo inicijativu, nanizao nekoliko prilika ali i promašaja, što je u posljednjim trenucima prvog dijela kaznio Vlašić, uz veliku pomoć nespretne obrane gostiju. Nastavak je donio jalovu premoć gostiju, a domaća je momčad bez većih poteškoća sačuvala veliku pobjedu, samo potvrdivši da je ovog proljeća jedna od najboljih momčadi lige.

22.04.2006 - 23.kolo - Jastrebarsko: NK Jaska - NK Klokočevac 2:1

JASTREBARSKO - Igralište na Centrali. Gledatelja: 150. Sudac: Bionda (Zaprešić) 6. Pomoćnici: Mustapić (Velika Gorica) i Novak (Zaprešić).
Delegat: Barišić (Drenje).

STRIJELCI: 0:1 - Tucman (11), 1:1 - Obradović (68), 2:1 - Tomović (90).

JASKA: Dikšić 6, Aščić - (od 24. I. Tomašević 6), Čović 6 (od 65. Kelečić -), Lafter 6, Vulić 7, Tomović 7,5, Golubić 6,5, Vlašić 7,5, Vulje 6,5 ( od 36. Stipić 7), Obradović 7, Falica 6. TRENER: Zlatko Peršin 7.

KLOKOČEVAC: Duspara 6,5, Bekiri 6, Celizić 6, Rako 6 (od 77. Ramić -), Komerički 6,5, Kos 6,5, Janžić 6, Vitko 6,5, Salopek 6, Šeperić 6,5, Tucman 7 (od 59. Tesla 6, od 90. Đorđević -). TRENER: Ferdo Kamenčić 7.

IGRAČ UTAKMICE: Nenad Tomović.

Nakon nekoliko pehova, koji su ih pratili ovog proljeća, Jaskanci su napokon došli na svoje, i dobili utakmicu u posljednjim sekundama. Već od prve minute, sve je krenulo loše po domaće. Mlitav ulazak u utakmicu, pa u 11. minuti loša reakcija Laftera, koju koristi Tucman, i zakašnjeli "uskršnji" poklon sprema u mrežu za 0:1. Nakon toga igralo se uglavnom na gol gostiju, ali je domaća momčad teško stvarala prigode, i većim dijelom igrala ispod svojih mogućnosti. Ipak, u nastavku se igralo bolje i agresivnije, a kao plod velike inicijative Jaske, došli su pogoci. Najprije je Obradović u 68. minuti poravnao nakon kornera udarcem glave, a duboko u sudačkoj nadoknadi, u posljednjim sekundama, u gužvi pred gostujućim vratima, najspretniji je bio Nenad Tomović, koji donosi Jaski tri zlata vrijedna boda.

14.04.2006. JŽNL - 22. KOLO: STUPNIK - JASKA 1 : 1 (1:0)

STUPNIK - Igralište NK Stupnik. Gledatelja: 200. Sudac: Mihalj (Velika Mlaka) 7. Pomoćnici: Merkaš (Bukevje) i Gradinšćak (Vrbovec). Delegat: Knežević (Bregana).

STRIJELCI: 1:0 - Šporčić (45), 1:1 - Tomović (75).

STUPNIK: Šlogar 6, Hodak 6, Meglajec 6, Vukadin 5,5, Fabek 6, Grgić 6, Vujčec 6,5 (od 84. Kurtagić -), Anić 5,5, Budišćak 6, Trgovčević 6,5 (od 90. Petković -), Šporčić 6,5. TRENER: Branko Mlinar 6,5.

JASKA: Dikšić 6,5 (od 66. Sablić 6,5), Aščić 6, Čović 7, Lafter 7, Vulić 6,5, Tomović 7,5, Falica 6,5, Vulje 6 (od 46. Golubić 6), Vlašić 7, Cipovec 7 (od 40. Kralj 5, od 73. Stipić 6), Obradović 6 (od 82. Kelečić -). TRENER: Zlatko Peršin 7.

