Dobrodošli na neslužbene stranice NK Croatia '78
IGRAČI
Vratari
Lukežić Ivan
Kočevar Siniša
Ivičić Davor


Obrana
Brunski Matija
Crnić Ivan
Janjac Damir
Radaković Danijel
Radman Ivica
Zajec Nikola


Vezni red
Babić Valentin
Boldin Marko
Brčina Zoran
Gruden Ivan
Gruden Stanislav
Jurkaš Davor
Kuzman Boris
Radaković Mario
Šumar Šefik


Napad
Jambrošić Denis
Pavlović Srečko
Peretin Igor
Tkalac Robert

27.03.2007., utorak

Najava 20. kola

MAKSIMIR - CROATIA 78
31.03.2007., 16.00., Zagreb-Oboj
Glavni sudac: LONČAR NEDELJKO
Pomoćni suci: PRGOMET GORAN i LUKEC DAVOR
Delegat: DŽAJKIĆ ANTE

- 21:43 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Izvješće nakon 19. kola

Rezultati:
TONDACH - SCHIEDEL 1 : 2
TEKSTILAC-RAV. - ZET 0 : 2
CROATIA 78 - ILOVAC 2 : 0
ŠPANSKO - MAKSIMIR 0 : 3
DUBRAVA - DUGA RESA 1 : 0
KLANJEC - SLOGA-GREDELJ 2 : 1
LOKOMOTIVA - PONIKVE 2 : 0
TRNJE - ODRA 2 : 1

Ljestvica:
1. LOKOMOTIVA 19 14 2 3 39 23 44
2. MAKSIMIR 19 13 1 5 50 21 40
3. DUBRAVA 19 12 2 5 38 19 38
4. ŠPANSKO 19 11 4 4 34 19 37
5. TRNJE 19 11 3 5 31 21 36
6. ZET 19 10 3 6 38 25 33
7. SCHIEDEL 19 8 3 8 29 30 27
8. SLOGA-GREDELJ ( -5) 19 9 4 6 35 23 26
9. KLANJEC 19 7 4 8 27 26 25
10. PONIKVE 19 5 5 9 26 26 20
11. TEKSTILAC-RAV. 19 5 5 9 21 25 20
12. TONDACH 19 6 2 11 16 35 20
13. CROATIA 78 19 5 4 10 16 45 19
14. ODRA 19 5 1 13 20 35 16
15. ILOVAC 19 4 3 12 23 41 15
16. DUGA RESA 19 3 2 14 18 47 11

Disciplinske mjere:
Druga javna opomena: Radaković Danijel

- 21:38 - Komentari (0) - Isprintaj - #

22.03.2007., četvrtak

Najava 19. kola

CROATIA 78 - ILOVAC
25.03.2007., 16.00h, Žakanje
Glavni sudac: POSTRUŽIN STJEPAN
Pomoćni suci: SOKOLIĆ KREŠIMIR i CAVOR ZDENKO
Delegat: MAKARIĆ JADRANKO

- 16:01 - Komentari (4) - Isprintaj - #

Izvješće nakon 18. kola

Rezultati:

SCHIEDEL - ODRA 3 : 1
PONIKVE - TRNJE 1 : 2
SLOGA-GREDELJ - LOKOMOTIVA 1 : 2
DUBRAVA - KLANJEC 1 : 0
MAKSIMIR - DUGA RESA 6 : 0
ILOVAC - ŠPANSKO 1 : 1
ZET - CROATIA 78 2 : 0
TONDACH - TEKSTILAC-RAV. 2 : 1

Ljestvica:
1. LOKOMOTIVA 18 13 2 3 37 23 41
2. MAKSIMIR 18 12 1 5 47 21 37
3. ŠPANSKO 18 11 4 3 34 16 37
4. DUBRAVA 18 11 2 5 37 19 35
5. TRNJE 18 10 3 5 29 20 33
6. ZET 18 9 3 6 36 25 30
7. SLOGA-GREDELJ ( -5) 18 9 4 5 34 21 26
8. SCHIEDEL 18 7 3 8 27 29 24
9. KLANJEC 18 6 4 8 25 25 22
10. PONIKVE 18 5 5 8 26 24 20
11. TEKSTILAC-RAV. 18 5 5 8 21 23 20
12. TONDACH 18 6 2 10 15 33 20
13. ODRA 18 5 1 12 19 33 16
14. CROATIA 78 18 4 4 10 14 45 16
15. ILOVAC 18 4 3 11 23 39 15
16. DUGA RESA 18 3 2 13 18 46 11

Discipinske mjere:
Treća javna opomena: Babić Valentin, Radaković Mario

- 15:57 - Komentari (0) - Isprintaj - #

16.03.2007., petak

Najava 18. kola

ZET - CROATIA 78
17.03.2007., 15.00h, Zagreb-Savica

Glavni sudac: IVEKOVIĆ ROBERT
Pomoćni suci: BALENOVIĆ IVICA i SITAR DAVOR
Delegat: PAPIŠTA SREČKO

- 10:20 - Komentari (0) - Isprintaj - #

13.03.2007., utorak

Izvješće nakon 17. kola

*** REZULTATI ***
TEKSTILAC-RAV. - SCHIEDEL 1 : 1
CROATIA 78 - TONDACH 0 : 0
ŠPANSKO - ZET 2 : 1
DUGA RESA - ILOVAC 3 : 2
MAKSIMIR - KLANJEC 4 : 0
LOKOMOTIVA - DUBRAVA 5 : 1
TRNJE - SLOGA-GREDELJ 2 : 2
ODRA - PONIKVE 0 : 0

