Dobrodošli na neslužbene stranice NK Croatia '78
IGRAČI
Vratari
Lukežić Ivan
Kočevar Siniša
Ivičić Davor


Obrana
Brunski Matija
Crnić Ivan
Janjac Damir
Radaković Danijel
Radman Ivica
Zajec Nikola


Vezni red
Babić Valentin
Boldin Marko
Brčina Zoran
Gruden Ivan
Gruden Stanislav
Jurkaš Davor
Kuzman Boris
Radaković Mario
Šumar Šefik


Napad
Jambrošić Denis
Pavlović Srečko
Peretin Igor
Tkalac Robert

26.04.2007., četvrtak

Najava 24. kola

ODRA - CROATIA 78
29.04.2007., 16.30, Odra

Glavni sudac: BERTOL DAVOR
Pomoćni suci: BALENOVIĆ IVICA i JOZIĆ VLADIMIR
Delegat: VUKOJA ŽELJKO


Ostale utakmice 24. kola:
SCHIEDEL - KLANJEC
28.04.2007., 16.30, NOVI GOLUBOVEC

LOKOMOTIVA - DUGA RESA
28.04.2007., 16.30, ZAGREB-KAJZERICA

TRNJE - ŠPANSKO
27.04.2007., 16.30, ZAGREB-TRNJE

PONIKVE - TEKSTILAC-RAV.
28.04.2007., 16.30, ZAGREB-STENJEVEC

SLOGA-GREDELJ - TONDACH
28.04.2007., 16.30, NK KUSTOŠIJA

DUBRAVA - ZET
28.04.2007., 16.30, ŠRC GRANA-KLAKA

MAKSIMIR - ILOVAC
28.04.2007., 16.30, ZAGREB-OBOJ

- 08:22 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Izvješće nakon 23. kola

Rezultati:
ILOVAC - SCHIEDEL 4 : 2
ZET - MAKSIMIR 4 : 3
TONDACH - DUBRAVA 2 : 1
TEKSTILAC-RAV. - SLOGA-GREDELJ 1 : 1
CROATIA 78 - PONIKVE 1 : 2
ŠPANSKO - ODRA 0 : 1
DUGA RESA - TRNJE 0 : 0
KLANJEC - LOKOMOTIVA 0 : 2

Ljestvica:
1. LOKOMOTIVA 23 18 2 3 55 26 56
2. MAKSIMIR 23 16 1 6 65 25 49
3. DUBRAVA 23 14 2 7 45 27 44
4. TRNJE 23 12 5 6 36 27 41
5. ŠPANSKO 23 12 4 7 38 28 40
6. ZET 23 12 3 8 44 32 39
7. SLOGA-GREDELJ ( -5) 23 12 5 6 45 25 36
8. PONIKVE 23 8 5 10 35 33 29
9. TONDACH 23 9 2 12 22 39 29
10. SCHIEDEL 23 8 4 11 34 41 28
11. KLANJEC 23 7 5 11 32 38 26
12. TEKSTILAC-RAV. 23 6 6 11 26 32 24
13. ODRA 23 7 2 14 29 43 23
14. CROATIA 78 23 6 4 13 20 57 22
15. ILOVAC 23 6 3 14 31 48 21
16. DUGA RESA 23 3 3 17 22 58 12

Disciplinske mjere:
Druga javna opomena: Crnić Ivica i Radaković Mario

- 08:18 - Komentari (0) - Isprintaj - #

21.04.2007., subota

Najava 23. kola

CROATIA 78 - PONIKVE
22.04.2007., 16.30., Žakanje
Glavni sudac: PEŠEC STJEPAN
Pomoćni sudaci: POSTRUŽIN STJEPAN i KOVJANIĆ DRAŽEN
Delegat: KOPRIVNJAK MARIJAN

Ostali parovi 23. kola:

ILOVAC - SCHIEDEL
22.04.2007., 10.00, Ilovac

ZET - MAKSIMIR
21.04.2007., 16.30, Zagreb-Savica

TONDACH - DUBRAVA
21.04.2007., 16.30, Bedekovčina

TEKSTILAC-RAV. - SLOGA-GREDELJ
21.04.2007., 16.30, ŠRC Maksimir

ŠPANSKO - ODRA
21.04.2007., 16.30, Špansko

DUGA RESA - TRNJE
22.04.2007., 16.30, Duga Resa

KLANJEC - LOKOMOTIVA
22.04.2007., 16.30, Klanjec

- 09:39 - Komentari (0) - Isprintaj - #

17.04.2007., utorak

Izvješće nakon 22. kola

Rezultati:
SCHIEDEL - LOKOMOTIVA 2 : 5
TRNJE - KLANJEC 5 : 1
ODRA - DUGA RESA 5 : 2
PONIKVE - ŠPANSKO 1 : 2
SLOGA-GREDELJ - CROATIA 78 2 : 0
TEKSTILAC-RAV. - DUBRAVA 2 : 3
MAKSIMIR - TONDACH 2 : 0
ILOVAC - ZET 2 : 0