IGRAČ UTAKMICE: Nenad Tomović (Jaska).

Utakmica izravnih rivala Stupnika i Jaske, protekla je u očekivano nervoznoj i žustroj igri, s puno prekida i prekršaja, a nije nedostajalo ni grubosti, posebno s domaće strane. Jaska je prvo poluvrijeme bila osjetno bolja, s nekoliko lijepih akcija i prigoda za pogodak, te uz dosta sportske nesreće, u vidu dvije pogođene prečke (Lafter i Kralj). Da nesreća bude još veća, u posljednjim trenucima prvog dijela, domaći su poveli, kada je jedan odbijanac, Šporčić silovito pospremio u mrežu Dikšića. Nastavak je donio puno prekida i dosta malo igre, a domaći su bili malo opasniji, iako velikih prilika nisu imali. Jaska nije bila na razini iz prvog dijela. Šok pogodak domaćih, te ozljede Cipovca i Dikšića, uzdrmale su momčad, no, Peršinovi dečki, pokazali su karakter i uspjeli su se vratiti u utakmicu. U 75. minuti, nakon odličnog ubacivanja povratnika u sastav Ante Stipića, na drugoj vratnici sjajno je reagirao Nenad Tomović, prvo ime susreta, i glavom zakucao loptu u domaću mrežu. Do kraja i jedni i drugi čekali su kraj, ne želivši riskirati i eventualno izgubiti i taj jedan bod, koji može biti vrlo dragocjen iako su obje momčadi tražile "tricu". Vrijedi još spomenuti i vrlo lijepi dekor na odlično popunjenim tribinama, a posebno veseli i veliki broj jaskanaca, koji su došli bodriti Jasku. Nadamo se da su otišli zadovoljni, te da će i nadalje biti uz svoj klub. Slijedeći ogled na rasporedu je u subotu, 22. travnja u 17 sati, a na Centrali će gostovati Klokočevac.
01.04.2006. JŽNL - 20. KOLO - JASKA - ZAPREŠIĆ 2 : 0 (1 : 0)

JASTREBARSKO - Igralište na Centrali. Gledatelja: 120. Sudac: Šulentić (Velika Gorica) 8. Pomoćnici: Kovač (Velika Mlaka) i Meić (Mićevac).
Delegat: Franjo Marković (Dubrava Vrbovečka).
STRIJELCI: 1:0 - Obradović (40), 2:0 - Vlašić (80).

JASKA: Dikšić 7, Aščić 6, Čović 6,5 (od 89. T. Tomašević -), I. Tomašević 6,5 (od 90. Sirovica ), Vulić 7, Lafter 7, Falica 6,5, Vulje 7, Cipovec 7,5 (od 73. Šimanović -), Obradović 7 (od 83. Kelečić -), Vlašić 7,5 (od 86. Pinturić -). TRENER: Zlatko Peršin 7.

ZAPREŠIĆ: Gelo 6,5 (od 83. Pavličić -), Štoos 6, Žižić 6 (od 46. Drkušić 6), Majdandžić 6, Stipković 6, Kafka 5,5 (od 46. Šeničnjak 5), Barun 6, Dibena 6,5, Martinko 5,5 (od 57. Begić 5,5), Šunde 6, Sidono 6. TRENER: Ivan Richter 6.
CRVENI KARTON: Šeničnjak (55).
IGRAČ UTAKMICE: Andrey Cipovec (Jaska).

U utakmici koja se po umjetničkom dojmu neće dugo pamtiti, Jaska je ostvarila ono najvitalnije - tri nova boda. Zaprešić je bio žilav i nezgodan protivnik, i dugo je bio u utakmici, no, inicijativa Jaske urodila je pogocima Obradovića i Vlašića, koji su trasirali put do važne pobjede i nastavak potjere za gornjim domom JŽNL.

