Monitor.hr

Anketa 3

03.11.2008., ponedjeljak

Podvinje - Mladost Divoševci 5:1 (2:0)

Kad je završila posljednja utakmica sa Vrbom, znao sam da ćemo pobjedit Divoševce. Jednostavno, morali smo. Naoružavali su se prije utakmice s obzirom da mi nismo dobili nikog 6 kola, a oni još doveli neka pojačanja. Jesu pojačanja, ali iz 3.županijske – Bukovlja. I što je najgore, pojačanja su im. Nismo ni mi bili bajni. Pomalo nervozan ulazak u utakmicu kad znaš da moraš pobjedit. Puno netočnih dodavanja u prvom poluvremenu i napokon gol negdje sredinom prvog dijela. Gostujući navijači odmah su napali pomoćnog da je zaleđe. Možda je i bilo, ali napokon da i nama neko nešt pusti. Mislim da je bilo na granici… Ubrzo i drugi gol i veliko olakšanje. 2:0 poluvrijeme. U drugom smo dijelu samo dokazali koliko smo bolji od njih. Do kraja 5:1. Gol su nam dali iz penala. Sudac je opet bio glup i nezainteresirano je sudio cijelu utakmicu, pokupio pare (one redovne) i otišo kući. Pohvale i za kolegu iz župe s druge strane, golmana Krešu, koji je branio fantastično. Ostaju nam zadnja tri kola: