Listopad 2007 (1)
Rujan 2007 (1)

KomeNtari ..Visish/Nevidish

Opis bloga

Blog Rk Crikvenice.Ovaj blog se sastoji od rezultata utakmica,turnira i strijelcima kluba mlađih kadeta...

Strijelci 2.HKRL

igrač............................ut.-gol.

Još jedna laka pobjeda u županijskoj ligi

U nedjelju smo igrali 6. utakmicu županijske lige.Cijelo kolo se igralo u Crikvi pa smo mogli vidjet dosta zanimljivih utakmica,a i derbi kola između Zameta i Kvarnera.Tu utakmicu je obilježilo 3 crvena kartona.Stanić je dobio dva crvena kartona(iako to u životu nismo doživili),a Negovetić jedan.Kvarner je vodio dok njih dvoje nisu isključeni.Zamet je uspio okrenuti tekmu i pobjedio 15-12.Mi smo igrali protiv susjeda Bribiraca..Očekivali smo da ćemo lako,ali baš tako lako nismo.Da je prva postava ostala bilo bi 20 razlike a ovako je završilo 10 razlike.Svi su imali prilike igrati.Sljedeći tjedan se igra državna liga u Crikvenici.Igramo protiv Ivanića i Sesveta.Ostali rezultati kola su:

Zamet 15:12 Kvarner
Pećine 18:15 Kozala
Ogulin 22:15 Matulji
Crikva 23:13 Bribir

Crikvenica 23:13 Bribir
Crikvenica:
Trošelj,Deranja,Butorac 3,Omić 1,Pađen 1,Omerašević 1,Antić 7,Anušić 1,Mazzaroli 2,Mutiši 3,Stojanović 3,Vukoja,Car
Bribir:
Mureta,Dražić 5,Tomić 4,Vodopić 1,Spoja 1,Klaić 2,Tus

| CoMeNtIrAj (31) | PriNtAj | # |

četvrtak, 22.11.2007.

Gore nije moglo

U nedjelju smo igrali protiv Kvarnera i Zameta.Prije polaska svi smo bili optimistični,no kad smo saznali da nemamo glavnog golmana sve je potonulo u vodu.Došli smo na Kozalu samo da odradimo te utakmice.Prvo smo igrali protiv Zameta.Prvo poluvrijeme je bilo odlično a bilo bi i savršeno da od 20 udarca na naš gol bude 15 golova i 5 stativa Zameta,bez nijedne obrane golmana,i na poluvrijeme se odlazi sa minimalnom prdnošću 15-11.No u drugom poluvremenu igra se raspala i svaka lopta koja je bila upućena prema našem golu bio je pogodak.Nismo izdržali i totalno smo se raspali.Na kraju je utakmica završila 37-15,sa samo 4 naša postignuta gola na poluvremenu.Pognutim glavama smo izašli s terena.Sljedeća tekma je bila između Kvarnera i Ogulina.Kvarner je dobio 5 razlike i nije dopustio Ogulinu iznenađenje.Poslije te tekme igrali su Zamet i Ogulin.Utakmica je cijelim tokom bila neizvjesna,no u završnicu bolje ulazi Ogulin i pobjeđuje 24-23.Pobjedili su najboljem igraču utakmice Luki Cindriću koji je još jednom pokazao svoju dobru igru.Sljedeća je utakmica bila protiv Kvarnera.NIsmo dobro ušli u utakmicu i u prvih 10 minuta gubimo 10 razlike.No odlučili smo trgnut se, i došli na samo dva razlike.NO tako je ostalo do kraja i izgubili smo i od Kvarnera 24-19.Ove dvije utakmice trebamo zaboravit što prije i osvrnuti se na nadolazeće kolo.Od rezultata možemo još izdvojiti:

"Zamećani prejaki za Kirce"

Nakon dugo vremena evo nas opet pišemo.Događalo se svega prethodnih tjedana a vrijedi istaknuti užasno glup i nepotreban poraz u državnoj ligi od Pećina i Maksimir Princa.Ovaj tjedan igrali smo protiv favorita Zameta i ugodnog iznenađenja prvenstva Senja.Utakmicu protiv Zameta loše smo otvorili i kao većim dijelom susreta rezultat je bio na strani Zamećana.Dobro smo se držali,no Zamet je ipak bio prejak,kao što je i u novinama osvanuo naslov članka "Zamećani prejaki za Kirce"..no nema veze...protiv Senja je prvo poluvrijeme bilo relativno izjednačeno u drugom dijelu dolazimo do još jedne velike prvenstvene pobjede.Sljedeće tjedan u nedjelju igra se u Rijeci državna liga i igramo protiv Zameta i Kvarnera.Nemožemo očekivati dobar rezultat,no možda se ipak dogodi iznenađenje.