24.03.2006. JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA - 19. KOLO

SAVSKI MAROF - JASKA 0 : 6 (0 : 1)

SAVSKI MAROF - SRC Savski Marof. Gledatelja: 150. Sudac: Boban (Velika Gorica) 7. Pomoćnici: Merkaš (Bukevje) i Meić (Mićevec).
Delegat: Vinetić (Mraclin).

STRIJELCI: 0:1 - Kralj (7), 0:2 - Vlašić (52), 0:3 - Vlašić (69), 0:4 - Tomović (72), 0:5 - Kelečić (75), 0:6 - Pinturić (90).

SAVSKI MAROF: Turk 5,5, Boch 5, Žerjavić 5 (od 46. Rede 5), Krznarić 5, Barun 5, Vidiček 6, Večerić 5,5 (od 60. Hrnjkaš 5), Prosinečki 6 (od 70. Tursan -), Postružin 5 (od 60. Lozar 5,5), Zofič 6, Kušević 5,5.
TRENER: Davor Orsag 5,5.

JASKA: Dikšić 6,5, Aščić 6,5, Čović 7, Lafter 7,5, Vulić 7, Tomović 7,5 (od 80. I. Tomašević -), Falica 7, Vlašić 8 (od 75. Pinturić 6,5), Cipovec 7 (od 75. Šimanović -), Vulje 6,5 (od 70. Kelečić 7), Kralj 6,5 (od 23. Obradović 6,5).
TRENER: Zlatko Peršin 7,5.
CRVENI KARTON: Krznarić (49 - prekršaj kao posljednji čovjek obrane).

Jaska se na gostovanju kod Savskog Marofa pokazala kao daleko kvalitetnija momčad, i lakše od očekivanog došla je do vrijedna tri boda. Ni nastup ponajvećeg hrvatskog nogometaša svih vremena Roberta Prosinečkog u dresu Savskog Marofa, nije impresionirao jaskance, koji su od prve minute nametnuli svoj tempo, i igrali presing na posljednju liniju domaćih, što je rezultiralo brzim vodstvom i pogotkom Kralja. Bilo je još prigoda koje su ostale neiskorištene (Vlašić, Vulje,Tomović, Falica), ali srećom bez posljedica, dok su domaći pokušali par puta nakon prekida, ali pravog posla za Dikšića nije bilo. Na 2:0 povisio je Vlašić, a posebno je atraktivan bio njegov drugi, a jaskin treći pogodak, kada je "počistio paučinu" pod domaćom gredom, i tada je sve bilo definitivno riješeno. Nakon trećeg pogotka, "otpuštena" je ručna kočnica, i Jaska je nadahnuto odigrala završnicu, a rezultat su pogoci Tomovića, Kelečića i Pinturića. Sada Jaski slijede čak tri utakmice kod kuće za redom: Zaprešić (1.4.), Polet (5.4.) i Velika Mlaka (8.4.). Šansa za pravu berbu bodova i prilika koja se mora iskoristiti za priključak gornjem domu JŽNL.

18.03.2006. JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA - 18. KOLO

JASKA - RADNIK 0 : 0

JASTREBARSKO - Igralište na Centrali. Gledatelja: 150. Sudac: Rončević (Zaprešić) 6. Pomoćnici: Munić (Bregana) i Grgurić (Brdovec).
Delegat: Grdinić (Bregana).

JASKA: Dikšić 7, Aščić 6,5, Čović 7, Lafter 7,5, Vulić 7, Tomović 7,5, Falica 6,5, Vulje 6,5, Obradović 6,5 (od 67. Kelečić -), Vlašić 7,5,Kralj 6,5 (od 78. M. Rak -, od 87. Pinturić -). TRENER: Zlatko Peršin 7.

RADNIK: Žufić 6,5, N. Rak 7, Lučić 6,5, Grlić 6, Ž. Župetić 6,5, Budimir 6,5, Runevski 6 (od 81. Ožvald -), T. Prskalo 7, Markanović 6, Mikić 6,5 (od 69. Japec 6,5), Pejić 6 (od 59. M. Župetić 6). TRENER: Draženko Prskalo 6,5.

