|
Dobrodošli na neslužbene stranice NK Croatia '78
IGRAČI
Vratari
Lukežić Ivan
Kočevar Siniša
Ivičić Davor
Obrana
Brunski Matija
Crnić Ivan
Janjac Damir
Radaković Danijel
Radman Ivica
Zajec Nikola
Vezni red
Babić Valentin
Boldin Marko
Brčina Zoran
Gruden Ivan
Gruden Stanislav
Jurkaš Davor
Kuzman Boris
Radaković Mario
Šumar Šefik
Napad
Jambrošić Denis
Pavlović Srečko
Peretin Igor
Tkalac Robert
|
26.04.2007., četvrtak
Najava 24. kola
ODRA - CROATIA 78
29.04.2007., 16.30, Odra
Glavni sudac: BERTOL DAVOR
Pomoćni suci: BALENOVIĆ IVICA i JOZIĆ VLADIMIR
Delegat: VUKOJA ŽELJKO
Ostale utakmice 24. kola:
SCHIEDEL - KLANJEC
28.04.2007., 16.30, NOVI GOLUBOVEC
LOKOMOTIVA - DUGA RESA
28.04.2007., 16.30, ZAGREB-KAJZERICA
TRNJE - ŠPANSKO
27.04.2007., 16.30, ZAGREB-TRNJE
PONIKVE - TEKSTILAC-RAV.
28.04.2007., 16.30, ZAGREB-STENJEVEC
SLOGA-GREDELJ - TONDACH
28.04.2007., 16.30, NK KUSTOŠIJA
DUBRAVA - ZET
28.04.2007., 16.30, ŠRC GRANA-KLAKA
MAKSIMIR - ILOVAC
28.04.2007., 16.30, ZAGREB-OBOJ
|
Izvješće nakon 23. kola
Rezultati:
ILOVAC - SCHIEDEL 4 : 2
ZET - MAKSIMIR 4 : 3
TONDACH - DUBRAVA 2 : 1
TEKSTILAC-RAV. - SLOGA-GREDELJ 1 : 1
CROATIA 78 - PONIKVE 1 : 2
ŠPANSKO - ODRA 0 : 1
DUGA RESA - TRNJE 0 : 0
KLANJEC - LOKOMOTIVA 0 : 2
Ljestvica:
1. LOKOMOTIVA 23 18 2 3 55 26 56
2. MAKSIMIR 23 16 1 6 65 25 49
3. DUBRAVA 23 14 2 7 45 27 44
4. TRNJE 23 12 5 6 36 27 41
5. ŠPANSKO 23 12 4 7 38 28 40
6. ZET 23 12 3 8 44 32 39
7. SLOGA-GREDELJ ( -5) 23 12 5 6 45 25 36
8. PONIKVE 23 8 5 10 35 33 29
9. TONDACH 23 9 2 12 22 39 29
10. SCHIEDEL 23 8 4 11 34 41 28
11. KLANJEC 23 7 5 11 32 38 26
12. TEKSTILAC-RAV. 23 6 6 11 26 32 24
13. ODRA 23 7 2 14 29 43 23
14. CROATIA 78 23 6 4 13 20 57 22
15. ILOVAC 23 6 3 14 31 48 21
16. DUGA RESA 23 3 3 17 22 58 12
Disciplinske mjere:
Druga javna opomena: Crnić Ivica i Radaković Mario
|
21.04.2007., subota
Najava 23. kola
CROATIA 78 - PONIKVE
22.04.2007., 16.30., Žakanje
Glavni sudac: PEŠEC STJEPAN
Pomoćni sudaci: POSTRUŽIN STJEPAN i KOVJANIĆ DRAŽEN
Delegat: KOPRIVNJAK MARIJAN
Ostali parovi 23. kola:
ILOVAC - SCHIEDEL
22.04.2007., 10.00, Ilovac
ZET - MAKSIMIR
21.04.2007., 16.30, Zagreb-Savica
TONDACH - DUBRAVA
21.04.2007., 16.30, Bedekovčina
TEKSTILAC-RAV. - SLOGA-GREDELJ
21.04.2007., 16.30, ŠRC Maksimir
ŠPANSKO - ODRA
21.04.2007., 16.30, Špansko
DUGA RESA - TRNJE
22.04.2007., 16.30, Duga Resa
KLANJEC - LOKOMOTIVA
22.04.2007., 16.30, Klanjec
|
17.04.2007., utorak
Izvješće nakon 22. kola
Rezultati:
SCHIEDEL - LOKOMOTIVA 2 : 5
TRNJE - KLANJEC 5 : 1
ODRA - DUGA RESA 5 : 2
PONIKVE - ŠPANSKO 1 : 2
SLOGA-GREDELJ - CROATIA 78 2 : 0
TEKSTILAC-RAV. - DUBRAVA 2 : 3
MAKSIMIR - TONDACH 2 : 0
ILOVAC - ZET 2 : 0
Ljestvica:
1. LOKOMOTIVA 22 17 2 3 53 26 53
2. MAKSIMIR 22 16 1 5 62 21 49
3. DUBRAVA 22 14 2 6 44 25 44
4. ŠPANSKO 22 12 4 6 38 27 40
5. TRNJE 22 12 4 6 36 27 40
6. ZET 22 11 3 8 40 29 36
7. SLOGA-GREDELJ ( -5) 22 12 4 6 44 24 35
8. SCHIEDEL 22 8 4 10 32 37 28
9. PONIKVE 22 7 5 10 33 32 26
10. KLANJEC 22 7 5 10 32 36 26
11. TONDACH 22 8 2 12 20 38 26
12. TEKSTILAC-RAV. 22 6 5 11 25 31 23
13. CROATIA 78 22 6 4 12 19 55 22
14. ODRA 22 6 2 14 28 43 20
15. ILOVAC 22 5 3 14 27 46 18
16. DUGA RESA 22 3 2 17 22 58 11
Disciplinske mjere:
Prva javna opomena: Radaković Mario
Druga javna opomena: Šumar Šefik
|
12.04.2007., četvrtak
Najava 22. kola
SLOGA-GREDELJ - CROATIA 78
14.04.2007., 16.00., Kustošija
Glavni sudac: ZELIĆ MATIJA
Pomoćni suci: BARTOLIĆ JADRANKO i GALOVIĆ IVAN
Delegat: IVANČIĆ IVAN
Ostali parovi 22. kola:
SCHIEDEL - LOKOMOTIVA
14.04.2007., 16.00, Novi Golubovec
TRNJE - KLANJEC
15.04.2007., 10.00, Zagreb-Trnje
ODRA - DUGA RESA
15.04.2007., 16.00, Odra
PONIKVE - ŠPANSKO
14.04.2007., 16.00, Zagreb-Stenjevec
TEKSTILAC-RAV. - DUBRAVA
14.04.2007., 16.00, ŠRC Maksimir
MAKSIMIR - TONDACH
14.04.2007., 16.00, Zagreb-Oboj
ILOVAC - ZET
15.04.2007., 10.00, Ilovac
|
Izvješće nakon 21. kola
Rezultati:
ZET - SCHIEDEL 2 : 1
TONDACH - ILOVAC 3 : 1
TEKSTILAC-RAV. - MAKSIMIR 0 : 2
CROATIA 78 - DUBRAVA 3 : 0
ŠPANSKO - SLOGA-GREDELJ 1 : 4
DUGA RESA - PONIKVE 2 : 3
KLANJEC - ODRA 2 : 2
LOKOMOTIVA - TRNJE 5 : 0
Ljestvica:
1. LOKOMOTIVA 21 16 2 3 48 24 50
2. MAKSIMIR 21 15 1 5 60 21 46
3. DUBRAVA 21 13 2 6 41 23 41
4. ŠPANSKO 21 11 4 6 36 26 37
5. TRNJE 21 11 4 6 31 26 37
6. ZET 21 11 3 7 40 27 36
7. SLOGA-GREDELJ ( -5) 21 11 4 6 42 24 32
8. SCHIEDEL 21 8 4 9 30 32 28
9. PONIKVE 21 7 5 9 32 30 26
10. KLANJEC 21 7 5 9 31 31 26
11. TONDACH 21 8 2 11 20 36 26
12. TEKSTILAC-RAV. 21 6 5 10 23 28 23
13. CROATIA 78 21 6 4 11 19 53 22
14. ODRA 21 5 2 14 23 41 17
15. ILOVAC 21 4 3 14 25 46 15
16. DUGA RESA 21 3 2 16 20 53 11
Disciplinske mjere:
Prva javna opomena: Crnić Ivica
Druga javna opomena: Pavlović Srečko, Brčina Zoran
|
03.04.2007., utorak
Najava 21. kola
CROATIA 78 - DUBRAVA
07.04.2007., 16:00, Žakanje
Glavni sudac: MATIĆ KREŠIMIR
Pomoćni sudci: JELIĆ ANTO i RIBANIĆ DALIBOR
Delegat: GRGIĆ VLADO
Ostali parovi kola 21.kola:
ZET - SCHIEDEL
06.04.2007., 16:00, Zagreb-Savica
TONDACH - ILOVAC
07.04.2007., 16:00, Bedekovčina
TEKSTILAC-RAV. - MAKSIMIR
07.04.2007., 16:00, ŠRC Maximir
ŠPANSKO - SLOGA-GREDELJ
07.04.2007., 16:00, Špansko
DUGA RESA - PONIKVE
07.04.2007., 16:00, Duga Resa
KLANJEC - ODRA
07.04.2007., 16:00, Klanjec
LOKOMOTIVA - TRNJE
07.04.2007., 16:00, Zagreb-Kajzerica
|
Izvješće nakon 20. kola
Rezultati:
SCHIEDEL - TRNJE 0 : 0
ODRA - LOKOMOTIVA 1 : 4
