Image Hosted by ImageShack.us
IZBORNIK

Seniori NK Jaska

28.08.2005., nedjelja

SEZONA 2005/2006

Image Hosted by ImageShack.us
Stoje: glasnogovornik Tadić, predsjednik Filipović, Britvec, Sirovica, Dikšić, Rak, Tomašević, Vulje, Lafter, Budinšćak, trener Mraunac, Vulić
Čuče: tajnik Svoboda, Cipovec, Tomašević, Kelečić, Golubić, Falica, Šebečić, Ašćić, Vlašić, Benković

SENIORI 1. kolo KUP NOGOMETNOG SREDIŠTA JASTREBARSKO četvrtak 25.08.2005.
Pribić: NK Pribić - NK Jaska 0:3

SENIORI 2. kolo KUP NOGOMETNOG SREDIŠTA JASTREBARSKO četvrtak 25.08.2005.
Jastrebarso: NK Jaska - NK Mladost KS 6:0

1. kolo 28.08.2005. 17:30 Buševec: NK Polet - NK Jaska 5:0
2. kolo 04.09.2005. 10:00 Jastrebarsko: NK Jaska - NK Bistra 0:0
3. kolo 07.09.2005. 17:00 Velika Gorica: NK Radnik - NK Jaska 5:0
4. kolo 10.09.2005. 17:00 Jastrebarsko : NK Jaska - NK Savski Marof 4:2
Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us Free Image Hosting at www.ImageShack.us

5. kolo 17.09.2005. 16:30 Kupljenovo: NK Zaprešić - NK Jaska 5:1
6. kolo 21.09.2005. 16:30 Velika Mlaka: NK Velika Mlaka - NK Jaska 0:3
Sastav: Dikšić, Sirovica, Tomašević, Vulić, Aščić, Šimanović, Golubić, Falica, Vlašić, Stipić,Kelečić
(još su igrali:Sabljić, Cuković, Britvec, Rak, Tomašević).
Strijelci su bili Golubić, Falica i Vulić(11m).
Prvo poluvrijeme odlična igra Jaske što je rezultiralo vodstvom od 3:0 uz još nekoliko zicera.Za razliku od prethodnih utakmica Obrana i vezni red su odigrali bez pogreške. Pozivamo sve navijače Jaske u subotu da navijaju i bodre ove mladiće te da im tako pomognu u osvajanju nova tri boda.

7. kolo 24.09.2005. 10:00 Jastrebarsko: NK Jaska - NK Stupnik 0:0
Jaska i Stupnik odigrali su vrlo žustru utakmicu u kojoj je viđeno čak 14 kartona, od čega čak četiri crvena, a za pobjedom mogu žaliti domaći. Več u 4. minuti Stipić nije iskoristio čisti zicer, a u 35. i 45. minuti, isti igrač uzdrmao je gredu i vratnicu iz sjajno izvedenih slobodnih udaraca, a uz to dobre prilike nisu realiziral Vlašić, Rak i Golubić.
Igrač utakmice: Denis Golubić
Sastav: Dikšić 7, Aščić 6, Falica 6,5, Sirovica 7, Vulić 6, I.Tomašević 6,5, Šimanović 6,5, (od 81.min. T.Tomašević-), Golubić 7,5, (od 79.min. Pinturić-), Vlašić 7, Kelečić 6,5, (od 46.min. Cipovec-), Stipić 7, (od 60.min. Rak 6,5)
Izvor: Sportske Novosti od 26.09.2005

8. kolo 02.10.2005. 16:00 Klokočevac: NK Klokočevac - NK Jaska 4:1
9. kolo 09.10.2005. 10:00 Jastrebarsko: NK Jaska- NK Mraclin 1:0
10. kolo 15.10.2005. 16:00 Strmec: NK Sava - NK Jaska 3:1
11. kolo 22.10.2005 16:00 Jastrebarsko: NK Jaska - NK Jelačić 2:1
12. kolo 29.10.2005 16:00 Bedenica: NK Strmec - NK Jaska 2:1
13. kolo 05.11.2005 14:00 Jastrebarsko: NK Jaska - NK Iskra Zelina 4:1
14. kolo 12.11.2005 14:00 Dugo Selo: NK Dugo Selo - NK Jaska 2:0

Image Hosted by ImageShack.us


- 16:21 - Komentari (4) - Isprintaj - #

<< Arhiva >>

Image Hosted by ImageShack.us

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se

Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
OYO.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv

SENIORI SEZONA 2005/06
1. Aščić Bojan 01.01.1987.
2. Benković Mario 16.10.1985.
3. Britvec Mario 07.03.1986.
4. Cipovec Andrej 08.01.1973.
5. Dikšić Ivan 30.05.1979.
6. Falica Vedran 10.10.1979.
7. Fratrić Franjo 23.09.1971.
8. Golubić Denis 21.04.1986.
9. Kelečić Ivan 25.02.1986.
10.Lafter Hrvoje 05.12.1980.
11.Milašinčić Ivan 06.06.1985.
12.Pažulj Branimir 05.06.1986.
13.Pinturić Mislav 20.10.1986.
14.Rak Marko 04.09.1984.
15.Rušnov Dejan 17.05.1986.
16.Sablić Ivan 08.09.1986.
17.Sirovica Nikola 01.03.1986.
18.Stipić Anto 09.09.1983.
19.Šebečić Ivan 12.08.1985.
20.Šimanović Viktor 03.12.1988.
21.Tomašević Igor 14.12.1985.
22.Tomašević Tomislav 30.10.1986.
23.Vlašić Anđelko 05.06.1976.
24.Vulić Ozren 28.06.1980.
25.Vulje Krunoslav 10.01.1981.
TRENER

SENIORI
Branko Mraunac Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se