IGRAČ UTAKMICE: Hrvoje Lafter.

Na otvaranju proljetne polusezone, na Centrali prava bitka između dva šesnaesterca. Gosti su imali inicijativu i dominirali sredinom terena, ali velikih prigoda nije bilo, tek nekoliko obostranih dalekometnih pokušaja, koji nisu bili previše opasni po vratare. Lider iz Velike Gorice, od prve je minute isijavao veliku nervozu, te su se gostujući igrači često više bavili komentiranjem sudačkih odluka, nego igrom, pokušavajući na silu doći do bodova. No, momčad s Centrale vrlo se čvrsto postavila, nije ustuknula ni jednog trenutka, pokazujući zavidnu pripremljenost, dokazavši da se može nositi i s najboljima. Ovaj bod sigurno će Jaski dati krila u nastavku sezone, u potjeri za 6. ili 7. mjestom. Sada slijede utakmice u kojima će se tražiti pobjede, kako bi se uhvatio priključak s momčadima iz gornjeg doma. Uz ovakav angažman, a povratkom u sastav ponajboljeg igrača Cipovca, koji je odradio kaznu zbog kartona, sve je moguće.

11.03.2006.JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA - 17. KOLO

BISTRA - JASKA 2 : 1 ( 0 : 0 )

DONJA BISTRA - Igralište Bistre. Gledatelja: 100. Sudac: Kos (Mraclin) 7,5. Pomoćnici: Merkaš (Bukevje) i Slopko (Kurilovec). Delegat: Skledar (Novaki Samoborski).

STRIJELCI: 0:1 - Obradović (53), 1:1 - J. Škreblin (64), 2:1 - Babić (85).

BISTRA: Boranić 7, Babić 7, Drviš 6 (od 46. Coha 6,5), Bezak - (od 5. Gulić 6, od 46. Markanović 6), Šenjug 6, Vučetić 6, Poljski 6,5 (od 82. Tomić -), Jelić 6, J. Škreblin 7 (od 82. Eršek -), I. Škreblin 6, Milivojević 6. TRENER: Zlatko Močilar 6,5

JASKA: Dikšić 5, Aščić 6,5, Čović 6,5, Lafter 6,5, Vulić 6,5, Tomović 6,5, Falica 7, Vulje 6 (od 87. Pinturić -), Obradović 7 (od 72. Kelečić -), Vlašić 7, Kralj 6. TRENER:Zlatko Peršin 6,5.

Na gostovanju kod jedine neporažene momčadi lige, drugoplasirane Bistre, Jaskanci su odigrali vrlo dobru utakmicu, koja ulijeva nadu u uspješno proljeće. U potpunost su momci s Centrale nadigrali domaćina, i samo je sportska nesreća i loš dan Dikšića, spasio Bistru od prvog poraza. Igralo se po jakom vjetru, koji je u prvom dijelu pogodovao Jaski, a u nastavku Bistri. Domaći su svoje prigode bolje iskoristili, te su pogocima J. Škreblina i Babića s gotovo četrdeset metara iskosa, uz malu pomoć vjetra i veliku Dikšića, iz izgubljene situacije došli do tri boda. Jedini strijelac za Jasku bio je Goran Obradović, koji je rutinirao, manirom rasnog strijelca, iskoristio krađu lopte i bijeg Anđelka Vlašića.Slijedeći veliki ispit za Jasku je u subotu, 18. ožujka, kada na Centralu stiže vodeći Radnik. Ponovi li Jaska ovakav nastup, naravno, bez kardinalnih grešaka i uz malo sreće, pobjeda uopće nije nerealna opcija.

B]18.02.2006.[/B]
Prijateljska nogometna utakmica
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

NK VODICE - NK JASKA 1 : 3

VODICE - Mjesno igralište. Gledatelja: 50. Sudac: Vrbić (Šibenik).
STRIJELCI: 0:1 - Kelečić (10), 0:2 - Kelečić (15), 1:2 - Stegić (50), 1:3 - Kralj (55).