*** LJESTVICA ***
1. LOKOMOTIVA 17 12 2 3 35 22 38
2. ŠPANSKO 17 11 3 3 33 15 36
3. MAKSIMIR 17 11 1 5 41 21 34
4. DUBRAVA 17 10 2 5 36 19 32
5. TRNJE 17 9 3 5 27 19 30
6. ZET 17 8 3 6 34 25 27
7. SLOGA-GREDELJ ( -5) 17 9 4 4 33 19 26
8. KLANJEC 17 6 4 7 25 24 22
9. SCHIEDEL 17 6 3 8 24 28 21
10. PONIKVE 17 5 5 7 25 22 20
11. TEKSTILAC-RAV. 17 5 5 7 20 21 20
12. TONDACH 17 5 2 10 13 32 17
13. ODRA 17 5 1 11 18 30 16
14. CROATIA 78 17 4 4 9 14 43 16
15. ILOVAC 17 4 2 11 22 38 14
16. DUGA RESA 17 3 2 12 18 40 11

*** Disciplinske mjere ***
Prva javna opomena: Brčina Zoran
Druga javan opomena: Brunski Matija

- 21:33 - Komentari (0) - Isprintaj - #

06.03.2007., utorak

Najava 17. kola

CROATIA 78 - TONDACH
11.03.2007., 15.00h, Žakanje
Glavni sudac: BARŠIĆ GORAN
Pomoćni suci: JAKOVIĆ ĐURO, VLAISAVLJEVIĆ NENAD
Delegat: DRUŽAK LJERKO

- 17:10 - Komentari (1) - Isprintaj - #

Izvješće nakon 16. kola

*** REZULTATI UTAKMICA ***
SCHIEDEL - PONIKVE 1 : 1
SLOGA-GREDELJ - ODRA 2 : 1
DUBRAVA - TRNJE 1 : 2
MAKSIMIR - LOKOMOTIVA 0 : 1
ILOVAC - KLANJEC 1 : 3
ZET - DUGA RESA 4 : 0
TONDACH - ŠPANSKO 0 : 3
TEKSTILAC-RAV. - CROATIA 78 0 : 2

*** LJESTVICA ***
1. LOKOMOTIVA 16 11 2 3 30 21 35
2. ŠPANSKO 16 10 3 3 31 14 33
3. DUBRAVA 16 10 2 4 35 14 32
4. MAKSIMIR 16 10 1 5 37 21 31
5. TRNJE 16 9 2 5 25 17 29
6. ZET 16 8 3 5 33 23 27
7. SLOGA-GREDELJ ( -5) 16 9 3 4 31 17 25
8. KLANJEC 16 6 4 6 25 20 22
9. SCHIEDEL 16 6 2 8 23 27 20
10. PONIKVE 16 5 4 7 25 22 19
11. TEKSTILAC-RAV. 16 5 4 7 19 20 19
12. TONDACH 16 5 1 10 13 32 16
13. ODRA 16 5 0 11 18 30 15
14. CROATIA 78 16 4 3 9 14 43 15
15. ILOVAC 16 4 2 10 20 35 14
16. DUGA RESA 16 2 2 12 15 38 8

*** DISCIPLINSKE MJERE ***
Prva javna opomena: Šumar Šefik
Druga javna opomena: Babić Valentin, Kočevar Siniša
Isključenje: Jurkaš Davor (druga javan opomena - kazna zabrane igranja na 1 prvenstvenoj/kup utakmici)

- 17:04 - Komentari (0) - Isprintaj - #

02.03.2007., petak

Najava 16. kola

TEKSTILAC-RAV. - CROATIA 78
03.03.2007 (subota), 15.00h, ŠRC Maksimir (Zgb)

Glavni sudac: MRKOCI MIĆEL
Pomoćni suci: CAVOR ZDENKO, SITAR DAVOR
Delegat: MARINOVIĆ MARIN

- 08:06 - Komentari (0) - Isprintaj - #

<< Prethodni mjesec | Sljedeći mjesec >>

Creative Commons License
Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Dijeli pod istim uvjetima.

< ožujak, 2007 >
P U S Č P S N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  


Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
OYO.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv

ljestvica strijelaca

6 - Pavlović Srečko
5 - Radaković Mario
2 - Brunski Matija, Gruden Ivan
1 - Pečaver Dino, Zajec Nikola, Janjac Damir, Babić Valentin

(posljednji puta ažurirano: nakon 21. kola)
4. HNL Središte
1. kolo: 27.8. nedjelja 17.00
CROATIA-TEKSTILAC
2. kolo: 2.9. subota 17.00
TONDACH -CROATIA
3. kolo: 10.9. nedjelja 16.30
CROATIA-ZET 0:6
4. kolo: 17.9. nedjelja 10.00
ILOVAC-CROATIA 0:1
5. kolo: 20.9. srijeda 16.30
CROATIA-MAKSIMIR 2:2
6. kolo: 23.9. subota 16.30
DUBRAVA-CROATIA
7. kolo: 1.10. nedjelja 16.00
CROATIA-SLOGA
8. kolo: 8.10. nedjelja 16.00
PONIKVE-CROATIA 2:2
9. kolo: 15.10. nedjelja 15.30
CROATIA-ODRA 1:2
10. kolo 22.10. nedjelja 10.00
TRNJE - CROATIA 1:2

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se