PONIKVE - KLANJEC 3 : 2
SLOGA-GREDELJ - DUGA RESA 3 : 0
DUBRAVA - ŠPANSKO 3 : 1
MAKSIMIR - CROATIA 78 8 : 0
TEKSTILAC-RAV. - ILOVAC 2 : 1
ZET - TONDACH 0 : 1
Ljestvica:
1. LOKOMOTIVA 20 15 2 3 43 24 47
2. MAKSIMIR 20 14 1 5 58 21 43
3. DUBRAVA 20 13 2 5 41 20 41
4. ŠPANSKO 20 11 4 5 35 22 37
5. TRNJE 20 11 4 5 31 21 37
6. ZET 20 10 3 7 38 26 33
7. SLOGA-GREDELJ ( -5) 20 10 4 6 38 23 29
8. SCHIEDEL 20 8 4 8 29 30 28
9. KLANJEC 20 7 4 9 29 29 25
10. PONIKVE 20 6 5 9 29 28 23
11. TEKSTILAC-RAV. 20 6 5 9 23 26 23
12. TONDACH 20 7 2 11 17 35 23
13. CROATIA 78 20 5 4 11 16 53 19
14. ODRA 20 5 1 14 21 39 16
15. ILOVAC 20 4 3 13 24 43 15
16. DUGA RESA 20 3 2 15 18 50 11
Disciplinske mjere:
Isključen igrač: Babić Valentin (kazna zabrane igranja na 3 prvenstvene/kup utakmice)
|
27.03.2007., utorak
Najava 20. kola
MAKSIMIR - CROATIA 78
31.03.2007., 16.00., Zagreb-Oboj
Glavni sudac: LONČAR NEDELJKO
Pomoćni suci: PRGOMET GORAN i LUKEC DAVOR
Delegat: DŽAJKIĆ ANTE
|
Izvješće nakon 19. kola
Rezultati:
TONDACH - SCHIEDEL 1 : 2
TEKSTILAC-RAV. - ZET 0 : 2
CROATIA 78 - ILOVAC 2 : 0
ŠPANSKO - MAKSIMIR 0 : 3
DUBRAVA - DUGA RESA 1 : 0
KLANJEC - SLOGA-GREDELJ 2 : 1
LOKOMOTIVA - PONIKVE 2 : 0
TRNJE - ODRA 2 : 1
Ljestvica:
1. LOKOMOTIVA 19 14 2 3 39 23 44
2. MAKSIMIR 19 13 1 5 50 21 40
3. DUBRAVA 19 12 2 5 38 19 38
4. ŠPANSKO 19 11 4 4 34 19 37
5. TRNJE 19 11 3 5 31 21 36
6. ZET 19 10 3 6 38 25 33
7. SCHIEDEL 19 8 3 8 29 30 27
8. SLOGA-GREDELJ ( -5) 19 9 4 6 35 23 26
9. KLANJEC 19 7 4 8 27 26 25
10. PONIKVE 19 5 5 9 26 26 20
11. TEKSTILAC-RAV. 19 5 5 9 21 25 20
12. TONDACH 19 6 2 11 16 35 20
13. CROATIA 78 19 5 4 10 16 45 19
14. ODRA 19 5 1 13 20 35 16
15. ILOVAC 19 4 3 12 23 41 15
16. DUGA RESA 19 3 2 14 18 47 11
Disciplinske mjere:
Druga javna opomena: Radaković Danijel
|
|
|
< |
travanj, 2007 |
|
P |
U |
S |
Č |
P |
S |
N |
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
|
|
|
|
|
|
Dnevnik.hr Gol.hr Zadovoljna.hr OYO.hr NovaTV.hr DomaTV.hr Mojamini.tv |
ljestvica strijelaca
6 - Pavlović Srečko
5 - Radaković Mario
2 - Brunski Matija, Gruden Ivan
1 - Pečaver Dino, Zajec Nikola, Janjac Damir, Babić Valentin
(posljednji puta ažurirano: nakon 21. kola)
4. HNL Središte
1. kolo: 27.8. nedjelja 17.00
CROATIA-TEKSTILAC
2. kolo: 2.9. subota 17.00
TONDACH -CROATIA
3. kolo: 10.9. nedjelja 16.30
CROATIA-ZET 0:6
4. kolo: 17.9. nedjelja 10.00
ILOVAC-CROATIA 0:1
5. kolo: 20.9. srijeda 16.30
CROATIA-MAKSIMIR 2:2
6. kolo: 23.9. subota 16.30
DUBRAVA-CROATIA
7. kolo: 1.10. nedjelja 16.00
CROATIA-SLOGA
8. kolo: 8.10. nedjelja 16.00
PONIKVE-CROATIA 2:2
9. kolo: 15.10. nedjelja 15.30
CROATIA-ODRA 1:2
10. kolo 22.10. nedjelja 10.00
TRNJE - CROATIA 1:2
|
|