VODICE: Burazer, Gatara, Franić, Nakić, Stegić, Spahija, Perica, Pešić, Ljubob, Barišić, Vrcić (još su igrali: Maretić, Mrkalj, Barišić, Vuković, Rak, Erleb).
JASKA: Sablić, Aščić, Falica, Lafter, Vulić, I. Tomašević, Čović, Vulje, Kelečić, Vlašić, Kralj (još su igrali: Čengić, T. Tomašević, Mesic, Šimanović, Rak, Obradović, Pinturić, Lukić, Cipovec, Sirovica). TRENER: Zlatko Peršin.

Jaskanci su se pokazali kvalitetnijom momčadi od domaćina iz Vodica i zasluženo su trijumfirali. Posebno veseli odličan učinak mladog Kelečića, koji se na ovim pripremama nameće kao prvi strijelac momčadi s Centrale. Sudeći po ovoj utakmici, čini se da forma jaskanaca raste, što je veliki razlog za zadovoljstvo trenera Peršina, uoči skorašnjeg nastavka JŽNL. U nedjelju, 19. veljače, na povratku kući s mini priprema, jaskanci će zastati u Skradinu, gdje će se od 15 sati ogledati protiv istoimenog domaćina.

17.02.2006.
Seniori NK Jaske otputovali na mini pripreme u Biograd gdje će u subotu odigrati utakmicu protiv NK Vodice te u nedjelju protiv NK Skradina

14.02.2006.
JASKA - VINOGRADAR 0 : 5

JASTREBARSKO - Pomoćno igralište na Centrali. Gledatelja: 50. Sudac: B. Lafter. Pomoćnici: Kelečić i M. Lafter (svi Novo Selo Okićko).

STRIJELCI: 0:1 - Bucković (8), 0:2 - Domjančić (14), 0:3 - Ž. Sablić (20), 0:4 - Bucković (30), 0:5 - Bucković (50).

JASKA: I. Sablić, Lafter, Falica, I. Tomašević, Čović, Tomović, Vulje, Golubić, Vlašić, Cipovec, Kralj (još su igrali: T. Tomašević, Rak, Lukić, Šimanović, M. Pinturić, Čengić, Obradović). TRENER: Zlatko Peršin.

VINOGRADAR: Ž. Kovačić, Pranjić, Povrženić, Lukina, Jozinović, N. Sablić, D. Kovačić, K. Pinturić, Bucković, Domjančić, Ž. Sablić (još su igrali: Mitok, Jalšovec, Šimecki, Jurinić, Žunić, Šoić, Gucić). TRENER: Stjepan Gomerac.

Nadmoć Vinogradara i razlika u kvaliteti bila je očita, i njihova je pobjeda posve zaslužena, ali je bila začinjena i povremenim sudačkim "vjetrom u leđa", što je bilo i nepotrebno a pomalo i degutantno, no, to ide na dušu dečkima u cnom. Jaskanci su dali koliko su mogli i bez obzira na težak poraz, trebaju dići glavu gore, jer one prave i bitne utakmice tek slijede.

12.02.2006.
JASKA - VRLOVKA 1:0

JASTREBARSKO - Pomoćno igralište na Centrali. Gledatelja: 30. Sudac: Kelečić. Pomoćnici: B. Lafter i M. Lafter (svi Novo Selo Okićko).
STRIJELAC: 1:0 - Vlašić (37).

JASKA: Dikšić, Lafter, Falica, I. Tomašević, Čović,Tomović, Vulić, Golubić, Vlašić, Vulje, Kralj (još su igrali: T. Tomašević, Rak, Obradović, Čengić, Kelečić, Fratrić, Cipovec). TRENER: Zlatko Peršin.