Ljestvica:
1. LOKOMOTIVA 22 17 2 3 53 26 53
2. MAKSIMIR 22 16 1 5 62 21 49
3. DUBRAVA 22 14 2 6 44 25 44
4. ŠPANSKO 22 12 4 6 38 27 40
5. TRNJE 22 12 4 6 36 27 40
6. ZET 22 11 3 8 40 29 36
7. SLOGA-GREDELJ ( -5) 22 12 4 6 44 24 35
8. SCHIEDEL 22 8 4 10 32 37 28
9. PONIKVE 22 7 5 10 33 32 26
10. KLANJEC 22 7 5 10 32 36 26
11. TONDACH 22 8 2 12 20 38 26
12. TEKSTILAC-RAV. 22 6 5 11 25 31 23
13. CROATIA 78 22 6 4 12 19 55 22
14. ODRA 22 6 2 14 28 43 20
15. ILOVAC 22 5 3 14 27 46 18
16. DUGA RESA 22 3 2 17 22 58 11

Disciplinske mjere:
Prva javna opomena: Radaković Mario
Druga javna opomena: Šumar Šefik

- 16:24 - Komentari (0) - Isprintaj - #

12.04.2007., četvrtak

Najava 22. kola

SLOGA-GREDELJ - CROATIA 78
14.04.2007., 16.00., Kustošija
Glavni sudac: ZELIĆ MATIJA
Pomoćni suci: BARTOLIĆ JADRANKO i GALOVIĆ IVAN
Delegat: IVANČIĆ IVAN

Ostali parovi 22. kola:
SCHIEDEL - LOKOMOTIVA
14.04.2007., 16.00, Novi Golubovec

TRNJE - KLANJEC
15.04.2007., 10.00, Zagreb-Trnje

ODRA - DUGA RESA
15.04.2007., 16.00, Odra

PONIKVE - ŠPANSKO
14.04.2007., 16.00, Zagreb-Stenjevec

TEKSTILAC-RAV. - DUBRAVA
14.04.2007., 16.00, ŠRC Maksimir

MAKSIMIR - TONDACH
14.04.2007., 16.00, Zagreb-Oboj

ILOVAC - ZET
15.04.2007., 10.00, Ilovac

- 15:44 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Izvješće nakon 21. kola

Rezultati:
ZET - SCHIEDEL 2 : 1
TONDACH - ILOVAC 3 : 1
TEKSTILAC-RAV. - MAKSIMIR 0 : 2
CROATIA 78 - DUBRAVA 3 : 0
ŠPANSKO - SLOGA-GREDELJ 1 : 4
DUGA RESA - PONIKVE 2 : 3
KLANJEC - ODRA 2 : 2
LOKOMOTIVA - TRNJE 5 : 0

Ljestvica:
1. LOKOMOTIVA 21 16 2 3 48 24 50
2. MAKSIMIR 21 15 1 5 60 21 46
3. DUBRAVA 21 13 2 6 41 23 41
4. ŠPANSKO 21 11 4 6 36 26 37
5. TRNJE 21 11 4 6 31 26 37
6. ZET 21 11 3 7 40 27 36
7. SLOGA-GREDELJ ( -5) 21 11 4 6 42 24 32
8. SCHIEDEL 21 8 4 9 30 32 28
9. PONIKVE 21 7 5 9 32 30 26
10. KLANJEC 21 7 5 9 31 31 26
11. TONDACH 21 8 2 11 20 36 26
12. TEKSTILAC-RAV. 21 6 5 10 23 28 23
13. CROATIA 78 21 6 4 11 19 53 22
14. ODRA 21 5 2 14 23 41 17
15. ILOVAC 21 4 3 14 25 46 15
16. DUGA RESA 21 3 2 16 20 53 11

Disciplinske mjere:
Prva javna opomena: Crnić Ivica
Druga javna opomena: Pavlović Srečko, Brčina Zoran


- 10:21 - Komentari (0) - Isprintaj - #

03.04.2007., utorak

Najava 21. kola

CROATIA 78 - DUBRAVA
07.04.2007., 16:00, Žakanje
Glavni sudac: MATIĆ KREŠIMIR
Pomoćni sudci: JELIĆ ANTO i RIBANIĆ DALIBOR
Delegat: GRGIĆ VLADO


Ostali parovi kola 21.kola:
ZET - SCHIEDEL
06.04.2007., 16:00, Zagreb-Savica

TONDACH - ILOVAC
07.04.2007., 16:00, Bedekovčina

TEKSTILAC-RAV. - MAKSIMIR
07.04.2007., 16:00, ŠRC Maximir

ŠPANSKO - SLOGA-GREDELJ
07.04.2007., 16:00, Špansko

DUGA RESA - PONIKVE
07.04.2007., 16:00, Duga Resa

KLANJEC - ODRA
07.04.2007., 16:00, Klanjec

LOKOMOTIVA - TRNJE
07.04.2007., 16:00, Zagreb-Kajzerica

- 13:03 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Izvješće nakon 20. kola

Rezultati:
SCHIEDEL - TRNJE 0 : 0
ODRA - LOKOMOTIVA 1 : 4
PONIKVE - KLANJEC 3 : 2
SLOGA-GREDELJ - DUGA RESA 3 : 0
DUBRAVA - ŠPANSKO 3 : 1
MAKSIMIR - CROATIA 78 8 : 0
TEKSTILAC-RAV. - ILOVAC 2 : 1
ZET - TONDACH 0 : 1