VRLOVKA: Janjac, Mateljan, Kladušan, Markuš, Špec, Čulig, Žokvić, Drinić, Colarić, Rajčević, Blažević (još su igrali: Matešić, Klemenić, Potočni, Puljak). TRENER: Ico Delić.

Na terenu na kojem bi na svoje došli motokrosisti, jaskanci su se bolje snašli. Domaća momčad bila je aktivnija i opasnija. Bilo je osim lijepog pogotka Vlašića, koji je pospremio loptu pod prečku, još prigoda za uvjerljiviji trijumf domaćih, ali je nedostajalo koncentracije u završnici, a u pozitivnom tonusu bio je i gostujući čuvar mreže. Gosti, koji su tek počeli s pripremama, dobro su parirali dok je bilo svježine u nogama. U nastavku su ipak bili u podređenom položaju.

11.02.2006.
JASKA - ILOVAC 0 : 2

STRIJELCI: 0:1 - J. Grubešić (41), 0:2 - I. Turković (75).

JASKA: Dikšić, Lafter, Falica, I. Tomašević, Čović, Tomović, Vulić, Golubić, Vlašić, Cipovec, Kralj (još su igrali: Sablić, B. Aščić, Rak, Kelečić, Šimanović, Obradović, T. Tomašević, Vulje, Čengić). TRENER: Zlatko Peršin.

ILOVAC: Sarapa, Barić, Bičanić, Milanković, Gavrić, Brkljačić, J. Grubešić, Planinac, Kosovac, Štokan, Kovačić (još su igrali: Gerić, I. Turković, J. Turković, Vrđuka, Fanjak, Z. Aščić, Skukan, D. Grubešić, Pršljo, Smoljanović). TRENERI: Marko Prahović i Igor Žapčić.

Gosti su bili konkretniji i rastrčaniji, za razliku od jaskanaca djelovali su svježije i zasluženo su pobijedili. Gosti su bili posebno dominantni u prvih dvadesetak minuta prvog dijela, i pola sata nastavka, no, pogoci su pali u trenucima kada je situacija na terenu bila ujednačena. Prvom pogotku kumovala je loša reakcija Dikšića, od čijih se rukavica, a zatim i od vratnice lopta otkotrljala u mrežu, a kod drugog pogotka, izigrana je domaća obrana, te I. Turkoviću nije bilo teško matirati Sablića za konačnih 0:2.

JUNIORI Prijateljska nogometna utakmica
JASKA (JUNIORI) - CVETKOVIĆ 2 : 1

JASTREBARSKO - Pomoćno igralište na Centrali. Gledatelja: 20. Sudac: Slavić (Jastrebarsko).
STRIJELCI: Rožić i Lukić (Jaska) i Koluder (11 m - Cvetković).

JASKA (JUN.): Budinšćak, Rožić, Kanazir, Miljević, Aščić, Lehpamer, Šimanović, Cuković, Lukić, Mesic, Dimnjaković (još su igrali: Novosel, Filipović, Ivančić, Mačešić, Belan). TRENER: Branko Mraunac.

CVETKOVIĆ: Janušić, Igrčić, Priselac, Kišić, Krga, Dikšić, Kopić, Martinović, Lovrinović, Koluder, Rušnov (još su igrali: Slavić, Jalšovec, Tomić, Dužić, Kovačević, Severinac). TRENER: Danijel Fabijanić.

Juniori Jaske ubilježili su lijepu i stimulirajuću pobjedu u pripremama za nastavak trećeligaškog nadmetanja. Po teškom terenu svladan je Cvetković, koji je satkan od većine nekadašnjih jaskinih mladih igrača, i koji je pokazao da vrlo dobri jesenski rezultati nisu slučajnost, te da će pred njima biti lijepa budućnost. Juniorska momčad Jaske, ovom je prezentacijom nagovijestila izlazak iz krize, koja ih je tresla dobar dio jeseni u vrlo jakom trećeligaškom društvu.

- 06:38 - Komentari (0) - Isprintaj - #