Ljestvica:
1. LOKOMOTIVA 20 15 2 3 43 24 47
2. MAKSIMIR 20 14 1 5 58 21 43
3. DUBRAVA 20 13 2 5 41 20 41
4. ŠPANSKO 20 11 4 5 35 22 37
5. TRNJE 20 11 4 5 31 21 37
6. ZET 20 10 3 7 38 26 33
7. SLOGA-GREDELJ ( -5) 20 10 4 6 38 23 29
8. SCHIEDEL 20 8 4 8 29 30 28
9. KLANJEC 20 7 4 9 29 29 25
10. PONIKVE 20 6 5 9 29 28 23
11. TEKSTILAC-RAV. 20 6 5 9 23 26 23
12. TONDACH 20 7 2 11 17 35 23
13. CROATIA 78 20 5 4 11 16 53 19
14. ODRA 20 5 1 14 21 39 16
15. ILOVAC 20 4 3 13 24 43 15
16. DUGA RESA 20 3 2 15 18 50 11

Disciplinske mjere:
Isključen igrač: Babić Valentin (kazna zabrane igranja na 3 prvenstvene/kup utakmice)

- 12:59 - Komentari (0) - Isprintaj - #

27.03.2007., utorak

Najava 20. kola

MAKSIMIR - CROATIA 78
31.03.2007., 16.00., Zagreb-Oboj
Glavni sudac: LONČAR NEDELJKO
Pomoćni suci: PRGOMET GORAN i LUKEC DAVOR
Delegat: DŽAJKIĆ ANTE

- 21:43 - Komentari (0) - Isprintaj - #

Izvješće nakon 19. kola

Rezultati:
TONDACH - SCHIEDEL 1 : 2
TEKSTILAC-RAV. - ZET 0 : 2
CROATIA 78 - ILOVAC 2 : 0
ŠPANSKO - MAKSIMIR 0 : 3
DUBRAVA - DUGA RESA 1 : 0
KLANJEC - SLOGA-GREDELJ 2 : 1
LOKOMOTIVA - PONIKVE 2 : 0
TRNJE - ODRA 2 : 1

Ljestvica:
1. LOKOMOTIVA 19 14 2 3 39 23 44
2. MAKSIMIR 19 13 1 5 50 21 40
3. DUBRAVA 19 12 2 5 38 19 38
4. ŠPANSKO 19 11 4 4 34 19 37
5. TRNJE 19 11 3 5 31 21 36
6. ZET 19 10 3 6 38 25 33
7. SCHIEDEL 19 8 3 8 29 30 27
8. SLOGA-GREDELJ ( -5) 19 9 4 6 35 23 26
9. KLANJEC 19 7 4 8 27 26 25
10. PONIKVE 19 5 5 9 26 26 20
11. TEKSTILAC-RAV. 19 5 5 9 21 25 20
12. TONDACH 19 6 2 11 16 35 20
13. CROATIA 78 19 5 4 10 16 45 19
14. ODRA 19 5 1 13 20 35 16
15. ILOVAC 19 4 3 12 23 41 15
16. DUGA RESA 19 3 2 14 18 47 11

Disciplinske mjere:
Druga javna opomena: Radaković Danijel

- 21:38 - Komentari (0) - Isprintaj - #

<< Arhiva >>

Creative Commons License
Ovaj blog je ustupljen pod Creative Commons licencom Imenovanje-Dijeli pod istim uvjetima.

< travanj, 2007  
P U S Č P S N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            


Dnevnik.hr
Gol.hr
Zadovoljna.hr
OYO.hr
NovaTV.hr
DomaTV.hr
Mojamini.tv

ljestvica strijelaca

6 - Pavlović Srečko
5 - Radaković Mario
2 - Brunski Matija, Gruden Ivan
1 - Pečaver Dino, Zajec Nikola, Janjac Damir, Babić Valentin

(posljednji puta ažurirano: nakon 21. kola)
4. HNL Središte
1. kolo: 27.8. nedjelja 17.00
CROATIA-TEKSTILAC
2. kolo: 2.9. subota 17.00
TONDACH -CROATIA
3. kolo: 10.9. nedjelja 16.30
CROATIA-ZET 0:6
4. kolo: 17.9. nedjelja 10.00
ILOVAC-CROATIA 0:1
5. kolo: 20.9. srijeda 16.30
CROATIA-MAKSIMIR 2:2
6. kolo: 23.9. subota 16.30
DUBRAVA-CROATIA
7. kolo: 1.10. nedjelja 16.00
CROATIA-SLOGA
8. kolo: 8.10. nedjelja 16.00
PONIKVE-CROATIA 2:2
9. kolo: 15.10. nedjelja 15.30
CROATIA-ODRA 1:2
10. kolo 22.10. nedjelja 10.00
TRNJE - CROATIA 1:2

Blog.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice Blog.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice Blog.hr kliknite na gumb "Slažem se".Slažem se